Şimdi Ara

Mesleki hiçbir hedefim yok. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
1.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Masabaşı ofis işi yapabilirim zaten halkla iliskiler ve isletme mezunuyum ama işi öğretmeleri lazım. Tanidik falanda yok hiç iş bulabileceğim boyle bir sektörde haziranda bedelli gidiyorum temmuzda donunce nasil iş bulucam ne yapicam hicbir fikrim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 22 Nisan 2022; 16:7:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • themann41 T kullanıcısına yanıt

ögg olup aynı zamanda okula gidebilir ders çalışabilirsin zaten mesailer çoğu zaman ders çalışmak için ideal tek yapman gereken bir hedef koymak ne kadar hızlı gittiğinin çok önemi yok

önlisans okumaktan başlayabilirsin dgs ile çok rahat lisansa geçersin ya da ingilizce öğrenmek sıkma canını herkesi güllük gülüstanlık yaşıyo sanma herkesin derdi var

• çalışmadan nasıl hayatta kalıyosun edd stafford musun :)

• Bisikletçi76 kullanıcısına yanıt

Bende seninle aynı durumdayım hocam.Ne yapacağım,ne olacağım hiç bilmiyorum.İçimde çok büyük bir sıkıntı var ve içim içimi kemiriyor sanki,ek olarak ta gelecek kaygısı da oluşmaya başladı.Bu hayatta ilerlememe engel olan nur topu gibi bir sosyal fobim de var bakalım napacağız   

• Paganizm kullanıcısına yanıt
    Halledebileceğine inanıyorum. Hiçbir şey asla aynı kalmaz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bisikletçi76 kullanıcısına yanıt

Umarım halledebilirim hocam yoksa kötü bir gelecek beni bekliyor.

• Hedefi olmayan gemiye rüzgar bile yardım etmez. Önce kendine hedef belirle sonra ilerlemene bak, maalesef hedefte belirlesen hayat nasıl ilerliyorsa bazen o yöne sürükleniyorsun. Ama boş durma bir aksiyon al hayatınla ilgili, kimsenin hayatı dört dörtlük değil sorunlar illaki var ama sorun olmayan hayat - iş yok maalesef, Eğer güzel bir işin var ve kariyer hedefin yoksa hemen başla hedef edin kendine. Milyonlarca işsiz var, o yüzden hedef edin kendine insanlar senelerce iş arıyor bulamıyor bunalıma sürükleniyorlar

• gold5555 G kullanıcısına yanıt

selam. durumlar nedir, iş bulabildin mi?  

• haykoatmaca kullanıcısına yanıt

Haziranda askere gitcem yazmış.Daha henüz dönmemiştir askerden.

• hernos2 kullanıcısına yanıt

şimdiye kadar gelmiş olmalı. bedelli askerlik 1 ay değil mi_?

• haykoatmaca kullanıcısına yanıt

Hayır hocam iş aramayı bıraktim çok önceden zaten, boş takilmaca yapiyorum yurt disina gitme mevzum var gidebilirsem gidicem bakalim yilbasina doğru belli olur. Sen bulabildinmi? :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 21 Ekim 2022; 17:7:12 >
  • hernos2 kullanıcısına yanıt

Beni diyorsaniz bedelli gittim hocam

• insanların %80i sırf zorunluluktan çalışıyor gold hocamın belli ki keyfi yerinde para sıkıntısı bir zorunluluğu yok ailesi bedelli parasını ödemiş yurtdışına gidecem de yazmış para kaynakları neyse onu elinde tutmayı bilse yeter o da hayat tecrübesiyle olur

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.