Şimdi Ara

Mesut Çevik ile Canlı | Soru-Cevap bugün 22:30'da sizlerle (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
490
Cevap
4
Favori
30.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bundan sonra dh üzerindeki linklere tıklamıyorum. Para diye ağlaya ağlaya bir hal oldunuz. Adblock kullanıyorum sitedeki referanslı linklere de tıklamıyorum. Kapanır diye acitasyon yaptığınız yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaplıBardak

Defalarca spam yaptım ama bu sorulara cevap vermediniz. Daha doğrusu sorulan hiçbir mantıklı soruya cevap vermedin hep uçuk sorulara cevap verdin. İşine gelmedi çünkü. @Speed-Step

-Kullanıcı sözleşmesi neden 2 saatte apar topar değiştirildi hala mobil ve mini sürümde eski sözleşme maddeleri duruyor?

-Mühendis Murat referans yok diye ısrarla belirtiyordu senelerden beri, her seferinde "Allah rızası için yapıyorum" diyen biriydi. Neden yalan söylediniz?! PAYLAŞILAN LİNKLERİN REFERANSLI OLDUĞUNU BİLMEK ZORUNDAYIZ BİZİM HAKKIMIZ BU. Amazon'un affiliate programının kurallarını okuyun 5. maddeye göre yaptığınız yasal değil. Adamlar referans koyarken bildirmek zorundasınız demiş neden söylemediniz insanlara, amacınız ne? Ben hayatımda referanslı linklere karşı biriyim, şahsi prensibim bu benim, kısaltılmış linklere bile mecbur kalmadıkça tıklamayan biriyim bu yüzden şahsım adına refli link olduğunu bilseydim tıklamazdım. Bu benim en doğal hakkım, bu reklamlardan para kazanmakla aynı şey değil, resmi olarak buna hakkınız yok ben referans olduğunu bilmek zorundayım! Benim gibi de bir sürü insan var. Benim gibilerin üzerinden haksız kazanç sağlayacaktınız (hani para geçmedi ya ama geçecekti).

-​Yahu Murat'ın konuyu açmak dışında yaptığı ne var? Oradan buradan indirimleri takip edip link atıyordu. onu biz de yapabiliyoruz. Kim bu adam ya niye bu kadar yüceltiyorsunuz o kim ki bizim üzerimizden gizli gizli para kazanıyor? Tekrar söylüyorum zaten yaptığınız kurallara aykırı bir durum Amazon'un kuralları gereği zaten referansı olduğunu söylemek zorundasınız!!! Kim o Murat? Sus payı mı vermek için mi maaşa bağladınız?

TEKRAR SÖYLÜYORUM !! Amazon'un affiliate programının kurallarını okuyun 5. maddeye göre yaptığınız yasal değil. Adamlar referans koyarken bildirmek zorundasınız demiş neden söylemediniz?

@Speed-Step @gun

Ben de şu konuyu anlamadım

Referans kodu ile binlerce kişi alışveriş yaptı

Amazon neden komisyon ücreti göndermedi veya donanımhaber o parayı almadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• söylese ne olacak da peşine düştünüz? indirim mi kazanacaksınız?
    herif daha duyrulmadı yeni denemelerdeyiz demiş.

• Merhaba,Ben mesut cevik vitaminlerin yararini gosterecegiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala zırıldayanları banla gitsin dh.

• Yakında DH yönetimi Kandırıldık demezse iyidir. Hatta bu işi fetöye bile yıkabilirler

• quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

söylese ne olacak da peşine düştünüz? indirim mi kazanacaksınız?
    herif daha duyrulmadı yeni denemelerdeyiz demiş.

sen her denilene inanıyormusun böyle? ben aylar önce referanslı linkleri fark ettim konuya yazdım. birden bire ceza aldım forumdan hatta o zamanlar birisi ekşi sözlüğe yazmış. donanımhaber milyonlarca dolar kazandı bu işten. sen o refli linkle 1 kere tıkladıktan sonra cookie ye giriyor ve ondan sonraki bütün alışverişin referanslı oluyor. ha yağcılık peşindeysen bilemem

• quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Murat, o son mesajımı silmeyecektin.

refli linkler gearbest banggood ve aliexpress içinde geçerli. ben aylar önce fark ettim söyledim ama forumdan uzaklaştırıldım birde 6 yıldır foruma girmeyen adam dh nin yaptığı çekilişi kazanmıştı 6 yıl öncede çekilişe katılmış bunu geçen hafta yazdım gene ceza yedim

• Ya hala şu zırıldayanları süresiz banlayın. Adamlar art niyetli halen olayı çarpıtıyorlar.
  • Ya hala şu zırıldayanları süresiz banlayın. Adamlar art niyetli halen olayı çarpıtıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ray Kurzweil -- 24 Temmuz 2017; 0:21:26 >
  • Şuan DH Yönetimi: "EYY AMAZON, SEN KİMSİN YA?!"
  • seni şikayet edicem xDDDDDD

Yalnız araba kullanırken telefon kullanmak kaza riskini çok arttırıyor@Speed-Step
  • Hâlâ kimse özür dilemedi değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genel olarak açıklama gayet açıklayıcı ve ortadaki dolaşan iddiaların çoğunu yok edecek durumda.

Fakat benim de itiraz ettiğim şu iki meseleyi maalesef cevapsız bıraktı Mesut Çevik:

* Forum kuralını değiştirirken hiçbir şekilde bildirim yapılmadı. Canlı yayında bu soruya " Forum kuralları size haber vermeksizin değiştirilebilir" diyerek cevap verildi; fakat forum kurallarını okuduğumuzda görüyoruzki böyle bir kural yok. Ayrıca sık sık kuralları değiştiriyoruz, arada bir kuralları okumanızda fayda var denmesi bile kendi kurallarını kendileri çiğnediği anlamına geliyor.

* Canlı yayında özellikle üzerine basılarak söylenen Amazon'dan henüz para kazanılmadığıdır; fakat forum kurallarının 25. maddesini okuduğumuzda söylenenin tam tersi yazdığını görüyoruz.

Onun dışında, Amazon ile yapılmış resmi bir ortaklık olduğu için yönetime atarlanan üyelerin iddiaları çürümüş oldu. Böylelikle Amazon'un DH'e dava açacağı iddiasının da ne kadar uçuk bir hayal olduğu ortaya çıkmış oldu.

Daha önce de söylediğim gibi; tabiiki DH, forumun etinden sütünden para kazanmakta sonuna kadar hak sahibidir ve kimsenin buna itiraz etme hakkı yok. Zoruna giden forumu kullanmaz; fakat insanlara haber vermeksizin, onların rızalarını almadan yapılan her türlü faaliyet de itibarınızı zedeleyecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Adem Simit

Ya hala şu zırıldayanları süresiz banlayın. Adamlar art niyetli halen olayı çarpıtıyorlar.

- Para almıyorum hayrına yapıyorum diyordu, Mesut yayında MühendisMurat'ın referanslardan para kazandığını itiraf etti.
    - Amazon ile anlaşma yapıldı denildi, buna rağmen yasak olmasına karşın linkler gizlendi.
    - Üyelere hiçbir bilgi verilmeden sözleşme değiştirildi, referans konusunda bilgilendirilme yapılmadı.
    - Forum kuralları sayfasına yeni madde eklemek foyaları ortaya çıktıktan sonra akıllarına gelebildi.
    - Üyelerin siparişlerini referans kaynağı teker teker görebiliyor.

Sen bunlara bir cevap ver önce simit. Motor gibi patır patır her halta aynı şeyleri yazmakla olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirkadyen

quote:

Ya hala şu zırıldayanları süresiz banlayın. Adamlar art niyetli halen olayı çarpıtıyorlar.

- Para almıyorum hayrına yapıyorum diyordu, Mesut yayında MühendisMurat'ın referanslardan para kazandığını itiraf etti.
    - Amazon ile anlaşma yapıldı denildi, buna rağmen yasak olmasına karşın linkler gizlendi.
    - Üyelere hiçbir bilgi verilmeden sözleşme değiştirildi, referans konusunda bilgilendirilme yapılmadı.
    - Forum kuralları sayfasına yeni madde eklemek foyaları ortaya çıktıktan sonra akıllarına gelebildi.

Sen bunlara bir cevap ver önce simit. Motor gibi patır patır her halta aynı şeyleri yazmakla olmuyor.

Size göre herkes para alıyor zaten. Bana da aynı muhabbeti yaptınız. Tek bildiğiniz yalan dolan ve iftira. Buradaki insanları da gaza getirip donanımhaber'e sürekli zarar verme derdindesiniz. Şu platformdan sizin gibiler temizlense de artık rahat etsek. Kimseye bir faydanız da yok zaten.

• quote:

Simitçi yine mi sen, neden forumu korumaya kendini adadın bu kadar? Adamlar net bir şekilde saman altından su yürüttü.

• quote:

Orijinalden alıntı: acizcool

Genel olarak açıklama gayet açıklayıcı ve ortadaki dolaşan iddiaların çoğunu yok edecek durumda.

Fakat benim de itiraz ettiğim şu iki meseleyi maalesef cevapsız bıraktı Mesut Çevik:

* Forum kuralını değiştirirken hiçbir şekilde bildirim yapılmadı. Canlı yayında bu soruya " Forum kuralları size haber vermeksizin değiştirilebilir" diyerek cevap verildi; fakat forum kurallarını okuduğumuzda görüyoruzki böyle bir kural yok. Ayrıca sık sık kuralları değiştiriyoruz, arada bir kuralları okumanızda fayda var denmesi bile kendi kurallarını kendileri çiğnediği anlamına geliyor.

* Canlı yayında özellikle üzerine basılarak söylenen Amazon'dan henüz para kazanılmadığıdır; fakat forum kurallarının 25. maddesini okuduğumuzda söylenenin tam tersi yazdığını görüyoruz.

Onun dışında, Amazon ile yapılmış resmi bir ortaklık olduğu için yönetime atarlanan üyelerin iddiaları çürümüş oldu. Böylelikle Amazon'un DH'e dava açacağı iddiasının da ne kadar uçuk bir hayal olduğu ortaya çıkmış oldu.

Daha önce de söylediğim gibi; tabiiki DH, forumun etinden sütünden para kazanmakta sonuna kadar hak sahibidir ve kimsenin buna itiraz etme hakkı yok. Zoruna giden forumu kullanmaz; fakat insanlara haber vermeksizin, onların rızalarını almadan yapılan her türlü faaliyet de itibarınızı zedeleyecektir.

Üstte yönetime yazdıklarımı sana da kopyalıyorum hala şunları savunup durmayın yeter be yeter!;

PAYLAŞILAN LİNKLERİN REFERANSLI OLDUĞUNU BİLMEK ZORUNDAYIZ BİZİM HAKKIMIZ BU. Amazon'un affiliate programının kurallarını okuyun 5. maddeye göre yaptığınız yasal değil. Adamlar referans koyarken bildirmek zorundasınız demiş neden söylemediniz insanlara, amacınız ne? Ben hayatımda referanslı linklere karşı biriyim, şahsi prensibim bu benim, kısaltılmış linklere bile mecbur kalmadıkça tıklamayan biriyim bu yüzden şahsım adına refli link olduğunu bilseydim tıklamazdım. Bu benim en doğal hakkım, bu reklamlardan para kazanmakla aynı şey değil, resmi olarak buna hakkınız yok ben referans olduğunu bilmek zorundayım! Benim gibi de bir sürü insan var. Benim gibilerin üzerinden haksız kazanç sağlayacaktınız (hani para geçmedi ya ama geçecekti).

• quote:

quote:

quote:

Size göre herkes para alıyor zaten. Bana da aynı muhabbeti yaptınız. Tek bildiğiniz yalan dolan ve iftira. Buradaki insanları da gaza getirip donanımhaber'e sürekli zarar verme derdindesiniz. Şu platformdan sizin gibiler temizlense de artık rahat etsek. Kimseye bir faydanız da yok zaten.

Sorulara cevap vermeyi düşünüyor musun yoksa laf gevelemeye devam mı edeceksin ? Beklerim ben zamanım çok. Benim yazdığım şeylerde yalan dolan iftira felan yok. Neresi iftira, yaşanan olaylar aynen bunlar işte.

@Fatih Forum sahibini (gun) tanıyormuş kendisi, ondan böyle haldır huldur savunuyor herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 24 Temmuz 2017; 0:31:28 >

• quote:

Üstteki simitçi Adem'i bloklayın geçin. Yönetimin bi taraflarını yalayıp duruyor malum olaydan sonra ne teklif ettilerse artık adama.

Vitamin teklif etmisler son duyumlara gore

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.