Şimdi Ara

Metal gear solid Türkçe yama %94 (Güncellendi) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
21
Favori
37.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum çevir 2. Oyunuda oynayalım. Phantom pain oynuyorum ama kim kimin ile ne yapmıs hiç bilmiyorum. Hikaye önemli benim icin o yuzden elinden geliyorsa yavastan yavastan seriyi çevirmeni isterim şahsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baddogan35 -- 11 Ekim 2016; 10:33:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mgs2 çevirdikten sonra daha çevirmeyebilirim seri ps3 ps4 gezip duruyor.
  • Mgs 3'e yapabilirnisin ps2 emulatorle oynanabilir sanırım ? Kalan 4. Oyunuda netten turkce lets play izleyerek bitiririz. 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baddogan35 -- 11 Ekim 2016; 13:44:53 >
  • Türk Teknik kullanıcısına yanıt
    MGS 1'i nereden indirebilirim bulamadım hiçbir yerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baddogan35

MGS 1'i nereden indirebilirim bulamadım hiçbir yerde.

metal gear solid integral diye aratırsan bulursun
  • Aynen buldum sağol. Senin sayende MGS serisine baslayacağım, yamanı bekliyorum oymamak için.

Not: Ben hep MGS 1 diye ariyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baddogan35 -- 13 Ekim 2016; 10:03:44 >
  • İlgiyle takip ettiğim bir çalışma. Kolay gelsin.
  • kolay gelsin bittigi zaman oynamak için sabırsızlanıyorum.
  • harunefetr kullanıcısına yanıt
    teşekkürler ama 2 3 aydır çevirmiyorum çok aşırı uzunoldugundan baya bir sıktı arada re4 uhd çevirdim şimdi ise alien colonial marinesi çeviriyorum. Yakın bir zamanda tekrar yamaya geri dönecegim.
  • Dolphim emu MGS-Twin Snakes HD texture'de yapılmış uyumlu olurmu acep?
    Dolphin emu'de MGS-Twin Snakes 2 disk
    Metal gear solid Türkçe yama %94 (Güncellendi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 25 Kasım 2016; 21:0:11 >

Dostum seriye başlamak için çevirini bekliyoruz. Bizleri görmezden gelmeyesin. 3 colonial marines'e 1 MGS'ye Komple ara verme
    Ilgiyle takip edip bekliyoruz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: baddogan35

Dostum seriye başlamak için çevirini bekliyoruz. Bizleri görmezden gelmeyesin. 3 colonial marines'e 1 MGS'ye Komple ara verme

colonial marinese ara vermedim zaten ana senaryo bitti 4 bölümlük dlc senaryosunu çeviriyorum şuan
    o bitince mgs1'e devam edeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackBeasT

Dolphim emu MGS-Twin Snakes HD texture'de yapılmış uyumlu olurmu acep?
    Dolphin emu'de MGS-Twin Snakes 2 disk

kesinlik uyumlu olmaz dosya formati yüzünden. mgs1 hex editor ile dosyaların paketi açılmadan çevrilebiliyor.
    mgs-twin'i sıfırdan çevirmek gerkiyor. ayrıca mgs1 havası vermediği için çevirmeyi düşünmedim bile. Kısaca mgs'yi mgs yapan müziklerden yoksun bir oyun kısa tırt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 26 Kasım 2016; 19:1:21 >

• inş yamayı bitirirsiniz tabi aceleyede gerek yok siz ne zaman bitirirseniz bizde ozamanoynarız ztn çevirmeseniz çevirende cıkcagını sanmazdım o yüzden tarih için sormama bile gerek yok çevirildigini bilmek yeter. hiç oynamadım sayenizde oynayacagım yama çıkarsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harunefetr

inş yamayı bitirirsiniz tabi aceleyede gerek yok siz ne zaman bitirirseniz bizde ozamanoynarız ztn çevirmeseniz çevirende cıkcagını sanmazdım o yüzden tarih için sormama bile gerek yok çevirildigini bilmek yeter. hiç oynamadım sayenizde oynayacagım yama çıkarsa.

zaten dediğim gibi oyun aslında ana senaryo video altyazıları ve codec(Telsiz) görüşmeleri bitti.
    sadece ara codec görüşmeleri kaldı. Ama malesef onlar ana senaryodan daha uzunlar. Eksik çikarmak istemediğigim için onların hepsini olmasa ana senaryo ile ilgili olan bölümleri çevireceğim.
    Senaryoya bağlı olmayan master'in hayatta kalma hikayeleri ve nastasha'nın 2 dünya ve nükleer savaş hikayelerini çevirmeyebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 27 Kasım 2016; 1:43:46 >
  • Takipteyiz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamerasi

Takipteyiz...

teşekkürler dostum elimdeki yamalar bitince devam edecegim.
  • Helal olsun. Böyle bir efsaneye Türkçe altyazı yakışır. Ellerine sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JAX

Helal olsun. Böyle bir efsaneye Türkçe altyazı yakışır. Ellerine sağlık.

teşekkürler murdered yamasından sonra tekrar mgs1'e geri döndüm
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.