Şimdi Ara

Metacritic Son 10 Yılın En İyi 50 Oyununu Listeledi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
45
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Metacritic Son 10 Yılın En İyi 50 Oyununu Listeledi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4895 Mesaj
    Tüm Nintendo çöpleri girmiş listeye alayı 0-6 yaş bebe oyunu rezillik resmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    The highest Xbox gamerscore in Turkey
  • Yarbay
    7669 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

O meşhur adına şiir yazılmadığı kalan kargo oyunum nerede benim göremeyince üzüldüm
    Ben savunanları nerde onu merak ediyorum. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    842 Mesaj
    2020 yılına girdik girecez ama hala Nintendo oyunlarına laf eden insanlar var. Bir Link's Awakening Switch'e bakın bir de Breath of the Wild'a, sizce bunlar birbirinin aynı Legend of Zelda oyunları mı? İsimlere değil mekaniklere bakıp konuşun lütfen.
    |
    |

|| Asus Rog G731Gu 1660 Ti Laptop || Intel Core i5 3570k 3.40 GHz || MSI Z68MA-G45 || Asus GTX670-DC2 || 8 GB 1333 MHz || 3x Samsung HDD (1.23 TB) || Corsair Cx600m || CORSAIR Carbide 400R ||
  • Teğmen
    102 Mesaj
    Mario ya bok atıp herşeyi aynı diyenler gitsin yerde hala sürünen Sonic e baksın bir.
    Ayrıca CoD, Fifa, pes ve nba de her yıl aynı şey.
    |
    |
    İşlemci : Intel Pentium G2010 2.8 GHz 3M L3 Cache|Ram : 8 GB 1333 Mhz DDR3 (Karışık marka) |Ekran Kartı : Nvidia GeForce GT 710 1 GB (MSI LP)|Depolama : Seagate Laptop SSHD 1 TB|Anakart : ASUS P8H61M-LX3 Plus R2.0|İşletim sistemi : Windows 7 Ultimate 64 Bit|Monitör : Samsung SyncMaster 732NW 1440x900 16:10
  • Teğmen
    209 Mesaj
    nintendo ve playstation domine etmiş kısacası,xboxdan yine oyun namına pek bir sey yokmuş şaşırtmadı..
    |
    |
    |
    |
    8157 Mesaj
    Bırakın şu Mario'yu da artık huzun içinde dinlensin Nintendo'nun elinde "Mario oyun yapıcı" tuşu var herhalde, habire çıkartıyor adamlar otomotiğe bağlamışlar.

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Dhalsim

36. Undertale (PC, 2015) -- 92 .. Bu oyunu hiç bilmiyordum. Nasıl gözden kaçırmışım bir ara edinmek lazım
    Ünlü bir oyun. Her steam indirimlerinde sayarlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    9774 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Müesses Nizam

Mario oyunlarına laf atanlar, bir Wii alıp, en azından Mario Galaxy oyunlarını bir oynasınlar. Piyasa güncel oyunların yarı fiyatına kırılmış Wii satanlar var. Orijinalini alacak paranız yoksa en azından bunu bir deneyin, grafiğe de takılmamak şartıyla...

İnsan biraz açık zihinli olacak, birazcık merak edecek, öyle laf yetiştireceğinize bir deneyin, yani biraz merak olur insanda yahu, bu oyun nasıl bu kadar beğenildi diye. Boş boş yorum yapmaktan kurtulursunuz en azından.

|
    |
    Bugün de ülkedeki sözde oyuncular adına utandık. Oyun dünyasını değiştiren, getirdiği yeniliklerle kendisinden sonraki oyunları etkileyen Nintendo oyunlarını küçümsemek... Siz oyun oynamayın kardeşim.

Orijinalden alıntı: darkdiva

Bugün de ülkedeki sözde oyuncular adına utandık. Oyun dünyasını değiştiren, getirdiği yeniliklerle kendisinden sonraki oyunları etkileyen Nintendo oyunlarını küçümsemek... Siz oyun oynamayın kardeşim.
    Bu ülkede oyuncular birbirinin aynısı, bıkkınlık getiren onlarca Mario oyunlarına kaldıysa vay bizim halimize.

Sen asıl Sonic'i gör, Sonic ondan bile daha beter.
    |
    |
    Mutlak.Sıfır kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İşlemci : Intel Pentium G2010 2.8 GHz 3M L3 Cache|Ram : 8 GB 1333 Mhz DDR3 (Karışık marka) |Ekran Kartı : Nvidia GeForce GT 710 1 GB (MSI LP)|Depolama : Seagate Laptop SSHD 1 TB|Anakart : ASUS P8H61M-LX3 Plus R2.0|İşletim sistemi : Windows 7 Ultimate 64 Bit|Monitör : Samsung SyncMaster 732NW 1440x900 16:10
  • Yarbay
    9774 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Müesses Nizam

Şu kırık plak .gif'ini paylaşmak istiyorum. Aynı şeyleri hiç bir dayanak olmaksızın savunmak, hatta yüzlerce meta critic puanına göre oluşmuş derecelendirmelere rağmen bile...

Pes diyorum sadece!

|
    |

|
    |

Oyun bilgin sıfırın da altında. Hayatında hiç oyun oynamamışsın. Ne nedir bilmiyorsun. Kültürün hiç oluşmamış.
    |
    |
    Mutlak.Sıfır kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Sohbet
kolayoto.com
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.