Şimdi Ara

Mesaj gönderiliyor diyor kalıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    liseli bebelerin açtığı forumlar bile burayı 10 a katlar yazılım konusunda

• bu sorunu çözmek gibi bir amacınız var mı ?

Haftalardır bu sorun var , 1 defada 1 mesajı atabildiğimi hatırlamıyorum .bu sorun HAFTALARDIR var
  • Forumu forum yapan şey üyelerin mesaj gönderilebilmesi. Ama bir forum düşünün ülkenin sayılı saygın siteleri arasında ama mesaj gönderilemiyor. Şaka gibi. Artık her mesajımı atmadan önce ya da atarken kopyalıyorum. Malum sayfa donup kalıyor yenileyince 3-4 defa daha denemek zorunda kalıyoruz.
  • Düzelmez bu forum az önce iki defa denedim yine gitmedi mesaj.
  • Tablet veya bir mini surum acar mutluluklar dileriz.

Bu olay mobil surumdede mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Forumu forum yapan şey üyelerin mesaj gönderilebilmesi. Ama bir forum düşünün ülkenin sayılı saygın siteleri arasında ama mesaj gönderilemiyor. Şaka gibi. Artık her mesajımı atmadan önce ya da atarken kopyalıyorum. Malum sayfa donup kalıyor yenileyince 3-4 defa daha denemek zorunda kalıyoruz.

aynen katılıyorum,bende uzun süredir mesajlarımı kopyalıyorum malum foruma güven kalmadı.
  • Boşa yazıyoruz cevap veren bu işlere bakan biri yok.
  • turoktr kullanıcısına yanıt
    bence fazla baktıklarından bu sorunlar oluyor ,tam her şey düzeldi derken birisi çıkıp bir şeyler yapıyor ve forum sapıtıyor
    tabi bakıyorlar derken bizim sorunlarımıza değil ,reklam girme vs. nedeniyle sürekli sorunlar çıkıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.