Şimdi Ara

Meslek Lisesinden Bogazici Universitesine

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
8
Favori
2.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçen gün açtığım konu sonrası birçok olumlu mesaj ve soru aldım.Genel olarak forumda çok fazla tavsiye konusu var.Ama bu konular genel olarak temeli olmayan kişilere iyi eğitim almamış kişilere yönelik tavsiyeler değil.Ben de genel olarak dershanesiz,temeli olmayan,meslek liseli arkadaşlara yönelik bir konu açmayı düşünüyorum.Bu forumun ekmeğini çok yedim belki bende birilerini yonlendirebilirim. Şuan garsonluk yaptığım için henüz uzun uzun yazacak zamanı bulamadım toparlayamadim çünkü çok fazla deginilecek konu var.Videolu veya tasviye konusu şeklinde yaptıklarımı anlatabilirim.Bu konunun altına çalışma seklim ve bu süreci nasıl geçirdiğim ile ilgili sorularınızı bekliyorum.Kaynak taviyesi çok fazla istememenizi rica ediyorum.Çünkü mevcut sartlarda elimde olan ordan burdan bulduğum çözülmemiş kitapları cozdum.12.sınıftaki staj parami piriktirdigim için yine bolca kaynak alma sansim oldu kesinlikle çözmeniz gerekenleri öneririm.Ama dedigim gibi sirf elimde diye cozdugum saçma kitaplarda oldu. Daha kapsayıcı olması için en buyuk cekislerimden örnekler vereyim.Tyt mat ilk deneme netim 4.5 civariydi belki daha düşük.Sınav netim 39da 34.5 netti.Geçen sene ayt fen netim 10 netti baslangic netim hic yoktu cunku ayt fen gormedik bu sene 32 doğru 8 yanlis(hepsini işaretlemek istememden dolayı bos bırakmam gerekenlerde tahmin yaptım.).Genel siralamam hamda tyt 24k sayisal 27k.Sorularınızı bekliyorum sevgilerle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up

• Tyt matematik için ne önerirsiniz hocam bende başlarda 4 5 yapıyordum şimdi 15 16 oldu problemlerin ve pkob eksik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam ben de meslek liseliyim keşke daha önceden görseydim 2018 mezunuuyum artık yerleştim ama 300k yaptım eadan sözelden 20k yaptım 15di aslında obp attı

hem matematik yapamamam hem de obp 60 olması sebebiyle kabullendim ve tercih yaptım artık

taü istiyodum olmadı olsaydı ben de meslek lisesinden taüye diye açardım lksdflklşdf

yalnız boğaziçi harbi büyük başarı tebrik ederim yine de merak ediyorum konu takip matematik için özellikle

iki senede de matematikten 1-2 net yaptım
  • Hocam sorulara toplu yanıt vereceğim teşekkür ederim guzel yorumlarının için.

• Hangi bölümdesin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam acmışsınız konuyu
    Konulara nereden nasıl çalıştınız ders ders

• Henüz actim sayılmaz hocam soruları toparlayayim dedim :)

• Kimya hocam.

• Hocam bence gelecek sorular belli :) Hangi derse nasıl çalıştınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oda doğru hocam :)

• da ayrı heralde :(

• Yazın ne yaptın hocam? Çalıştın mı neler çalıştın yazın?
  • up

• Mat1 sıfırdan nasıl toparlanır tyt de 1 netim vardı o derece kötüyüm siz nasıl çalıştınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jakkal37 -- 9 Ağustos 2019; 23:37:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jakkal37

Mat1 sıfırdan nasıl toparlanır tyt de 1 netim vardı o derece kötüyüm siz nasıl çalıştınız
    +++++
  • Hocam toplu cevap vereceğim

• Bende temeli olmayan meslek liselilerden biriyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: manifaturacı1121

Hocam toplu cevap vereceğim
    bekliyoruz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.