Şimdi Ara

Mesaj kısmı boş bırakılamaz hatası.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hızlı cevap kısmından yazdığım yazılarda bazen böyle bir hata veriyor. Bir tek bana mı veriyor, epeydir böyle neden düzeltilmiyor?

Dipnot: Mesaj kısa olduğundan verilen hata ile karıştırmayın.

• Sayfanın aşağısında ikinci bir cevaplama ekranı açılıyor olabilir mi dikkat ettiniz mi hiç ?@Why Shy
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Sayfanın aşağısında ikinci bir cevaplama ekranı açılıyor olabilir mi dikkat ettiniz mi hiç ?@Why Shy
    Şimdi yine aldım aynı hatayı, baktım sayfanın altında başka mesaj bölümü yoktu.

Başka bir sorun. A ile başlayan reklam engelleyici açıkken, foruma yüklediğim resim gözükmüyor. Bunu da şimdi keşfettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Why Shy -- 6 Nisan 2019; 11:39:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Why Shy

Şimdi yine aldım aynı hatayı, baktım sayfanın altında başka mesaj bölümü yoktu.

Başka bir sorun. A ile başlayan reklam engelleyici açıkken, foruma yüklediğim resim gözükmüyor. Bunu da şimdi keşfettim.

Alıntıları Göster
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 23 Aralık 2020; 11:35:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D50B08F8B

...

Alıntıları Göster
    Block. Eğer Guardda böyle bir sorun yoksa, Guarda geçerim.
  • Hala devam ediyor.
  • Eskiden alıntı yaparken bu uyarıyı vermiyordu. Şimdi alıntı yaparken de uyarı verdi. Çıldırdım resmen, mesaj atamadım, lanet olsun yazmıyorum mesaj, forumdan soğudum. 3 aydır sorunla ilgilenen yok. Opera kullanan bir Allahın kulu yok mu.

• Hızlı cevap ile ilgili yaşanan sorun düzeltildi. alıntı ve cevapla ile ilgili olan da gün içerisinde düzeltilecek. Sakin olun lütfen.@Why Shy
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.