Şimdi Ara

## Mesut Çevik Fan Club ## (243 Kişi Olduk) *Clubımız 13 Yaşında* (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
468
Cevap
3
Favori
66.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: maviturk

kendileri donanım aleminin kralı duzgun konusmasıyla sempatikliyiyle bizlere donanım performansları hakkında aydınlatıcı bilgiler sunuyo....

DOĞRU SÖZE NEDENİR
  • quote:

Orjinalden alıntı: Revolucionare

arkadaşlar deiğer ender adlı arkadaşın fan clubunu kurmayacak mısınız ya (sanırım enderdi) ben de enderciyim var mı

Aynen...
  • Ender abinin olması lazım fanı...
  • bence bu fan clubu değiştirelim ender&mesut olsun oteki abimize ayıp oluyo ben olsam kıskanırım ikiside harika
  • Benide ekle...

Bende performans deyişine hastayım..
  • Performans '''Pefomans''' hehehe=)=) performansı bende seviyorum
  • Most Wanted Blacklist'deki Razor'a benzetiyorum. Razor'u görünce işte Mesut Çevik demiştim içimden zamanında.
  • arkdaşlar nasıl üye olacam bu guruba?
  • Arkadaşlar hewralde üye oldum.mesut bey gercekten donanım bilgisi cok iyi ve anlatımı cok iyi kendisine teşekür ederim ayrıca bu fan kulubünü kuran larada teşekür ederim.

YAKUP KONAK
  • quote:

Orjinalden alıntı: dodi--

Mesut abi 1 numara!!!

Yeni video incelemelerini dört gözle bekliyoruz!!!

• Benide ekleyin...
  • benide ekleyin mesut abime söylerim ha !
  • Benide ekleyin
  • BENİDE EKLEYİN
  • Gerek düzgün diksiyonu gerekse nazik tavırları ile işini doğru düzgün yapan bir arkadaşımız. Tebrik eder, başarılar dilerim.
  • Bu kim ???????????????
  • Hiç unutmam. Bir gün ilkokul hocası Mesut Bey'e derste sen geleceğin başbakanı olacaksın pardoon. Sen DonanaımHaberin Video ile ilişkiler uzmanı olacaksın demişlerdi de inanmamıştık. :DD

Başarı sınır tanımaz sözünü Mesut Bey için geçerli olduğunu hep birlikte gördük. Kendi hayranları ve fanclup ı çıktığına göre.

Donanım Haberin Darkanı !!! Mesut Bey'e başarılar. (yakında FX içinde birşeyler düşünelim. Mesela MAyıs ayı güzeli yada Kiraz festivali onur nişan madalyası falan da filan da de da do di ) (Sırf geyik olsun dedim . Ciddiye almayın. )

• Way bea Mesut abimin fanı açılmış benide al dostum

Mesut abeee videolarını ailecek severek izlioruz elimizde çekirdek karşımızda Mesut abi her akşam seninleyiz Mesut abi:D:D
    Mesut abiden hakkatten süper haber spikeri olur:D
    Haberi okuyusunu hayal etsenize:
    Merhabalr ben Mesu Çevik.Haberimize başlamdan önce...:D:D Süper olur:D:D
  • benıde ekleyın adam reklam yıldızı olsa sasırmam super tanıtıyor urunlerı :D
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.