Şimdi Ara

MESLEK LISESINDEN UNIVERSITE KAZANMA YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BEN TICARET LISESI 4. SINIF OGRENCISIYIM DIPLOMA PUANIM 70 CIVARI GELICEK 4 YILLIK UNIVERSITE KAZANMA OLASILIGIM NEDIR DERSHANEYEDE GITSEM EN AZ 330 ALSAM ????

• MF den kazanman daha zor o yüzden TM okuman daha mantıklı. TMden de edb ve coğrafya 1'i fulle yakın yapsan mat geo yi yapabileceğinden daha fazlasını yapmak için çok çalışmalısın..kazanmak zor değil ama iyi bir yer kazanman için dediğim gibi mattında iyi olması lazım
  • TM OKUMAN DERKEN ? TURKCE MATEMATIK TICARETTE YOQ
  • Google a yaz biraz araştır tm yi puan dağılımlarını vs. türkçe mat yok diye türkçe mat yapmayacakmısın . ikisini yapmayacaksan ne okuyacan üniversitede. türkçe zaten görmene bile gerek yok.matıda yapmak için çok çalışmalısın en azından ygs den yüksek puan alman lazım ki ygs den de 4 yıllık bir bölüme yerleşebilirsin.
  • bende onu dıyorumhttp://www.derszamani.net/isletme-bolumu-taban-puanlari.html burada 230 - 250 puana bıle 4 yıllık var 230 - 250 puan yapmak zormu ? ve TM yanı turkce matematık ımızın ortalamasımı 250 ona goremı alıyorlar ?
  • TM cisin sende. Turkce Matematikten sorumlusun. Meslegini yapmak istiyosan 2 yillik dikey gecis yap sonra acikta 3. siniftan baslayip 4e tamamla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben dırek 4 yıllık ıstıyorum unıversıte puanları dusuk gıbıme geldı ısletme pek bılgım yok dedıgım gıbı 250 puana bıle gırebılınır galıba 250 puan yapmak zormu onu dıyorum
  • 250 puan yapmak zor degil ama aöf bitirende isletme mezunu hakkaride bilmem ne bitirende isletme mezunu. Cok iyi olman lazim ankarada istanbulda trabzonda istanbulda bu okulu okuman lazim. Ozel sektor kapar o zaman seni ama ben memuriyet istiyorum ilerde ve ya muhasebeci olmak istiyorum diyosan dershane ile hic ugrasma 2 yilligini oku sonra aofle 4e tamamla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.