Şimdi Ara

METAL FIRTINA OPERASYONU (ve ABD Türkiyeyi işgal eder) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
2.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kitabı okuyan biri olarak çok heyecanlı olduğunu söyleyebilirim. Hele ilk bölümde askerlerimizin katledildiği sahnelerde ağladım. Saat sekiz gibi okumaya başlamıştım bu saate kadar okumadan bırakamadım.

Bence kitaba saydıran arkadaş kitabı okuyup bitirdiğinde bu yazdıklarını geri alacak gibi geliyor.

• İnternette kitapla ilgili araştırma yaparken buldum sayfayı.

Okumadan salak salak konuşmayın.
  • ben bu kitapi yeni aldim, ve ortaligi karistirmak icin yapilan bisey degiil.
    Yani kitapi alin bi okuyun.Baska msj vermek istiyor.
    Amerika kendi 300 yillik, tarihiyle, kültürüyle, SITTIN sene TÜRKIYE ALAMAZ.
    Biz kockocaman, 3 kitaya hakim olan Osmanlinin torunlariyiz.Atatürk genclige hitabesini böyle olasiiklara karsi yazdi.
    nasil kurtlus savasi verdiysek, yine veririz.AMERIKA avcunu yalar.
  • Benim dışımda da okuyanlar olduğunu görmek güzel

• Bir zamanlar dünyayı topkapı sarayından yönetmiş bir milletin evlatlarız biz.Unutmayın arkadaşlar tarih tekerrürden ibarettir.
  • bişey merak ediyorum. istanbula Nükleer bomba atarlarsa kayıp ne kadar olur ?

Er yada geç Waiting for WW3
  • BİLMEM AMA BERBAT OLUR..
    ŞU YÖNDEN DEĞERLENDİRELİM...
    AMERİKA İLE SAVAŞA GİRSEK...
    KAYBEDEBİLİRİZ..
    NEDEN...
    HAVA SAVUNMAMIZ AMERİKA KADAR İYİ DEĞİL..
    ŞUDA BİR GERÇEK AMERİKANIN ELİNDE NÜKLEER SİLAH VAR...
    AYRICA SAVAŞ İÇİN EKONOMİMİZ AMERİKA KADAR GÜÇLÜ DEĞİLİZ..
    AMERİKA SAVAŞTA KAYBETTİĞİNİ YERİNE KOYABİLEN TEK ÜLKE..
    ..
    AMA BİZİMDE ARTILARIMIZ VAR..
    HERŞEYİN ÖTESİNDE BİRLİK OLMAMIZ...
    VATAN UĞRUNA RAHATÇA CAN VEREBİLMEMİZ...
    ANADOLUNUN SAVUNMASI EN KOLAY ALINMASI EN ZOR YERİ OLMASI...
    ASKERİ DİSİPLİN VE TÜRKÜN GÜCÜ...

GELSİNLER GÖRSÜNLER...
  • Sizce böyle bir savaşta medyamız ne yapar?
  • bok yerler onlar amerika köpeği zira Atatürk için basının Kurtuluş Savaşı sırasında neler dediklerini araştırın biraz onlar köpektir.
    Ayrıca anglosaksonları dünya üzerinde bu kadar güçlü yapan onların yaşadığı toprakların saldırılıra uzak perlerde olmasıdır(ingiltere, amerika, avustralya) onlar saldırılmadığı için gücünü çok koloya toplayıp diğer devletlere saldırıyorlar. Zira tarihe bakacak olursanız Napolyon'un b ile savaşı kaybetmesinin en büyük sebebi ingilterenin ada olmasıdır dolayısıyla orayı Hitler bile ele geçirememiştir. Almanya eğer onlar gibi bir yerde olsaydı Dünya'nın halinin düşünemiyorum.
    Ama gelirlerse Türkiye üzerinde her vatan evladı gibi onları bekliyor olacağımı belirtmek istiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: maxrules

Sizce böyle bir savaşta medyamız ne yapar?

CNN basbas bagırır... usa forces under attack and all americans will begin to escape from Anatolia :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanimborsasi -- 26 Aralık 2004, 19:36:34 >
  • şavaş çıkarsa die adam topladım

• quote:

Orjinalden alıntı: quenen

şavaş çıkarsa die adam topladım

:)

• yazılanlardan anlamayan biri olarak"ben amerikayı döverim"diyorum okadar
  • quote:

Orjinalden alıntı: donanimborsasi

quote:

Orjinalden alıntı: quenen

şavaş çıkarsa die adam topladım

:)

benden de birkaç tane :)

• ABD'nin gelceği warsa göerceğide war
    Öyle kolay deil
  • Bugünkü Hürriyet'in iç sayfa manşetini gördünüz mü? Güya İran ilk tehdit olmuş. Bu masonlar bizi resmen İran'la savaştırmak istiyor. Hedef saptırma yani.
  • ABD bize ıraka yaptığı gibi savaş açamaz Ancakbizi kobay olarak kullanır. Nasılmı ilk başta ırağa asker gönderelin dedi ama biz göndermedik. Eğer gönderseydik şuanda ölen amerika askerleri yerinde bizim askerlerimiz olurdu ve bütün islam dünyası bize cephe alırdı. Şimdi ise kürtleri kışkırtma planları yapıyo tabi buınun enbüyük destekçisi israil. Şimdi biz ab ye girersek abd abyi parçalamak için bizi kullanabilir. bunun için çok dikkat etmemiz gerekir. Zaren abd bize savaş açsa tüm islam dünyası savaşa girer ve bu savaş din savaşı olur ve islam kazanır. zaten kıyamet alametlerinde geçen büyük bir savaş var Deccalin ortaya çıkmasıyla başlayacak olan bu savaş hz. mehdinin gökten inmesiyle islamın zaferiyle sonuçlanacak.Onun için şimdiden hangi safta olacağımızı belirleyin. Ve kendinize dikkat edin.dini elden bırakmayın Derim .
  • yazılanları biraz okudum da Amarika daha şu ırakla bile başa çıkamadı ki Türkiyeyle başa çıkacak. Biz kahraman bi milletin evlatlarıyız nice destanlar yazmış ceddimiz vesselam amarika bize savaş açmaya cesaret edemez bir türk esareti kabul etmez edemez
  • Arkadaşlar nasıl bu kadar kolay hüküm verebiliyorsunuz. Sonuçta bu bir savaştır. Herkez kaybedebilir.
    Bizim ıraklılardan tek farkımız onurumuzla savaşmamız olur. kaybetmek veya kazanmak önemli değil.
    İstiklal marşında dendiği gibi bu yurtta sönmedik tek ocak kalmadan kimse işgal edemez. Amerika bizi yenebilir ama asla bizi esir edemez. Bu olayın birde garip bir tarafı var. zaten şu an biz ABD nin isteklerini yapıyoruz. bizimle niye savaşsın. bir milleti en kolay idare etmenin yolu onları özgür olduklarını zannetmeleridir. sanki biz özgürce isyeklerimizi yapabiliyoruz. saddam abd nin 1 numaralı adamıydı. abd nin yolundan çıkınca terorist oldu. anlayana yeter. vesselam
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.