Şimdi Ara

Meslek Lisesi Sorunsalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
132
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> Meslek Lisesi Sorunsalı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    74 Mesaj
    Sizce Meslek Lisesinden Hukuk Fakültesi istemek fazla mı toz pembe ? Gülüp geçmeyip hala okuyan varsa soruyorum cidden 4 yıl yatarak geçtim ve şu son 4 aydır hayatım çok ciddi şekilde değişti biliyorum tabiki 0 dan 50-60 nete çekmek basit sonrası zor ama 4 ayda +65 netlere kadar çıkmışsam bu tempoyla devam edip 7 ay sonunda hayal kırıklığı mı yaşarım yoksa şimdiden mezuna mı bırakayım ? 2 Gün staj görüyorum 2 gün okul 3 günüm ise boş geçiyor staj günlerimde diğer günlere göre biraz daha düşük tempom ama yinede 3 saat görmemi engellemiyor okul da sözde okul olduğu için herhangi bir engel teşhir etmiyor geriye kalan 3 boş günümde ise 5-6 saatleri görüyorum ve cidden verim alıyorum ama yinede sormak istedim çünkü diğer platformların aksine burada cidden gerçekçi bi ortamın olduğunu fark ettim.Bodoslama girdiğim için mazur görün yorumlarınız önemli teşekkürlerr.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mephobia -- 17 Kasım 2017; 23:10:17 >

|
    |

• Yüzbaşı
    253 Mesaj
    Halledersin hiç sıkıntı etme, çalışmana bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    halledersin tabi ama herkes bir çalışırken senin üç çalışman lazım ancak bunun farkındaysan olabilir
    |
    |
    Kardeşim benim abim meslek lisesi mezunu yani halinden anlayabiliyorum.Temel zayıftır senin şimdi ama sıkıntı yapma bunu.Eğer gerçekten bu yola gireceksen kolay olmadığını çok zor olduğunu hatta şu ana kadar ki hayatının en zor sürecine gireceğini ifade etmek istiyorum.

Stajla birlikte bu işi götürmen gerçekten çok zor.Hele ki bu sene hukuk fakültesine girmen.Bu sene bunu yapman için insan üstü bir gayret göstermen gerek.Sadece gayrette değil yıkılmaz bir psikolojiye sahip olman lazım.Demem o ki bu sene elinden geleni yap şimdiden mezuna bırakacağım gibi triplere de girme.Sen çalış ve dene.Bizde kazanılabilir mi görelim.Kimseyi de takma istiyorsan o uğurda çalış.
    |
    |
    Zahmet edip yazdığın için teşekkürler ders çalışmaktan asla sıkılmıyorum böyle bi lükse sahip olmadığımın farkındayım sözel derslerde konularım bitmek üzere matematik ve geometri eksiklerim ve pratikte olmadığı için doğal olarak zorlanıyorum ama bir dinlediğimi ikinci defa dinleme gereği duymuyorum sadece tekrar ve soru çözümü ile geçiştiriyorum dipnot problemler baş belam😝

|
    |
    Bende meslek liseliyim 4-5 aydır sınava hazırlanıyorum. Meslek liselerinde fen olmadığı için benim işim daha zor. Senin hedefin hukuk okulda en azından edebiyat görüyorsun. Matematikten de iyi bir net yaparsan hedefine ulaşabilirsin.

|
    |
    Edebiyat Tarih ve Türkçe en sevdiğim sabahlara kadar çalışsam gıkımın çıkmayacağı dersler Coğrafyada bazı sevmediğim konular var ama olsun :D Pozitif yorumları okudukça içim açıldı hepiniz sağolun iyi geceler.

|
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
haberler
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.