Şimdi Ara

Mesut Çevik ile Canlı | Konuk: TeknoSeyir (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
1
Favori
5.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Murat Gamsız çok terbiyeli, çok saygılı, çok kaliteli bir insan. Ürün göndermeyen firmalar var ne yazık ki. Eee biliyorlar ki Levent bey yerden yere vuracak. Türkiye'de büyük lansmanlar yapıp en iyi ürünlerden birini yaptık havasına gireceksen o ürününe güveneceksin. Ürünlerini göndermediklerine göre bu firmaların ürünün bir b**luk var. Mesela LG, Sony ve Samsung telefonlarını yolladığına göre telefonuna güveniyor olsa gerek. Bazı firmaların ürünlerinde artık ne varsa güvenemeyip Teknoseyir'e yollamıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pena kutusu -- 13 Ekim 2017; 0:11:17 >
  • Levent Pekcan, teknolojinin Bülent Ortaçgil'i...
    Çok keyifli bir yayındı.

• quote:

Orijinalden alıntı: desparados_532

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Hayatta iyi şeyler olmaz. -Levent Pekcan

onun videosu falan varmı ya :)

nerdeyse her hafta gündemde diyor
  • Üçünüzüde çok seviyorum bu güzel sohbet için sonsuz teşekkürler

• Murat Gamsız neden boş boş kameraya baktı başlarda anlamadım Teknoseyirin Mesut'a konuk olacağını hiç düşünmezdim ilginç
  • Ekran kartı incelemelerinde en büyük eksiklik kartın ne kadar gürültülü olduğunu incelemelerin hiç birinden adam akıllı ögrenemiyorum.Hele DonanımHaber incelemelerinde. Db değeri vermek hiçbir şey ifade etmiyor.Kart sessiz çalışıyor demek hiçbirşey ifade etmiyor.Tek başına sadece fan yüzde şu da çalışıyor demek hiçbirşey ifade etmiyor. Söylenmesi gereken cümle "Uzun süreli oyun sırasında fan x devirde dönüyor."

Elimizde bir RPM değeri olduğu zaman kartın ses durumunu kestirebiliriz.

Donanımhaberin sadece 1 incelemesinde denk geldim laf arasında söylendiğine(kaçırmış olabilirim belki).Teknoseyir in 2 incelemesinde denk geldim laf arasında .Technopat msiafterburner da fan devrini göstererek bana en büyük iyiliği yapıyor ama onlarda sadece MSI da yapıyorlar ve incelemede yeterince uzun oynamıyorlar yanıltıcı olabiliyor.Sadece türk değil yabancılarda da durum aynı.Bir tek tomshardware da her zaman fan eğrisi veriyorlarda öğreniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Al Swearengen -- 13 Ekim 2017; 1:2:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ekran kartı tarihi uzmanları. Açıp tekrar tekrar izliyorum o anlatımları.

• Güzel program olmuş.

• Muhteşem bir program olmuş. her ay tekno seyirle bu programı yapın bence.
  • Mesut Bey; Chip ailesinden Chip test merkezinde ki Ercan Uğurlu'yu da konuk ederseniz çok sevinirim. Güzel misafirperverliğiniz içinde teşekkür ederim.
  • keyifli bir yayın oldu.
  • Sevgili Mesut Çevik

Donanım incelemeleri için yeteri kadar vaktiniz olmadığından yakınmışsın, ben heyecanınızı kaybettiğiniz için bu işleri boş geçtiğinizi düşünüyordum.

Madem dediğin gibi bir durum var beni donanım ile dolu bir odaya bırakın sizin için suyunu çıkarana kadar test edeyim. Öyle editörlük vs. istemem, zevk alarak yapacağım bir iş olur.

• Çok eğlenceli ve hoş sohbet için hepinize teşekkür ederken,Murat Gamsız çok merak ettim,(video 1,37 civarı) "ASLINDA CANLI YAYINIMIZ YOK AMA!
    BİZ SENİ CANSIZ'DA KONUK EDERİZ!

Tebrikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: firtinax

Levent Pekcan, teknolojinin Bülent Ortaçgil'i...
    Çok keyifli bir yayındı.

• Konuklara dolu bardak veren tek program be

• quote:

Orijinalden alıntı: Flcnr

Sevgili Mesut Çevik

Donanım incelemeleri için yeteri kadar vaktiniz olmadığından yakınmışsın, ben heyecanınızı kaybettiğiniz için bu işleri boş geçtiğinizi düşünüyordum.

Madem dediğin gibi bir durum var beni donanım ile dolu bir odaya bırakın sizin için suyunu çıkarana kadar test edeyim. Öyle editörlük vs. istemem, zevk alarak yapacağım bir iş olur.

O odada maruz kalacağın radyasyonuda düşün :)
  • Subliminal Mesaj var !!1!
  • şu meşhur video linki var mı ? LP'nin ilk video incelemesi olan ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• böyle düşünen bi benmiyim? Birde niye konuklardan biri konuşurken diğeri sürekli muzip çocuklar gibi sırıtıp gülüyor :D asljdaslkşdjaklsşdjsakşl
  • Fazla söze gerek yok muhteşem bir yayındı. Levent Pekcan ve Murat Gamsız 5 saat konuşsa dinlerim.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.