Şimdi Ara

Mesut Çevik ile Canlı | Soru-Cevap bugün 22:30'da sizlerle (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
490
Cevap
4
Favori
30.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sınav_testmis_kanka

Mesut hocam Gün bey'den tek ricamız bir tarafları kalkmış, çok bilmişlik taslayan ergen forum yöneticilerini görevden alması. Buna kendini birşey zanneden RDS de dahil.

@Speed-Step

Şu mevzuda haklı iken haksız konuma düşmeyin

Adamın senin yaşın kadar yöneticilik geçmişi var ergen diyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok bos beles admin var acayip fazla , hosuna gitmeyen konuyu , mesaji siliyor. Bizim sayemizde cebiniz iki uc kurus gordu. Sizin alternatifiniz cok site var bu ortam oralarada kayar sorun degil. Bunuda silmeyin aman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turcopolo -- 24 Temmuz 2017; 16:23:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. olarak neden sitede reklam yapamadığımızı anlamıyorum wmaracı ve r10 nette kendi sitemizin reklamını yapabiliyoruz.
    2. olarak neden amazonun reklamı yapılıyor burda siz türk bilişim şirketi olarak türk şirketlerini korumak zorundasınız.belki bir türk alışveriş sitesi dünya çapında büyüyecek bizim de bir alibaba veya amazonumuz olacak.
    3. neden insanları özgür bırakmıyorsunuz iletişim konusunda türkiyenin dh den sonra 2. büyük forumuna linkleri kapatmışsınız ama reddite link açık karşınızdaki şirket de size olan linkleri kapattı mı bilmiyorum ama siz kullanıcınıza daha fazla özgürlük verebilirdiniz.
    4.zamanında burda en iyi sözlük hangisi diye anket yapmıştım 1. ekşi sözlük çıokmayınca adaletsiz bir biçimde 150 bin tıklama almış konuyu kapattınız sırf ekşi sözlükle uğraşmaktan korktuğunuz için (belki de ekşi sözlükten para alındı) şimdi ekşi size başka yerden
    vurdu bir çok üyenizi kaybettiniz ilahi adalet budur ekşi gibi islam düşmanlarını savunursanız böyle olur.https://forum.donanimhaber.com/sizce-en-iyi-sozluk-hangisi--87579904

o zaman bu anket devam etseydi dünya sözlük günde 30 40 üye kazanıp belki şimdi ekşiden daha büyük olacaktı.http://www.dunyasozluk.com/donanimhaber-sozluk-anketi.html/427724

ki eski adı cogito sözlük olan oluşumdan buraya 20 kişi kaydolmuştu o zaman.https://eksisozluk.com/donanimhaberdeki-en-iyi-sozluk-anketi--4605245

buda o zaman ekşi de açılan başlık savunduğunuz kişiler sizin kuyunuzu kazıyor.

bir de onlar vitaminsiz değil mesut bey çok zekiler gerçekten çok zekiler bu forumu bitirmek istiyorlarsa elinden gelenleri ardına koymayacak siz ne derseniz anlamamazlıktan gelicek sürekli taarruz halinde olacaklar. teknoseyir onların siyasi görüşüne daha yakın zaman zaman onların sitesi hakkında baya yağlama yapar link verirler sabah aa trt gibi yerlerin linkini verenleri ya da akp yi savunanları banlarlar tüm linkler sözcü ve haber sola gider.hatta onlardan biraz farklı düşünün size çomar yobaz demekten sakınmazlar darbe günü yurtta sulh konseyi için en büyük destek ekşiden geldi fetöcü olduğunu anladıklarında yazdıklarını sildiler odtüde namaz kılan öğrencileri dövenleri savundular namaz kılanları terörist ilan ettiler eğer sizi batırmak istiyorlarsa batacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi javaprof -- 24 Temmuz 2017; 16:40:16 >

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    he 2014 yılından 3 yıl sonrasına fake actım. senin nasıl bir vitaminsiz olduğun bana bunu demenden belli. mesut cevik size vitaminsiz demekle haklı vallahi. bana fake hesap dediğin gibi yargılıyorsun forumuda. sen ve senin gibilere inat yaparlar inşallah amazon işini konuştuğunla kalırsın.
  • @Mühendismurat, şöyle bir haber var oku derim ;https://www.theverge.com/2013/5/5/4302810/two-men-made-millions-scamming-ebay-affiliate-program-face-jail-time

• Aşağıda bir arkadaşın paylaştığı resim doğruysa buralar daha çok karışır
    https://store.donanimhaber.com/65/60/58/656058181c86e2ff0bf35855ee1543a3.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hilmignc -- 24 Temmuz 2017; 16:51:50 >

• Videoda sözleşme yapıldı diyor, call centerdaki cevaplara itibar etmeyin diyor. Müşteri hizmetleriyle konujşan herke fotoğrafını çekip paylaşmış e sizde madem bunları yalanlıyorsunuz niye sözleşmenin veya herhangi bir yazışmanın fotoğrafını paylaşmıyorsunuz madem durum böyleyse?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaSsErDoDo

Siz hangi firmanın yetkilisi olarak çalışıyorsunuz?

Kendi firmam calisan degilim

• Facebookta paylaştığın özet kısmını yarım saat sonra felan görmüştüm arasında çok ufak bir doğruluk kısmı vardı onuda kaldırmışsın

quote:

Mühendis Murat'ın yıllardır insanları kandırdığı ve bu işten para kazandığı kısmı hayal ürünüdür. Evet bir süre para kazanmış ve bizim de haberimiz olmadan sisteme üye olmuş (4-5 aylık bir süreç) sonrasında zaten bizim çalışanımız olmuştur. Artık kodlar donanım haber'in olacak.
  • Sevgili Mesut madem o hayal ürünü bu hayal ürünü, konuyu enine bonuna madde madde anlatan arkadaşın konusunu niye uçuruyorsunuz kardeşim? Demek ki saklayacak çok şeyiniz var. Bırakın insanlar gerçekleri öğrensin, sansürle bu iş çözülmez, madem kendinize güveniyorsunuz o kadar bırakın insanlar her iki tarafı da dinlesin ve ona göre karar versin, ama siz her açılan konuyu, özellikle de o arkadaşın uzun uzun detaylı şekilde herşeyi anlattığı o konuyu sansürleyerek, en başından, haksız olduğunuzu ve söylenen tüm o şeylerin doğru olduğunu kabul etmiş oldunuz bile.
  • xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 9 Mayıs 2020; 20:3:6 >
  • Beyler, amazonla kendim görüştüm amazon.de/com'a yazıyorsunuz ama onların yetkisi dışındaymış. Ref link vb danışmak isteyen varsa aşağıdaki linkleri verdiler.

Amazon.de'nin verdiği yanıt kısaca "Yetkimiz olmadığı gibi sizin şikayetlerinizi devam aktarmamız da mümkün değil."

Konu ile ilgili olarakhttps://partnernet.amazon.de yetkili olup, aşağıda Almanca yada İngilizce linkleri mevcuttur.

Almanca >>>https://partnernet.amazon.de/home/contact?_encoding=UTF8&ref_=amb_link_192537_2

İngilizce >>>https://affiliate-program.amazon.com/contact?ac-ms-src=ac-nav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hilmignc -- 24 Temmuz 2017; 17:36:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Ya efendi konunun sahibi ben size amazon ile ilgili yardımı dua için yapıyorum diyor bir duanizi esirgemeyin çıkarim kazancım yok diyor

Herkesi sahtekar gözüyle görüp güvenmeyen biri mi olalım su dünyada ya. Adam dua için değil para için yapıyor. Yapsın amaddesin emeğim var para alıyorum.

Mevzu tam da o zaten hocam, bunu başından deselerdi böyle böyle diye, insanlar bu kadar tepki göstermezdi, ama insanlar resmen enayi yerine eşşek yerine kondular, ve işin daha da iğrenç tarafı bunu dua için yapıyorum diyerek Allah'ın dinini buna alet etmeleri, insanların dini duygularını suistimal etmeleri. Zaten bu milletin başına ne geliyorsa bu güzelim dinin istismar edilmesinden geliyor, ne dinmiş arkadaş ye ye bitmiyor!

• huhuq kullanıcısına yanıt
    Yarıldım Aynen tam da böyle hocam, fena sıvadılar şimdi de tüyü nereye dikeceklerini düşünüyorlar

• hilmignc kullanıcısına yanıt
    Hocam Amazon'da şikayet edebileceğimiz yerlerin linkini vermiştiniz, neden değiştirdiniz mesajınızı?
  • hilmignc kullanıcısına yanıt
    Bu mesajda ne vardı çok merak ediyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacques Reverdi

Hocam Amazon'da şikayet edebileceğimiz yerlerin linkini vermiştiniz, neden değiştirdiniz mesajınızı?

o silmedi yönetici tarafından değiştirildiği yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpesifikBrush

Bu mesajda ne vardı çok merak ediyorum :D

Mesajı tekrar düzenledim, sizin yüzünüzden çizik yiyeceğiz vicdansızlar :D
  • Jacques Reverdi kullanıcısına yanıt
    Anlatamadığımız şey bu. Ben bilemem kim ne yapıyor ne hinlik peşinde Allah rızası dedi mi akar sular durur.

Sonradan işin içinden çıkar nema para çıkar tepkimizi koyariz.

İnsanlara garip geliyor hak aramak sorgulamak yanlışı anlatmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 24 Temmuz 2017; 17:29:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack sparow123

quote:

Orijinalden alıntı: Jacques Reverdi

o silmedi yönetici tarafından değiştirildiği yazıyor.

Arkadaş ben düzenledim diyor ama bilmiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacques Reverdi -- 24 Temmuz 2017; 17:33:16 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.