Şimdi Ara

Meslek Lisesine Geçeyim Mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben lise ikiye geçiyorum ve 15 yaşındayım
    Derslerim orta ve ilkokulda süperdi ama lisede berbat oldu.Sayısal derslerin hepsinden kaldım sözlü kurtardı ve matematikten tamamen kaldım. Teog sınavından 451 aldım ama alana kadar psikolojik problemler yaşadım. Ygs Lys Kpss çook zor geliyor bana. Bu yüzden kısa yoldan devlet kadrosuna girmek istiyorum. Sağlık meslek lisesine nakil alsam ordan mezun olursam hems. yardımcısı olabilir miyim? Veya meslek teknik lisesi mezunu olsam? Istediğim sey 2500 lira maaştan ibaret fazla bi beklentim yok yani... Nolur yol gösterin...
    Saygılarla...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçersen hayatının en büyük hatasını yaparsın.
  • Neden? Mezun olunca 2 bin lira maaşım olur mis gibi
  • OkumakZorYaw O kullanıcısına yanıt
    2 bin tl maaşa mis gibi diyip sana iyi geliyorsa bir şey demiyorum. Bence çok fark etmez git asgari ücret ile çalış MİSSS gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kral_Jumong K kullanıcısına yanıt
    2 bin lirada ne varmış? 500 tl kira 600'ü fatura desek geri kalanı bize kalıyor. Hanım da bi 1500 alsa hiçbir eksik gedik kalmaz inşallah

Asgari ücret olmaz. Kurtarmıyo maalesef
    500 tl kira?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 500tl kira neresi orası ? doğuda bile sen mezun olunca 1000tl olur sakın yanlış yapma üşenmeden oku bilgisayarı herşey ibırak yaşın küçük düzelitirsin geçinmek zor
  • Ben malatyalıyım burda zorlasaniz 450 tlye bile toki bulursunuz

• Hedeflerini hayallerini büyük tut . Bunu bilir bunu söylerim. Burada konu açacagına git matematik çalış.

• Bırak orda okumayı önünden bile geçme hayatının hatasını yaparsın
  • Hadi Ulan Ordan matematik kolaydı da biz mi çalışmadık burda konu açmamın sebebi çıkmazda olmam. Çözüm arıyorum derdime. Ayrıca 1 matematik sorusu çözeceğime 1 saat tarlada çalışırım daha iyi...

• Meslek Lisesine geçersen hayatının en büyük aptallığını yaparsın arkadaşım ve üniversite hayali bekleme ileride fikirlerin değişecek emin olabilirsin buna ve meslek dersleri zordur eğer teknik lisede okursan benim gibi sayısal bir sınıfa düşersen fizik derslerin ağır olacak yine sayısal derslerin devam edecek eğer meslek lisesine gidersen sayısal hiç bir zaman görmeyeceksin 11.sınıftan itibaren ve 11.sınıftan itibarende sadece temel liselere nakil aldırabilirsin bunu unutma.
  • Peki liseyi bitirip üni sınavında sallasam dandik boktan bi okul tutturabilir miyim? Amacım milleti ağzından kurtulmak bitek

Orası şansına kalmış. Bence sallamak yerine ders çalışmaya bak zaman hızlı geçiyor unutma.
  • Tamam çalışmıyacam ama yine de teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.