Şimdi Ara

merzifon tempo fm hakan dinleyenler buraya (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
8.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkezlere SLm DJ hakana DVm kım tutar senı abi
  • abi istek istedik hepsini yayınladın kırmadıgın için çok teşekkür ederiz ben saglık merve inş burası da işler sedanın da slmı var
  • merzifonluluğumdan utandım sağolasın hakan
  • sen bence merzıfonlulugundan utanma merzıfonluyum dıye gururlan nankorluk yapma
  • abi gülmekten yarılıyorum ya yok böyle bi oaly hakan duy sesimizi programında dh nin reklamını yapta şu sagdan soldan cıkan reklamlar kalksın

Fake size yakısmıyor hakancılar
  • hakn abicim allah senı basmızdan eksık etmesın yha hep bı kosede dur sen abı bı yere gıtme heaa sensız cekılmez radyo FLn
  • arkadasların bazıları ctrl ve w basın 100 post kazanın yazıor yha ınanmayın arkadaslar sırf sızlerı uzaklastırmak ıcın yapıor boyle cırkınlılere yer vermeyelım hadı hododoy hododoy
  • quote:

Orjinalden alıntı: brky

merzifonluluğumdan utandım sağolasın hakan

aynen bir Merzifon'lu olarak.

Feyk dolmuş gibi. Muhabbet hoş değil. İltifatlarını özel ileti yolu ile yapsanız...
  • valla hakan abi senin porgramını hiç dinlemedim ama böle bir kitleye sahip olmak kolay değil cok merak ediyorum dün uğrastım kanal için ama olmadı bu aqsam garanti bulucam yakında patlama olur 1 gün oldu güsel potansiyel ne dimm herşey dilediğin gibi olsun
  • bence kesın dınlemelıısn yha gercekten hakan abının sesı cok fotojenık ınsanı tutuyor abı sen bıze buy mu yaptın bea
  • buyu mu yaptın dıyecektım anladın sen onu
  • hakana uzanan eller kırılsın
  • hakan abı senı sevenler kdr senı cekemeyenlerde var ama sunu akıllarına soksunlar kı DJ lık konusuna cokkkkkk ama cokkk iyisin ıste kaßullenın artık

• bi şarkı isteyin tam olsun

yerdeyim gülmekten

• slm kardeş hayırdır sorun neki neden utanıyosun merzifonlu olmaktan bu arada ben hakan
  • selamlar burda olan yüreği güzel insanlara hakan
  • hee hee

hakancıyız
    oğlancıyız gibi oldu ama neysebizi bu hale getirenler utansın.
  • hakan bitanesin sen takma olur böle şeyler önemseme abi hakan abiye laf yok
  • buraya benim dinleyicilerim mesaj yazmasınlar başka adreste bulusuruz sevgiler HAKAN
  • ya senle uqrasamayız evet hakan abi haklı baska bı sıte yaparız bu arada msn nı verde guzel guzel goruselım senle brky
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.