Şimdi Ara

'Mesaj atmaya yetkiniz yok'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
2
Favori
5.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herhangi bir konuya yorum atmaya çalıştığımda bu sorun çıkıyor. 3-4 gündür var bu nedenini bilmiyorum.

• Edit: Buraya atabiliyorum ama konu dışına, ülke gündemine ya da hearthstone bölümüne atamıyorum. Ceza falan da almadım.

3-4 gün önce otomatik çıkış yapmış hesaptan. Pc den defalarca denediğim ve şifremi doğru yazdığımdan emin olduğum halde şifreniz yanlış dedi. Ben de en son şifremi değiştirerek tekrar giriş yapabildim. Ama değiştirdikten sonra "mesaj atmaya yetkiniz yok" uyarısı çıkmaya başladı yorum atmak istediğim zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carpe Vita -- 20 Kasım 2016; 1:34:20 >
  • Yüksek ihtimalle şifrenizi değiştirdiğinizde çaylak üye oldunuz, tekrar telefon onayı yapmanız gerekiyor. Profil ayarlarınızdan bir deneyin bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Yüksek ihtimalle şifrenizi değiştirdiğinizde çaylak üye oldunuz, tekrar telefon onayı yapmanız gerekiyor. Profil ayarlarınızdan bir deneyin bakalım.

Sen var ya adamın dibisin, dibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carpe Vita

quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Yüksek ihtimalle şifrenizi değiştirdiğinizde çaylak üye oldunuz, tekrar telefon onayı yapmanız gerekiyor. Profil ayarlarınızdan bir deneyin bakalım.

Sen var ya adamın dibisin, dibi

Arada bir de olsa Yöneticilerin takdir edildiğini görmek güzel; teşekkürler
  • Eyvallah
  • Bende aynı sorunu yaşadım sagolun buradan çözdüm :) bir de telefon numaramı nereden degistirebilirim bulamadim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takdag90 kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/support_create.asp Forum Destek üzerinden konuyla ilgili form açarsanız GSM işlemleri ile ilgilenen Adminlerimiz yardımcı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Romulus -- 20 Kasım 2016; 23:27:57 >
  • Romulus kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim ilginize, iyi birgün dilerim :)
  • takdag90 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, size de iyi günler.
  • DENIZCISERKAN kullanıcısına yanıt
    Rica ederiz. Her zaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Romulus

https://forum.donanimhaber.com/support_create.asp Forum Destek üzerinden konuyla ilgili form açarsanız GSM işlemleri ile ilgilenen Adminlerimiz yardımcı olacaktır.

İnsanlari kandirmayin yazdım 1 gündür cevap veren yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7nbitirdin 7 kullanıcısına yanıt
    Kimseyi kandırmıyoruz kasti olarak yapılan bir durum söz konusu değil, yoğunlukla alakalı cevap gelme süresi.
  • 1 gün içerisinde hallettiler, herhangi bir kandırma durumu söz konusu değil@7nbitirdin @Romulus
  • aynı sorun bende de var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kebapçı Celal

aynı sorun bende de var

Telefon onayı yap sorun çözülüyor. Şifre falan gelecek telefonuna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carpe Vita

quote:

Orijinalden alıntı: Kebapçı Celal

aynı sorun bende de var

Telefon onayı yap sorun çözülüyor. Şifre falan gelecek telefonuna.

eyvallah hocam bu sayede çözdüm
  • Telefon onayı vermezsek çoğu konuya dahil olamayacak mıyız ? Niçin gerekli bu telefon onay tam olarak anlayamadım ? Benimde yazdığım bir çok yerde mesaj atma yetkiniz yok diyor
  • evet hocam

• Ya hocam ben de yeni üye oldum mesaj atmaya çalışınca bunu sadece giriş yapmış üyeler yapabilir diyor. Telefon onayı yapmadım yapmadığım için mi oluyor başka alternatif yok mu

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.