Şimdi Ara

METAL GEAR SOLiD: GROUND ZEROES (PS4/PS3 ANA KONU) 18 Mart 2014 (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.296
Cevap
8
Favori
41.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaş adam bide mgs5 i tanıttı iyimi :D anlamadıgım şey adam naked snakea benziyor ama kolu yok ee mgs4un sonunda adam sapasaglamdı :D
  • Fox Engine'den Müthiş Yeni Görseller

Kojima'nın geliştirdiği yeni oyun motoru Fox Engine, grafik kalitesiyle birlikte göz kamaştırmaya devam ediyor. Hideo Kojima, Fox Engine içerisinden alınmış yeni ekran görüntülerini paylaştı.

Yayınlanan görüntülerde Snake, Kojima Productions'un ofisinde Metal Gear serisinin 25. yılını kutluyor. Bu görüntüde, Sony'nin iki gün önce Kojima'ya verdiği 25. yıl kutlama hediyesinin kullanılması da dikkat çekici. Oldukça sağlam detay yapısıyla birlikte bizi tereddüte düşüren Fox Engine'in yeni görüntülerine aşağıdan bakabilirsiniz.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Fox_Engineden_Yeni_Gorseller-33374.htm

METAL GEAR SOLiD: GROUND ZEROES (PS4/PS3 ANA KONU)  18 Mart 2014

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 2013 son ceyreğinde gelse çok güzel olur. Oyunu 2 kere bitirdikten sonra ver elini MGSO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 29 Aralık 2012; 15:27:54 >
  • Oyun güzel olacak güzel.
  • güzel değil çok güzel olacak işallah çünkü sadece grafik yetmez oynanış ve hikaye de önemli
  • Bide adam gibi gibi kamuflaj tasarımı görsek, bence karizmasını öldürüyor, Sneak in, nerde MGS Solid Snake nerede sonrakiler..
  • Hideo Kojima 25-29 Mart da düzenlenecek olan GDC 2013 konferansında oyuna dair ilk defa bir çok detayı paylaşacak, 4 gözle bekliyorum.

http://www.vg247.com/2013/02/13/hideo-kojima-to-show-off-fox-engine-metal-gear-solid-ground-zeroes-at-gdc/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kojima to reveal Fox Engine at GDC 2013

Presentation puts Metal Gear Solid: Ground Zeroes under the spotlight

http://www.computerandvideogames.com/391114/kojima-to-reveal-fox-engine-at-gdc-2013/

• Neyi bekliyorlar şu oyunu çıkarmak için anlamadım. Sabırsızlandım bak şimdi

• MGS: Ground Zeroes için İş İlanı Verildi

Oyuncular tarafından merakla beklenen yapımlardan bir tanesi olan Metal Gear Solid: Ground Zeroes için iş ilanı verildi. Kojima Productions tarafından verilen bu ilanda, 'Üst Düzey Konsollar ve PC için çıkış yapacak olan yeni Metal Gear Solid oyunu' için proje mühendisi aradıkları belirtilmiş.

Firma ayrıca yeni nesil oyun motorlarının geliştirilmesinde yardımcı olacak mühendisler ve bir de marka müdürü aramakta. İş ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz.

http://jobs.gamasutra.com/jobseekerx/viewjobrss.asp?cjid=32688&accountno=248

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-MGS_Ground_Zeroes_icin_is_ilani_Verildi-34772.htm

• O zaman GZ PS3'e MGS5 PS4'e geliyor demek bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

Fox Engine'den Müthiş Yeni Görseller

Kojima'nın geliştirdiği yeni oyun motoru Fox Engine, grafik kalitesiyle birlikte göz kamaştırmaya devam ediyor. Hideo Kojima, Fox Engine içerisinden alınmış yeni ekran görüntülerini paylaştı.

Yayınlanan görüntülerde Snake, Kojima Productions'un ofisinde Metal Gear serisinin 25. yılını kutluyor. Bu görüntüde, Sony'nin iki gün önce Kojima'ya verdiği 25. yıl kutlama hediyesinin kullanılması da dikkat çekici. Oldukça sağlam detay yapısıyla birlikte bizi tereddüte düşüren Fox Engine'in yeni görüntülerine aşağıdan bakabilirsiniz.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Fox_Engineden_Yeni_Gorseller-33374.htm

Oha vallahi gerçek sandım bu nasıl bir oyun motorudur yahu...

• Hayırlı Olsun...

Evet son gelen Metal Gear Solid: Ground Zeroes için iş ilanı mesajında belirtilen aşağıdaki bu çümle gösteriyorki MGS: GZ PS4'dede geliyor elhamdürillah.

Yinede en doğrusunu Rabbim bilir.

"Üst Düzey Konsollar ve PC için çıkış yapacak olan yeni Metal Gear Solid oyunu' için proje mühendisi aradıkları"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 17 Şubat 2013; 13:01:36 >
  • Bu MGS GZ değilde MGS 5 içinde olabilir.
  • FiFA SOCCER mı bu kardeşim hem PS3'e hemde PS4 'e gelsin
    Gözden kaçırdığınız nokta Kojima 10-12 yıldır buna benzer söylentileri hep çıkarır.. ters köşeye yatırmayı çok iyi bilir... Oyun ya şimdiki konsollara yada yeni nesil konsollara gelicek.. ikisine birden değil OK!!! Alışın artık bee Kojima taktiklerine..

Çok iyi hatırlıyorum MGS3: Snake Eater yapım aşamasındayken PS3 için tasarlıyorum dedi millete defalarca sonra birden PS2'ye çıkarmıştı... ve bunu da MGS4 'ün yapım aşamasında ifade etmişti.. MGS oyunları için güvenebilecek en iyi kaynak her zaman Famitsu olmuştur... Kojima ya yakınlığıyla bilinir ki onlarında yanıldığı bir çok kez olmuştur..

• Oyunun iyice içine etti bu adam ya wallahi MGS 3 den sonrakileri sadece oyunun ilk serisinden beri oynayan bir MGS FAN ı olarak alıp oynadım, RİSİNG deki Raiden MGS 4 deki Solid Snake ve bu adam kıç arasına giren tanga gibi salak sapık kamuflaj tasarımları yüzünden oyundan soğudum... iğrenç gerçekten.. Benim gözümde Rambo gibi bir adamdı Snake hele MGS 1 ve MGS 3 tam anlamıyla zirve yaptığı oyunlardır... MGS 3 kraldır ama...

Kojima seni bu kamuflaj tasarımın yüzünden eshefle kınıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURK-ŞAD -- 22 Şubat 2013; 16:53:40 >

• Metal Gear Solid: Ground Zeroes adına Kojimadan yeni açıklamalar gelmiş ama çeviremedim.

quote:

Metal Gear Solid: Ground Zeroes will tackle many taboos, may not release in its current state
    Hideo Kojima has spoken to VG247′s Dave Cook about Metal Gear Solid: Ground Zeroes. It seems the Metal Gear Solid designer is fearful for the series’ next iteration.

The legendary figures believes Ground Zeroes will be his most mature game. It will tackle many taboos and Kojima is concerned it may not sell as well for that reason. He even admitted it may not receive a release in its current state, such is the maturity of the game.

Kojima also suggested he wants Metal Gear Rising 2 to happen, but it has to be Platinum Games who develops. “No one else could did it,” said Kojima.

Kaynak:
    http://www.vg247.com/2013/02/22/metal-gear-solid-ground-zeroes-will-tackle-many-taboos-may-not-release/

• quote:

Orijinalden alıntı: TURK-ŞAD

Oyunun iyice içine etti bu adam ya wallahi MGS 3 den sonrakileri sadece oyunun ilk serisinden beri oynayan bir MGS FAN ı olarak alıp oynadım, RİSİNG deki Raiden MGS 4 deki Solid Snake ve bu adam kıç arasına giren tanga gibi salak sapık kamuflaj tasarımları yüzünden oyundan soğudum... iğrenç gerçekten.. Benim gözümde Rambo gibi bir adamdı Snake hele MGS 1 ve MGS 3 tam anlamıyla zirve yaptığı oyunlardır... MGS 3 kraldır ama...

Biri Big Boss öbürü Naked Snake ama bence olaya öyle bakma tek bir karaktere aşık olmak gerekir. Efsanevi asker Big Boss benim için efsanedir Naked'i yerlerrrrr.

• quote:

Orijinalden alıntı: quanch

quote:

Orijinalden alıntı: TURK-ŞAD

Oyunun iyice içine etti bu adam ya wallahi MGS 3 den sonrakileri sadece oyunun ilk serisinden beri oynayan bir MGS FAN ı olarak alıp oynadım, RİSİNG deki Raiden MGS 4 deki Solid Snake ve bu adam kıç arasına giren tanga gibi salak sapık kamuflaj tasarımları yüzünden oyundan soğudum... iğrenç gerçekten.. Benim gözümde Rambo gibi bir adamdı Snake hele MGS 1 ve MGS 3 tam anlamıyla zirve yaptığı oyunlardır... MGS 3 kraldır ama...

Biri Big Boss öbürü Naked Snake ama bence olaya öyle bakma tek bir karaktere aşık olmak gerekir. Efsanevi asker Big Boss benim için efsanedir Naked'i yerlerrrrr.

Dayı Big boss'la Naked Snake aynı adam

• Bence seri çok iyi gidiyor, sıkıntı yok yani.

Arkadaş Solid Snake in kıyafetini beğenmemiş, olabilir ancak MGS 1 de de benzer bir görüntü var, o zaman ki teknoloji ile o kadar detaylı karekter modellenemediği için insan biraz da hayel gücünden besleniyor. MGS4 de ki bukalemun tarzı kıyafet ise bence normal, hatta iyi olmuş. Daha sonra açılan kıyafetlerle de ister rambo gibi oyna ister sürünerek oyna diyor Koji efendi.

Oyunda o kadar derin bir hikaye ve karekter çeşit i var ki daha çok MGS oynarız.

MGS Ground Zero ise PS3 e gelecektir, koca nesli bir tane MGS ile geçiştirmesi ayıp olur. Ancak MGS5 sadece PS4 e gelir.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.