Şimdi Ara

Mesaj atmali miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
69
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5 aylik guzel bir arkadasligimiz vardi. Hoslanma asamasindan sevme asamasina gecmistim fakat benim bir hatamdan dolayi bozustuk. Arkadasi olarak gordugunu soyluyordu hep ama ben seviyordum. Boyle olunca arkadasligimizi bitirme karari aldim. 1 ay oldu. Arada ayni ortama giriyoruz. Ayni masada oturunca bana baktigini goruyorum goz ucuyla.

Mesaj atmali miyim? Tekrar barisalim demeli miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrFlackoJodye -- 31 Ekim 2016; 22:38:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayır atmamalısın.

• Aynı durumdayım ama dün mesaj attı kız ben cevap vermedim, haftaya vizelerde görme olasılığı var beni. Bir şey söylerse diyeceğim de o zaman ben konuşmam galiba.

• Bence de atmamalısın.

• destinati0n kullanıcısına yanıt
    Seninki mesaj atmis en azindan. Ben, onun umrunda oldgumu sanmiyorum.

• hocam niye insanlara it diyorsunuz,birde hoşlanıyorum diyorsunuz,bu yaptığınız çok onur kırıcı bir davranış,sizi forum ve konu dışı adına kınıyorum,
  • At.
  • up

• Ayni seyler yasanir yine bozusursunuz bence atma

Ayrica su kizlarin arkadas olarak gormelerinden de gina geldi. Seviyorsan seversin sevmiyorsan sepetlersin. Arkadaslik degil imtiyazli arkadaslik resmen.

Hakki buluttan bir alintiyla sozlerimi nihayetlendiriyorum iyi forumlar: "Sevene can feda, sevmeyene elveda"

• Atıp oyuncağımı olacaksın atma atarsan olursa peşinden koşar etrafında 4 dönersin elde edincede hevesin kaçar
    Kararına saygın oollsun sözü den dönme cayma

Aynı ortamda kendiini hatırlatmaya çalış ortadan kaybol kalıcı bişiler bırak aya hatırlatmaya çalış onun atmasını sağla

• Sast kullanıcısına yanıt
    Ayni dusuncedeyim hocam.
    Basbasa sinemaya gittik, basbasa yemege gittik bircok sey yaptik, ozledigim icin ben kapisina bile gittim.ben bunlari normal bir erkek arkadasimla da yaparim seni de arkadasim olarak gordum hep dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrFlackoJodye -- 1 Kasım 2016; 0:00:44 >
  • Yaşlar 20 üstüyse konuş derim lise falan okuyorsan ya da karşındaki kişi olgun değilse düşünce olarak boşver

• quote:

Orijinalden alıntı: dgsmaster

Yaşlar 20 üstüyse konuş derim lise falan okuyorsan ya da karşındaki kişi olgun değilse düşünce olarak boşver

+1903

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.