Şimdi Ara

metal gear rising revengeance bir bölümü geçemedim yardım ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
5.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • robot köpeği geçemiyorum bir türlü kaçıyorum vuruyorum ama bir türlü olmuyor. Geçenler nasıl geçti ?

• Sen daha onu gecemiyosan bence oyuna devam etme kardes..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasıl geçiceğim ile ilgili tüyo vericeğine söylediğin lafa bak.. boşsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord.Blade

nasıl geçiceğim ile ilgili tüyo vericeğine söylediğin lafa bak.. boşsun

Youtubedan baktin mi hic.

• bolumun ısmını bilmediğim için bulamadım kopeğin ismini yazdım çıkmadı

• Köpek değil o kurt (blade wolf)

• http://youtu.be/f2GpHlwc4dI buldum nurdan baya zor geldi bana bide ağır çekim oluyor orda canını doldurmak için yapılan hamlenin nasıl olduğunu bilmiyorum birkaç kere rasgele yapmıştım, bide adam hep tekmeyle alıyor kurdu, savunma tuşu yok sanırım koşarak kaçıcaz herhalde

• Oynamayi birak daha blade wolf u gecemiyosan ilerideki bosslarda aglarsin dolu kardes :DD

• Bu nesilde bitiremedigim tek oyun sondan bir onceki bossu gecememiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: LED ZEPPELIN

Oynamayi birak daha blade wolf u gecemiyosan ilerideki bosslarda aglarsin dolu kardes :DD

Bravo bana iyi güldürdüm seni..
  • Harbiden Zeppelin haklı daha Blade Wolf'ta sendelediysen ilerde ne olacak kimbilir.

Demo boss'u daha.

• savunma tuşu hangisi bu arada bilen varsa söylesin lütfen mansonda takıldım
  • Savunma tuşu yok parry sistemi var. Antrenman bölümlerini oyna. Bitireli baya oldu yanılıyor olabilirim ama ileri+saldırı tuşu şeklinde savunma yapıyorsun ve buna parry sistemi diyorlar, direk savunma şeklinde değil saniyelik bir savunma doğru zamanda yapman şart yoksa darbeyi yersin, düşman saldırısı sırasında yapacaksın engelleyecek ve ardından bir kontra atak şansın olacak. Zaten parry sistemini çözemeyen bu oyunu bitiremez, özellikle Monsoon boss'una ardarda onlarca parry yapmak gerekiyor. Aslında hiç zor değil sadece alışmak gerekiyor ve oyunu kat kat kolaylaştırıyor.

Bu arada bu oyunun son boss'u benim bu nesilde gördüğüm en zor boss'tur, geçene kadar ne uğraşmıştım, diğer boss'larda zor ama son boss'un yanında hikaye kalıyor cidden.

Takılan arkadaşlara örnek olması açısından parry videosu, zamanlamaya dikkat edin;

http://www.youtube.com/watch?v=su4so2PLY7w

• Son boss çok zor değildi, ha yaklaşık 55 dakikamı aldı kesmek.

Normalde hareketlerinden kaçarak dövmek mümkün, 55 dakika uğraşmamın sebebi tankı fırlattığı kısımda tankları kesemememdi. Son bossdaki tek sıkıntılı kısım fırlatılan tankları kesmek. Gerçi onun da bug ı varmış, gördüğümde oha demiştim
  • benım cok zevk alarak oynadıgım bır oyundu türü seven herkese tavsıye ederım..ama ach fakiridir o ayrı..
  • Or-Chan O kullanıcısına yanıt
    Benim de yaklaşık 90 dakikamı aldı. Bilmiyorum bana çok zor geldi ve genelde de herkes çok zorlanmış. Taktiğini çözememiş olabiliriz belki.

Bu arada oyun harbiden çok zevkli tekrar bitirmeyi düşünüyorum o kadar zevk aldım oynamayanlara tavsiye ederim.
  • Oyun 3 saat suruyor bosslar ninja gaiden kadar olmasa da zor sayılır parry olayını çözemezseniz bosslar ölmez heleki son boss ölmek bilmiyor, süre olarak hayalkırıklıgıydı oyun bana göre, bekledigimi bulamadım asla orijinal alınacak bir oyun degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arsenic

Savunma tuşu yok parry sistemi var. Antrenman bölümlerini oyna. Bitireli baya oldu yanılıyor olabilirim ama ileri+saldırı tuşu şeklinde savunma yapıyorsun ve buna parry sistemi diyorlar, direk savunma şeklinde değil saniyelik bir savunma doğru zamanda yapman şart yoksa darbeyi yersin, düşman saldırısı sırasında yapacaksın engelleyecek ve ardından bir kontra atak şansın olacak. Zaten parry sistemini çözemeyen bu oyunu bitiremez, özellikle Monsoon boss'una ardarda onlarca parry yapmak gerekiyor. Aslında hiç zor değil sadece alışmak gerekiyor ve oyunu kat kat kolaylaştırıyor.

Bu arada bu oyunun son boss'u benim bu nesilde gördüğüm en zor boss'tur, geçene kadar ne uğraşmıştım, diğer boss'larda zor ama son boss'un yanında hikaye kalıyor cidden.

Takılan arkadaşlara örnek olması açısından parry videosu, zamanlamaya dikkat edin;

http://www.youtube.com/watch?v=su4so2PLY7w

Teşekkürler bilgi için
    Bu arada son boss neydi öyle sabahtan beri uğraşıyorum anca geçebildim . Oyunun bossları da zor bence

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Oyun 3 saat suruyor bosslar ninja gaiden kadar olmasa da zor sayılır parry olayını çözemezseniz bosslar ölmez heleki son boss ölmek bilmiyor, süre olarak hayalkırıklıgıydı oyun bana göre, bekledigimi bulamadım asla orijinal alınacak bir oyun degil.

boss ta cok az enerji kalınca sizi bogazınızdan yakalıyor sonra wasd tuşlarına basmanız ekranda gözüküyor..boss un elinden kurtuluyorsuznuz.. boss size tekrar vuruş yaparken ekran yavaşlıyor ve köşede japonca bişe yazıyor o sıra hangi tuşa basmamız gerekiyorr
    orayı birtürlü yapamadım
    boss ta cok az enerji kalınca sizi bogazınızdan yakalıyor sonra wasd tuşlarına basmanız ekranda gözüküyor..boss un elinden kurtuluyorsuznuz.. boss size tekrar vuruş yaparken ekran yavaşlıyor ve köşede japonca bişe yazıyor o sıra hangi tuşa basmamız gerekiyorr
    orayı birtürlü yapamadım

• Olum ben sona geliyom 0.1 (Armstrong) bana saldırıyo koluna vuramıyom biraz yardım laptop da oynuyom
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.