Şimdi Ara

Mesut Çevik ile Canlı | Konuk: İlkay Zaman

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Mesut Çevik ile Canlı'da internet ve youtube dünyasının tanıdık yüzlerini konuk etmeye devam ediyoruz. Cuma günü gerçekleştirdiğimiz canlı yayında konuğum İlkay Zaman'dı. Kendisiyle Amerika'daki yaşantısı ve gelecek planları üzerine güzel bir söyleşi gerçekleştirdik. Tekrarı sizlerle. 

• İlkay Zaman'ın bugünkü konuğu Mesut Çevik :)

• ilkay zaman kim ki bizene la

• Elinize sağlık diğerleri gibi çok güzel programdı. Erdinç iyikul ve Sinan akkol u davet edecek misiniz

Saygılarımla

İyi çalışmalar

• Çok iyi program olmuş tebrikler

İlkay Zaman da cana yakın birisi takip ediyoruz kendisini

• ilkay abi candır, takip edin eski videoları çok iyi

• İlkay Zaman'ın mülteciler ile ilgili söylediğine tamamen katılıyorum. Irkçı, faşist bir insan değilim, mültecilerin doğum oranı Türkiye de ki doğum oranını geçmiş durumda. Madem savaştan kaçmışsın bu ne rahatlık arkadaş 1,5 yıllık evliyim çocuk olayını halen düşünüyoruz. Adamalar her sene bir tane getiriyor. Sosyal politikalar önemli ama önce kendi işsizine, dar gelirli vatandaşına yardım edeceksin sonra yabancıya.

• Dexter'a : Adamlar bu patformdan ekmek yiyor.1 kişi gelir video ortadan izler olay biter.Sonra uğraş dur.Hala anlıyamıyorsunuz ? Birilerin adeletinin elinde kalmaktansa böylesi daha iyi.Ama gençlik kafası hiç bir zaman değişmiyor.Mesut beyi anlıyorum sonuçda bu platformda sadece tek çalışmıyor ve kimseninde vebaline giremez.

Diğer bir husus İlkay beyin annesi vefat ettiği için anlıyabiliyoruz.(Allah gani gani rahmet etsin.Amin).Ama burdan 1 saatlik yayından siyaset yolu açmaya çalışmak ayrı bir dert.

• Kaybolma olayı tıraş.

• MÇ canlı program konuklarını şu ana kadar sıralarsak All Star olmuş ,umarım devam eder,
    Ayrıca ilkay Reis samimi hakiki adam , kendisine taaa Suadiye'den selamlar sağlık ve gönenç dilerim....
    Ses telleri problemi için Nar suyu içsin , iltihap miltihap kalmaz ,
    güzel program elinize sağlık..

• ilkay kardeş can suyu gibi yetiştin. teşekkürler....

Mesut başkan Barış ÖZCANıda davet edersen seviniriz.....
  • Yahu Allah aşkına (bakın Allahın c.c. adını verdim)şu site problemleri falan filan dediğiniz sorunları biraz kendinizde arayın.Şu siteye o kadar giren adam birtek bende mi sorun yok?Yok yavaş,yok aşağı yukarı kaydırıyorum duraklattığım video otomatik başlıyor,yok bilmem ne.

Mesut bey size de aşk olsun yani şu aknyi kaldırmadınız hala uğraştığınız şeylere bakın.Ayrıca bir şikayette daha bulunmak istiyorum.Geçenlerde mahallede elektrik kesintisi oldu ve tam 4 dk gelmedi.Birde bu işe el atın bırakın fuzuli işlerle uğraşmayı.Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: assasin34

Kaybolma olayı tıraş.

He bekle tıraş, adamın kurtarılma görüntüleri var internette, insanları böyle bilip bilmeden suçlamayı bırak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkay başkan sağlık konusunda sonuna kadar haklısın. Başın sağolsun başkan...

• Videolarını izliyorum, ama anlatmakla olmaz, soru cevap sitesi açmışsın hep soru var zahmet edip kimseye cevap bile yazmamışsın. İnsanlar bazı şeyleri merak ediyor, sormak istedikleri çok şey var sen çıkıp etleri gömüyorsun.

• İlkay candır ilk günden beri takip ederim bu sabah youtube üzerinden yine konuştuk adamın dibi alçak gönüllü onun videolarını izleyince sanki amerikada ben yaşıyorum ben geziyorum gibi oluyor adam herşeyi gösteriyor karamambasımı dersin etleri gömmesimi dersin adam halktan ve içten birisi ben şahsen elif ile düğünlerinin videosunu bekliyorum
  • ilkay abi gönlüne ağzına sağlık

• Otomatik oynatmanın kapatılması gerekiyor.
  • bir bölümdede sadi evren şeker gelsin hep donanımdan gitmeyin biraz da yazılım olsun.ubuntu 17.10 un çıktığı bu dönemde güzel bir sohbet olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.