Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

MESLEK LİSESİNDEN ANADOLUYA GEÇİŞ

5
Cevap
0
Favori
65
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> MESLEK LİSESİNDEN ANADOLUYA GEÇİŞ
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1794 Mesaj
    Herkese merhabalar komik veya garip gelebilir ama resmen okul yüzünden intihar edicem.

Meslek lisesinden anadoluya geçmek istiyorum 11.sınıfım ve malum 2. dönemdeyiz.Bu mümkünmü? Bakıyorum siteden bir anadolu lisesine kontenjan var puanım da yetiyor.Olabilir mi?

|
    |
    Bağcılarda ticaret meslekte okuyorum 11. Sınıfım (nasıl hayatta kaldığım hakkında bir fikrim yok ama hayat çok zor burda) ve meslekten lisesinden yine meslek lisesine geçebiliyosun sadece, yoksa sürünmezdim bende buralarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Herakless12

Bağcılarda ticaret meslekte okuyorum 11. Sınıfım (nasıl hayatta kaldığım hakkında bir fikrim yok ama hayat çok zor burda) ve meslekten lisesinden yine meslek lisesine geçebiliyosun sadece, yoksa sürünmezdim bende buralarda

kardeş hiçmi bir yolu yok ya

Aslında var ama sıkıntı biraz. Şimdi başka bi meslek lisesine gidersen yine sadece okuduğun bölüme girebiliyosun. Bizim okulda bi kız başka bir şehire taşınmıştı, taşındığı şehirde de şu an okuğu bölüm hiç bir okulda olmadığı için anadolu lisesine gitmişti. Ama müdürün büyük katkısı olmuş yani dediğim gibi zor biraz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    37debdeb37 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Herakless12

Aslında var ama sıkıntı biraz. Şimdi başka bi meslek lisesine gidersen yine sadece okuduğun bölüme girebiliyosun. Bizim okulda bi kız başka bir şehire taşınmıştı, taşındığı şehirde de şu an okuğu bölüm hiç bir okulda olmadığı için anadolu lisesine gitmişti. Ama müdürün büyük katkısı olmuş yani dediğim gibi zor biraz.

yapsalar yapıyorlar yani.kardeşim inşallah yapabilirim ya.Teşekkür ediyorum.Konuya bilgisi olanlar bekleniyor
    |
    |

bu arada kardeşim aklıma şimdi yeni geldi bizim sınıftan bir arkadaş nakil olmaya çalışmıştı 11.sınıfta 10.sınıftan başlatıyorlar demişti yani bir sene önceden başlatıyorlar sanırım 10.sınıfta nakiller bittiği için

yani ben şimdi nakil olmak istesem 10.sınıfın 2.döneminden devam edebilirim sanırım
    |
    |
    Herakless12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.