Şimdi Ara

Mesut Çevik ile Canlı | Konuk: TeknoSeyir (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
1
Favori
5.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesut çevik bey silikon destekli gözlük kullanın da gözlük kaymasın burundan

• Vay levent abim. O dhw'nin fişini çekmeyecektin...

• Ağzınıza sağlık üçünüzün de... Güzel keyifli bir sohbetti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük bir zevkle izledim. Keşke daha devam etseydi. Teşekkürler.

• Çok sağlam yayındı emeği geçen herkese teşekkürler.

• Güzel yayın oldu. Hepinize teşekkürler.

• Mesut hocam teşekkürler. Umarım bu format hep böyle devam eder. Sizlerin de sohbette değindiğiniz gibi birliktelik önemli.

• Sohbet harika, müthiş yayın oldu. Herkesin emeğine sağlık.

• İlk 1 saati kaçırdım şimdi gidip onu izleyecem

• Türkiyedeki en kaliteli 2 teknoloji platformu tartışmasız teknoseyir ve donanımhaber'dir. İşimden dolayı zamanında izleyemedim, tekrarını güzel şekilde yüksek çözünürlükte izleyeceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 saatten fazla sürdü yayın ama bana 15 dakika gibi geldi hiç mi sıkılmaz insan
  • Ayrıca evet, Levent abi 3lü çektirsin kate upton'a laf atsın :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

Faruk Korkmaz’ı ( iPhonedo ) anlarım adam Amerika ‘da. Belki Şahıs, İstanbul dışında bulunuyordur. Davet edip veya TeknoSeyir’r gidip orada sohbet etmek var ilken? . Niçin canlı yayın? . Yoksa İstanbul ‘dan İstanbul’a gitmek gerçekten de zor mu :D. (Olabilir) Şartlar el vermiyor mu?

Merhaba,

Lütfen kusuruma bakmayın ama bazen yorumlar mantık sınırlarımı çok zorluyor. Anlam veremiyorum kitleniyorum.

Canlı yayın nedir? Nasıl yapılır? Bu söyledikleriniz ile Canlı Yayın olayının ne ilgisi vardır? İnanın çözemedim.

Hadi Hakkı Alkan'ı izlemediniz iPhonedo'ya denk geldiniz sonrasında Enis Kirazoğlu ile yaptığımız Canlı Yayını da kaçırdınız fakat iPhonedo ile yapılan yayında zaten olayı anlatıyorum :)

Konuklar stüdyoya gelebiliyorlarsa stüdyoya geliyorlar :) Ne durumu ne şartı lütfen bir şeyler yazmadan bilmiyorsanız durumu öğrenmeye çalıştığınız yorumlarla başlayın. Cevaplar sonrası bilgi edinince böyle sonuca vardığınız yorumlar yapın.

Burada yazdıklarım sadece sizin şahsınız ile ilgili değil. Ne yazık ki olay hakkında hiç bir bilgisi olmadan direkt sonuca varan ve vardığı yanlış sonuç ile böyle alay etmeye çalışan, iğneleme derdinde olan öyle fazla kullanıcı var ki. Sayıları insanın geleceğe bakışını olumsuz yönde etkiliyor.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Evet, haklisiniz. Üslub biraz kötü bende. Kusura bakmayin. Konsepti anlayamadim. Espiri gibi yazdiklarim bagzen igneleyici olabiliyor.

• Spybot (1.6) veya Açık kaynak kodlu bir çok yazılım bağış sistemi ile ayakta duruyor...
    İzlenme sayısını ayda 1 tl ile çarp..
    Ne üreticiye ne satıcıya ağız eğip bükülür
    Ürün kötü ise kötü iyi ise iyi düsük performanslı ise net olunur..
    Patronu nvdia olan onu eleştiremez.
  • muhteşem bir yayındı, Levent abi sabaha kadar konuşsun izlerim zaten

bence bir daha teknoseyir bölümü olsun abi ona da Hamdi Kellecioğlunu ve Can Akbulutu davet et çünkü teknoseyirde ikisininde emeği çoktur.
  • Allah rızası için şunlarla ayda bir standart program yapın.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Hayatta iyi şeyler olmaz. -Levent Pekcan

onun videosu falan varmı ya :)
  • TeknoSeyir ekibini davet etmeniz gerçekten çok hoş olmuş. Levent Pekcan ve Murat Gamsız ile sohbet çok güzel. Can ve Hamdiyi de davet etmenizi bekliyoruz.

• Harika bir yayındı. Normalde oturup filmi bile tek seferde bitiremeyen ben, yayını baştan sona izledim. :)
  • Oooo... burası şampiyonlar ligi gibi olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esTFyz -- 12 Ekim 2017; 23:55:26 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.