Şimdi Ara

Mesaj çeken numaranın sahibini nasıl öğrenebiliriz[ Vodafone ]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
1.437
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Mobil Operatörler >> Vodafone >> Mesaj çeken numaranın sahibini nasıl öğrenebiliriz[ Vodafone ]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1669 Mesaj
    Bir numaradan bana platonik olarak aşık olduğuna dair mesajlar geliyor ben bu hayranımın kim olduğunu nasıl öğrenebilirim :P

|
    |

bugüne kadar sorduğum numaraların sahiplerini hiç öğrenemedim.

cem uzan giderken rehber bilgilerini de götürmüş galiba
    |
    |

Orjinalden alıntı: E®han

Bir numaradan bana platonik olarak aşık olduğuna dair mesajlar geliyor ben bu hayranımın kim olduğunu nasıl öğrenebilirim :P

bence hiç bulma, gizemini bozma
    |
    |
    Biz Türkü, Arabı, Kürdü, Çerkezi, Lazı, ve hatta Ermenisiyle bir bütünüz. Soyumuz, ırkımız, dinimiz yada konumumuz ne olursa olsun herşeyimiz Türkiyemiz için. 708 yıldır böle yaşadık bundan sonrada böyle yaşarız. Irkımız, dilimiz yada dinimiz ne olursa olsun, bu ülkenin gelişmesi için okuyarak adam olmaya çalışan ve ülkemizin sinsi düşmanlarına kanının son damlasına kadar savaşıcak Türkiye gençleriyiz biz..! Varsın ayırmaya çalışsınlar bizi çeşitliliğimizi kullanarak. Yada güzümüzü ve potansiyelimizi bilerek varsın uğraştırsınlar bizi bombalarla. Ama bilsinlerki Türkiye gençliği bu ülkenin dalgalanan şanlı bayrağının ebedi bekçisidir ve bekçisi olarak kalacaktır..

hitman_
  • Yarbay
    20989 Mesaj
    çok istiyosan ara konuş yada zaten hattın sahibini kimin üstüne açıldığını öğrenebilirsin kullana kişi kim dir kim bilir
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,229
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.