Şimdi Ara

mesaiden sonra ek para kazandıracak işler...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
7.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mesai akşam 5'te bitiyor. sonrasında hayat benim için sıkıcı bir hal alıyor. ne işyerinde ne de dışında arkadaş ortamı oluşmadı. tek tabanca takılıp duruyorum. hem can sıkıntısını giderecek hem de ek gelir sağlayacak ne gibi sosyal, kültürel ve masa başında yapılabilecek türden faaliyetler önerirsiniz...

• Masa başı ek mesai biraz zor dostum. Bi araç bulurum yada bi yere açarım tezgah diyosan millet işten eve dönerken durakların yakınlarına falan halden meyve alıp satabilirsin yada tahtakaleden herkesin ihtiyacına yarayacak dikkat çekecek ucuz şeyleri alıp satabilirsin (bence)
  • merhaba ...

Bi aralar bende aramıştım böyle bir iş. araştırmamın sonucunda bilgisayarda reklam ve anket okuyarak para kazanabilineceğini buldum. bazıları anket başına 10 tl veriyor, bazıları ise reklam başına 1cent veriyor. işte size yardımcı olabilecek siteler :

napolyon

e-kazanç

size yardımcı olabilirsem çok sevinirim.

• memursun heralde
    iş yerinde hiç bi iş yapmıyorsun ama özel sektör öle değil
    bi uzmanlık alanın varsa onu yaz ona göre belki bi iş bulunabilir.
    yoksa otellerde veya restoranlarda part time akşam işleri vardır ancak
  • Dostum evli misn ?
  • Yok yani bir ek bir işten ziyade çok canın sıkıldığının havasını vermişsin sanki böyle yanlız kalmış gibi evli değilsen evlenmeye ve yuvanı kurmak için ayır o saat 5 ten sonrayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GaMToZUvEDünYaNInNinNiSi

Dostum evli misn ?

pompacı olmayı mı önereceksin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gespenstfahrer

quote:

Orijinalden alıntı: GaMToZUvEDünYaNInNinNiSi

Dostum evli misn ?

pompacı olmayı mı önereceksin?

tabikide hayır

• İnternetten çeviriler yapabilirsin. Özgün makaleler yazabilir, post atabilirsin sitelere.
    İnternet ek gelir için çok idealdir. Fakat sosyal değildir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.