Şimdi Ara

Messi madem korkak neden Arjantin i seçti?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kendisine İspanya milli takımı teklif edildiği zaman İspanyanın altın zamanlarıydı.İspanya sürekli kendisine gel milli takımda oyna dedi,o kabul etmedi.

Messi neden İspanya'yı seçmeyip Arjantini seçti?İspanyada xavi,iniesta,puyol vs hazırdı,her türlü dünya kupasını alırdı ve kariyer olarak ronaldoyu ezerdi bu seçimiyle.

Ronaldo fanboyları aklını çalıştırıp biraz düşünsünler artık.

Messi madem korkak neden Arjantin i seçti?

Bu ödül,bir futbolcunun kazanabileceği en üst düzey ödüldür.Gördüğünüz gibi Messi bu ödülü alıp sevinmedi bile ülkesi kupayı alamadığı için...

Ronaldocular bence Messiyi bırakıp Portekizdeki ronaldo devrimini konuşsunlar,kalksınlar ronaldo öncesi portekiz kupaya katılamıyordu ama Ronaldo kupa aldırdı falan desinler zira aynı kategoride değil bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit1044 -- 10 Mayıs 2020; 3:48:32 >

• Arjantinin kadrosu kötü değildiki ayrıca ülkesini seviyodur adam. Maradonayı geçmek istemiştir belki söylediklerin mantıksız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johan Cruyff

Arjantinin kadrosu kötü değildiki ayrıca ülkesini seviyodur adam. Maradonayı geçmek istemiştir belki söylediklerin mantıksız.
    Ne arjantin kadrosunun iyi olması kardeşim?

Adam belki de gelmiş geçmiş en iyi milli takımda oynayacaktı,istemedi.

Maradonayı geçmek istemesi korkak olmadığı anlamına gelir,zaten ben de bunu söyledim.Adam cesaret edip 10 numara milli takım varken farklı maceraya atıldı.

Messinin bu tercihi korkak diyenlere kapak olmuştur
  • İspanyada xavi,iniesta,puyol vs hazırdı

Messi Arjantinle ilk maçına çıktığında Iniesta daha milli bile olmamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 10 Mayıs 2020; 11:12:45 >
  • Messi Arjantin'i seçtiğinde Arjantin kadrosu;

Willy Caballero

Wálter Samuel
    Roberto Ayala
    Gabriel Milito
    Fabricio Coloccini
    Martín Demichelis
    Juan Pablo Sorín
    Leandro Cufré
    Javier Zanetti
    Gabriel Heinze

Javier Mascherano
    Esteban Cambiasso
    Juan Sebastián Verón
    Lucho González
    Pablo Aimar
    Juan Román Riquelme
    Andrés D'Alessandro
    Maxi Rodríguez

Carlos Tevez
    Javier Saviola
    Hernán Crespo
    Diego Milito

Bir üstteki arkadaşın yazdığı gibi, aynı sene İniesta daha milli takımda değildi. Trollük yapmak için bile bir bilgi birikimi ve zeka gerekir. Bir dahaki sefere biraz aklını çalıştır, sonra trollük yapmayı dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

İspanyada xavi,iniesta,puyol vs hazırdı

Messi Arjantinle ilk maçına çıktığında Iniesta daha milli bile olmamıştı.
    ZOKO SOVOYOSO GOROKOR

Ronaldoyu savunmak için sazan gibi atlamayın hemen

Messiye 3 kere teklif gelmiş,ikisini babası (yaşı küçük olduğu için) sonuncusu da kendi reddetti.Sonuncusunu reddettiğinde yaşı 17 idi.Arjantin B takımında oynamasının problem olmadığını,isterse ayarlama yapabileceğini de söylemişler adama.

Boş laf yapmaya gerek yok,kitabında yazıyor hepsi.İspanyanın kendisi için daha güzel ortam hazırladığını ama seçmediğini de söylüyor.Kadrolu ronaldo avukatları sizi,hadi şimdi ronaldo euro aldı len 5 cl aldı len diye devam edin

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit1044

ZOKO SOVOYOSO GOROKOR

Ronaldoyu savunmak için sazan gibi atlamayın hemen

Messiye 3 kere teklif gelmiş,ikisini babası (yaşı küçük olduğu için) sonuncusu da kendi reddetti.Sonuncusunu reddettiğinde yaşı 17 idi.Arjantin B takımında oynamasının problem olmadığını,isterse ayarlama yapabileceğini de söylemişler adama.

Boş laf yapmaya gerek yok,kitabında yazıyor hepsi.İspanyanın kendisi için daha güzel ortam hazırladığını ama seçmediğini de söylüyor.Kadrolu ronaldo avukatları sizi,hadi şimdi ronaldo euro aldı len 5 cl aldı len diye devam edin

Alıntıları Göster
    Ağzındakini çıkart öyle konuşmaya çalış. 3 kuruşluk futbol bilgin ile trollük yapmaya çalışırsan rezil olmaya devam edersin.

• yigit1044 kullanıcısına yanıt
    Ronaldo'nun avukatlığını yapmadım. Messi'nin korkak olduğunu da söylemedim. Samimiyetine güvenerek söylediğin şeye güldüm. Niye bu kadar atarlandın ki? Messi'nin korkak olup olmadığını da milli takım seçimi göstermez. Belki İspanya'yı seçersen bizi unut dedi ailesi nereden biliyorsun? Messi korkak değilse Barcelona'dan ayrılsaydı muhabbetini yıllardır duymadım ama Barcelona'da kalmasının da korkaklık olduğunu sanmıyorum. Barça'da aldığı para ve statüyü dünyanın hiçbir yerinde bulamaz. Olsa olsa parayı seviyor diyebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Ronaldo'nun avukatlığını yapmadım. Messi'nin korkak olduğunu da söylemedim. Samimiyetine güvenerek söylediğin şeye güldüm. Niye bu kadar atarlandın ki? Messi'nin korkak olup olmadığını da milli takım seçimi göstermez. Belki İspanya'yı seçersen bizi unut dedi ailesi nereden biliyorsun? Messi korkak değilse Barcelona'dan ayrılsaydı muhabbetini yıllardır duymadım ama Barcelona'da kalmasının da korkaklık olduğunu sanmıyorum. Barça'da aldığı para ve statüyü dünyanın hiçbir yerinde bulamaz. Olsa olsa parayı seviyor diyebiliriz.
    ben sana atarlanmadım reis shaggy ye söyledim aslında hakaret etti diye

sen kaynadın arada kusura bakma

Ha avukatlık işini sana da söyledim çünkü ne zaman bu tür konuda ronaldoya bi laf gelse sen kaçırmıyorsun o yüzden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit1044 -- 10 Mayıs 2020; 16:43:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit1044

Ne arjantin kadrosunun iyi olması kardeşim?

Adam belki de gelmiş geçmiş en iyi milli takımda oynayacaktı,istemedi.

Maradonayı geçmek istemesi korkak olmadığı anlamına gelir,zaten ben de bunu söyledim.Adam cesaret edip 10 numara milli takım varken farklı maceraya atıldı.

Messinin bu tercihi korkak diyenlere kapak olmuştur

Alıntıları Göster
    çok saçma şeyler söylüyosun. arjantini seçmesi kulüp olarak korkaklığını aklıyor mu ? açıkcası benimde etrafımda xavi iniesta gibi dönemin en iyi ortasahası olsun takımdan ayrılmazdım futbolcuların %80 i ayrılmazdı. barça zaten o dönem yükselişteydi ölü olan topçuları diriltecek güçteydi messi iyi futbolunun üstüne kaymak yedi ama bu performansı başka takımda gösterebilirmiydi bence büyük bi soru işareti kabul edin artık bunu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.