Şimdi Ara

\\ MESH ÖN PANELLİ VE SESSİZ FANLI KASA TAVSİYESİ //

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta da yazdığı gibi mesh panelli, stock fanlarının makul derecede ses yaptığı ve mid tower boyutunda kasaya ihtiyacım var.

Aklımda ilk başta Cooler Master MasterBox TD500 Mesh vardı, ama hem bu forumda hem de yabancı birkaç yerde fanlarının sesli olduğunu belirten kullanıcılara rastladım ve vaz geçtim.

240lık sıvı soğutma desteği olması yeterli.

Şuan aklımda pek model yok, tavsiyelerinize ihtiyacım var. Bütçem 1000tl.

Bu konuda tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

• Yüklü 2 fan ile geliyor bu sizi rahatsız etmeyecekse Fractal Design Meshify C öneririm.

Bu bana uygun değil önde 3x şart derseniz 100 TL bütçe artışı ile Corsair 4000x modele yönelin TD500 den bir tık sessiz fanlara sahiptir.

• aerocool airhawk duo  2 sistemin var ikisinde de bu kasayı kullanıyorum, ön taraf mesh panel ve 2 tane 20 lık fan var, biostan pwm modda çalıştırınca fanları gayet yavaş ve sessiz çalışıyor. toplam 3 fanla geliyor fanlar argb ve msi mystic light ile sorunsuz çalışıyor.

• https://www.qp.com.tr/phanteks-eclipse-p400a-temperli-cam-mid-tower-atx-bilgisayar-kasasi

Phanteks p400a alabilirsin (RGB olmayan modeli) ve kasa ile beraber Arctic P12 PWM fandan 3 adet alsan fazlasıyla yeterli gelecektir (2 intake-1exhaust).

Bütçene uyarsa 3 intake-1exhaust olarak, 4 adet bile yapabilirsin.

Arctic p12 fanları alacağın kasaların içinde gelen çoğu fandan hem çok daha sessiz hemde daha performanslı olacaktır.

Şuan malesef P12 fanların fiyatları çok yükseldi 60-70tl bandındaydı 2-3ay önce. Elimde noctua ve be quiet'in fanları mevcut, Arctic fanları fiyatına göre çok iyi.

• Silverstone RL06

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.