Şimdi Ara

Metacritic Son 10 Yılın En İyi 50 Oyununu Listeledi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm Nintendo çöpleri girmiş listeye alayı 0-6 yaş bebe oyunu rezillik resmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

O meşhur adına şiir yazılmadığı kalan kargo oyunum nerede benim göremeyince üzüldüm
    Ben savunanları nerde onu merak ediyorum. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2020 yılına girdik girecez ama hala Nintendo oyunlarına laf eden insanlar var. Bir Link's Awakening Switch'e bakın bir de Breath of the Wild'a, sizce bunlar birbirinin aynı Legend of Zelda oyunları mı? İsimlere değil mekaniklere bakıp konuşun lütfen.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Mario ya bok atıp herşeyi aynı diyenler gitsin yerde hala sürünen Sonic e baksın bir.
    Ayrıca CoD, Fifa, pes ve nba de her yıl aynı şey.

• nintendo ve playstation domine etmiş kısacası,xboxdan yine oyun namına pek bir sey yokmuş şaşırtmadı..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 36. Undertale (PC, 2015) -- 92 .. Bu oyunu hiç bilmiyordum. Nasıl gözden kaçırmışım bir ara edinmek lazım

• Nintendoya sallıyab Cahil ergen bebe çok...
  • Bırakın şu Mario'yu da artık huzun içinde dinlensin Nintendo'nun elinde "Mario oyun yapıcı" tuşu var herhalde, habire çıkartıyor adamlar otomotiğe bağlamışlar.
  • Ubisoft'tan tek oyun yok.

• Breath of the Wild izlerken bile inanılmaz keyif veriyor. Oynasam ne olur merak ediyorum. 97 puanı sonuna kadar hak eden bir oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dhalsim

36. Undertale (PC, 2015) -- 92 .. Bu oyunu hiç bilmiyordum. Nasıl gözden kaçırmışım bir ara edinmek lazım
    Ünlü bir oyun. Her steam indirimlerinde sayarlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mario oyunlarına laf atanlar, bir Wii alıp, en azından Mario Galaxy oyunlarını bir oynasınlar. Piyasa güncel oyunların yarı fiyatına kırılmış Wii satanlar var. Orijinalini alacak paranız yoksa en azından bunu bir deneyin, grafiğe de takılmamak şartıyla...

İnsan biraz açık zihinli olacak, birazcık merak edecek, öyle laf yetiştireceğinize bir deneyin, yani biraz merak olur insanda yahu, bu oyun nasıl bu kadar beğenildi diye. Boş boş yorum yapmaktan kurtulursunuz en azından.

• Bugün de ülkedeki sözde oyuncular adına utandık. Oyun dünyasını değiştiren, getirdiği yeniliklerle kendisinden sonraki oyunları etkileyen Nintendo oyunlarını küçümsemek... Siz oyun oynamayın kardeşim.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdiva

Bugün de ülkedeki sözde oyuncular adına utandık. Oyun dünyasını değiştiren, getirdiği yeniliklerle kendisinden sonraki oyunları etkileyen Nintendo oyunlarını küçümsemek... Siz oyun oynamayın kardeşim.
    Bu ülkede oyuncular birbirinin aynısı, bıkkınlık getiren onlarca Mario oyunlarına kaldıysa vay bizim halimize.
  • Sen asıl Sonic'i gör, Sonic ondan bile daha beter.
  • Şu kırık plak .gif'ini paylaşmak istiyorum. Aynı şeyleri hiç bir dayanak olmaksızın savunmak, hatta yüzlerce meta critic puanına göre oluşmuş derecelendirmelere rağmen bile...

Pes diyorum sadece!

• Koca listeden sadece 5 oyunu oynamışım 2 si Forza Horizonlar zaten

• Oyun bilgin sıfırın da altında. Hayatında hiç oyun oynamamışsın. Ne nedir bilmiyorsun. Kültürün hiç oluşmamış.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.