Şimdi Ara

Mesut Çevik' in DH Youtube Kanalında İzleyicilerine Alenen 'Özürlü' Demesi! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
1
Favori
57.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
214 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Özür, arıza, aksaklık anlamındadır. Özürlü ya özür dilemesi gereken hatalı anlamı taşır ya da arızalı anlamı taşır.

Uzuv kaybı yaşayan, duymayan ya da görmeyen bireyler engellidirler. Durumlarını görme engelli, yürüme engelli ya da duyma engelli olarak tanımlayabiliriz.

Sadece durumlarını tanımlayabiliriz yoksa onlar da sizler bizler gibi bireydirler. Kimsenin kimseyi fiziksel ya da düşünce yapısı nedeniyle ötekileştirme ya da belli tanımlara hapsetme hakkı yoktur.

Karalama amacıyla saldıran, yaftalayan, yalan konuşan, düşünmeyen, bilgiye ulaşmak için elindeki imkanları kullanmayan, cahilliğinden utanmayan bireyler de özürlüdürler. Onların topluma, bizlere özür borçları vardır. Arızalıdırlar. Tedaviye ihtiyaç duyarlar.

Bir kişinin yalan ve yanlış ithamlar ile kışkırtıcı içeriğini değil de doğruyu arayan, videoyu izleyen ve gerçekleri görüp yazan herkese teşekkür ederim. İyi ki varsınız iyi ki bizi bu özürlülerle yalnız savunmasız bırakmıyorsunuz.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

• Ulan DH harbi uyuyor. Zamanında mesut cevigin Amazon konusunda ref olayı patlak verdikten sonra ki açıklamalarını dinleseniz kahrolursunuz herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Real hayatında arkadaşıyla ana avrad soy sop mezheb şahsi hakaret küfürler havada uçuşuyorken ses etmeyenler adamin 2 kelimesine takılmış komedi

• Böyle bir konuşmayı buralara nasıl taşındı gerçekten garip, insanlar neyi çekemiyor anlamak güç.

• arkadaş sosyal medya linçi başlatayım demiş elinde patlamış, iyide olmuş akıllanırlar belki
  • Allah kimseyi aklıyla imtihan etmesin. Zor gerçekten.
  • Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Yeni saçlarini kiskaniyorlar Mesut hocam, sana dedik ama yaptirma bak dusman edinirsin diye... Al iste sana mustehak...

• Yerli malı hususnda çok gerçekçi açıklamalar yapmış bence anlayana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mesajım 300 beğeniyi aşınca silen adminler!

Neyden korkuyorsunuz?

Amazon olayı daha unutulmadan bir yenisini daha mı yapmak istiyorsunuz?
  • Zaten bu ara oldum havasına girdi.... ve bu oldum durumunu malesef kaldıramadı

• quote:

Orijinalden alıntı: bbrk01

beğendim :)
  • adam haklı öyle yorumlar yapıyorlarki yorumlara bakınca bazen bende özürlü mü ne diyorum o adam yine iyi dayanıyor bence :D
  • video da öyle buralarda ağlıcak bir şey göremedim,
  • Mesut çevik efendi bir insandır yıllardır kimseye hakaret kötü söz vs kimse duymamıştır ondan.
    Kesin haklıdır

bu site için saçlarını döktün gene yaranamıyorsun videoyu izledim özür dilenecek bir şey yok bence
    Sayın Mesut Çevik;
    sizi seviyoruz. Takip etmiyorum ama yüzünüz güzel, DHnin kaliteli adminlerini hatırlatıyorsunuz. Devamlı gözönünde bulunduğunuz için herkes birşeyler bekliyor, tek başınıza yetişemiyorsunuzdur ve herkes en ufak bir hatayı görüyor yanlış anlaşılma da olsa düzeltemiyorsunuzdur... kader diyelim... Tarihi yazmış, teknolojiyi var etmiş ve gelmiş geçmiş en üst bir kültür olarak sizler gibi değerli şahsiyetleri hep icraatta görmek isteriz.

Konu sahibini de dışlamıyorum. Mühim bir konu değil. Ama mesela "tedaviye ihtiyaç duyarlar" deyince; Türk kültürüne hasta diyen ve ruh sağlığı hastanelerini amaca yönelik şekillendiren vatansız hain siyasetler aklımıza geliyor. hata yapmak tedaviye ihtiyaç değildir. Neyse konu konuyu doğurmasın.

Sizlere her fırsatta bahsederim;
    - beyin fırtınaları istiyoruz. O onu yapmış bu bunu yapmış değil. Zekasal tartışmalar, elektronik mekanik büyük icraatlar... Birşeyler yüksek bilim ile tartışılsın, forum amacına hizmet etsin. hani en üst düzey mühendislik tartışmaları.

- zeka testleri ve tartışmaları ile üyeler taltif edilsin. forum-cv yani forumda açtığı teknik konular referans edilerek gerçek bir cv oluşturulsun. kariyer.netde dahi yok bu özellik. Hatta mulakat bile yok kariyerde

İnsan şerefini yükseklere taşıma ve kalitenin hak ettiğini bulması için bu konularda çalışma bekliyoruz.

Hürmetler...

• foruma forum demek, kapıya kapı demek, özürlüye özürlü demek. fark? fark yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: souledge

Yerli malı hususnda çok gerçekçi açıklamalar yapmış bence anlayana
    İşte özürlüler anlayamamış, Videonun sahibininde dediği gibi. :)

Birilerinde nasıl bir kompleks var anlayamıyorum ne kadar kötü kelime var ise misal video 'daki özürlü kelimesi işte o kelimeyi bile bir anlam için kullanırken biri çıkıyor bana özürlü dediiiiii diye çaresizliği oynuyor, anlamak varrrrrr anlamak varrrr. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taheed1986

Real hayatında arkadaşıyla ana avrad soy sop mezheb şahsi hakaret küfürler havada uçuşuyorken ses etmeyenler adamin 2 kelimesine takılmış komedi
    Ağzına sağlık, kendinde demişsin, ana avrat sövse idi Speed-Step birilerine normal gelecekti, ama kibarca kibarlıkla söyleyince videonun sahibi, hakaret olarak algılıyor birileri. :)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.