Şimdi Ara

Messi asist kralı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fransa liginde şu an asist kralı. Adamı forvete koyuyorsun gol kralı oluyor. Orta sahaya koyuyorsun asist kralı oluyor.

İstatistiklerde Ronaldo'yu ezdi. Hani Messi başka takımda yapamazdı ?

Messi asist kralı 

• Dostum sıkmadı mi bu muhabbet artık? Ne güzel doneme denk geldik. İkisini de aynı anda izleme şansımız oldu diye düşünmek gerekirken niye sidik yarışına tutup duruyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok büyük başarı gerçekten Fransa liginde asist kıralı olmak herkesin harcı değildir ki ayrıca PSG gibi fakir bir takımla bunu başarmış olmak ayrıca takdir edilesi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Messi asist kralı
  • Messi asist kralı

• Farmers League'de isterse 500 gol, 1000 asist yapsın. Kaale alınmayacak istatistikler. Çöp. Geçiniz.

• Jurgen Klopp kullanıcısına yanıt

Sonuçta adam 34 yaşında asist kralı oluyor. 34 yaşında bambaşka bir ligde asist kralı. Üstelik rakiplerinden çok daha az süre aldığı halde.

İspanya ligini 15 yıl domine etti. Fransa ligine gidip 34 yaşında asist krallığında zirvede.

Messi'nin en çok ezdiği takımlar da BİG SİX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yurtsever1453 -- 10 Mart 2022; 21:41:56 >
  • uygun takımda ve uygun rolde oynadığı taktirde 34 yaşında Fransa liginde asist kıralı olabilecek yüzlerce oyuncu var. parmakla gösterilecek bi başarı değil.

kimseye beğendiremediğimiz Angel Di Maria bile Messi PSG'ye gelene kadar Messi'nin şu anda yaptığı asistleri yapıyodu zaten hatta daha çok bile yapıyodu. Messi gelmemiş olsa gene Di Maria daha ön planda olacaktı ve gene hemen hemen aynı asist sayısı yakalanacaktı (belki bir-iki tane eksik yapardı)

bir takıma ilk 11'de oynayacağı garanti olan bir oyuncu transfer edilirse, takımdaki diğer oyuncuların ortalama istatislikleri düşüş gesterecektir, doğanın kanunu. Ronaldo ManUtd'a gidince ManUtd oyuncularına da aynısı oldu.

özet: çöp demiyorum ama söz konusu "PSG'li Messi" olunca son derece önemsiz bi istatislik. dandik takımda oynayan bi Burak Yılmaz bunu yapmış olsa o zaman konuşurduk.

son bir not: 34 yaş sizin için büyük bi yaş ise hatırlatalım, Luka Modric 36 yaşında ve geçen akşam Messi'nin takımına karşı: "bu tarz hareketleri Messi'den görürdük normalde" denen şeyler yaptı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 11 Mart 2022; 20:50:40 >

• Bu nasıl mantık ? Bir kişi 90 yaşına kadar yaşadı diye herkes yaşayacak mı ? 25 yaşında kanserden ölen var.

Her insanın vücudu farklıdır. Ne kadar iyi bakarsan bak her vücut aynı tepkiyi vermez.

Futbolda 2 krallık vardır : Ya gol krallığı ya asist krallığı. Messi asist kralı. İster kabul et ister etme. Gerçek bu.

Ayrıca Modric kariyerinde 110 asist yapmış. :):):) Bu adamın hücum yönü resmen komedi. Messi asist kralı 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yurtsever1453 -- 12 Mart 2022; 15:31:26 >
  • Adam burak yılmaz'ın bile 4 gol attığı ligte 2 gol anca atabilmiş insan utanır şu konuyu açarken Messi asist kralı 

• Di Maria'nın Messi gelmeden önceki asist sayılarına bak sonra bağır. gören de Messi 30 asist yaptı zannedecek.

yaştan bahsediyordu Modric örneğini verince hemen yaş konusunu bırakıp kariyer toplamını örnek vermeye başlayıverdi.

konu kilit üye ban forum rayban

• dewe34 kullanıcısına yanıt

Agüero'nun Premier lig istatistikleri Ronaldo'dan 2 kat daha iyi. O zaman Ronaldo Agüero'nun yarısı eder. Buna ne diyorsun :)

Adam asist kralı oluyor hala eleştiriliyor :D

• konuyu açan arkadaş:

1- Di Maria'nın Messi'den daha çok asist yapmasını kutlamadı, hatta Di Maria için "çöp" ve "kovuldu" dediği asılsız ithamlarla dolu bir karalama konusu bile açtı.

2- şimdi Messi'nin 11 asistine ısrarla parmak basıyor ve biz bunu bir başarı olarak adledmediğimizde "neden eleştiriyosunuz" diye tepki de gösteriyo.

sen kendin önce Di Maria'nın Messi'den daha çok sayıda yaptığı asistlerine saygı göster, ondan sonra bize akıl ver.

tekrar yazıyorum sana:

FRANSA LİGİNDE 11 ASİST YAPMAK BÜYÜK BAŞARI DEĞİLDİR
    34 YAŞINDA OLSAN BİLE BÜYÜK BAŞARI DEĞİLDİR
    YILDIZ KADRONUN ORTASINA KOYULDUĞUNDA 34 YAŞINDA BUNU BAŞARABİLECEK YÜZLERCE OYUNCU ÇIKARTIRSIN
    HATTA SENİN ÇÖP DEDİĞİN Dİ MARİA BİLE BUNU BAŞARDI MESSİ GELMEDEN HEMEN ÖNCE "UYGUN ŞARTLARDA"

hani 40 tane asist yapar dersin ki son 25 senenin asist rekorunu kırdı, hepi topu 11 asist yapmış arkadaş bu neyin ısrarı. zaten sağında Mbappe solunda Neymar hani üflesen asist oluyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 14 Mart 2022; 10:14:2 >

• 01001101 kullanıcısına yanıt

Maç boyunca kale önünde bekleyip boş kaleye atacak da yüzlerce oyuncu var . Ronaldo'yu neden övüyorsun?

Agüero'nun premier lig istatistiği ronaldo'dan çok daha iyi .

O zaman çık aguero Ronaldo'dan daha iyi de .

Adam önemli maçlarda Cavaninin yedeği oluyor ama hala övülüyor. Ne gol kralı ne asist kralı ama hâlâ övülüyor. 2 hafta sonra gene yedeğe düşerse ne diyeceksiniz ?

• Ronaldo'ya nerden geldik şimdi yav

ben Ronaldo'dan bahsetmedim ki? sen dedin diye baktım, bi yerde bahsetmişim onda da eleştirel (daha doğrusu negatif) bi örnekte bahsetmişim

ayrıca ben koyu bi Messi hayranıyım yani Messi'ye bi lafım yok Messi'yi de eleştirmiyorum burada, sadece senin kadar ehemmiyet vermedim 11 asist olayına ben (çünkü benim için Fransa ligi net olarak ikinci sınıf bir ligdir)

• 5 assist St Etiente 18.sirada

1 assist Nantes 7.sirada

1 assist Lille 6.sirada 5-1 kazandiklari maçta yapmiş.

1 assists Reims 12.sirada

1 assist Monaco 9.sirada içerde yapmiş.

1 assist Rennes 4.sirada içerde yapmiş.

• Messi şu an 14 asist yapmış durumda :) Üstelik rakiplerinin yaklaşık yarısı kadar oynamış :):):)

• Getirin köy takımı, Messi başkan şov yapacak

• neilblack kullanıcısına yanıt

Köy takımlarına İngiltere'nin en iyi takımları dahil mi? :):):)

Messi asist kralı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yurtsever1453 -- 10 Nisan 2022; 21:8:4 >
  • Bos istatistik , köy takımı topçusu Messi , iki seneye Amerika yolcusu.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.