Şimdi Ara

Mersinde patlama sesi [Polis arabasına saldırı]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumun o taraftan ses geldi , detaylari paylasirim bilgi gelirse

edit: Mersin Pozcu Çatı Restaurant önü polis aracına bombalı saldırı.
    http://www.haberturk.com/mersin-de-patlama-meydana-geldi-olay-yerine-ambulanslar-sevk-edildi-1676295

Mersin'de bir patlama meydana geldiği, olay yerine ambulans ve emniyet güçlerinin yönlendirildiği bildirildi.

AA'nın aktardığına göre; Mersin'de polis servis aracına yönelik bombalı saldırı düzenlendi, olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçü Bey -- 17 Ekim 2017; 17:30:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• AMAN DIKKAT ET KENDİNE HOCAM UMARIM ÖNEMLİ BİR ŞEY DEĞİLDİR

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her yerden ambulans sesi geliyor.Ne olmuş net bi bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kappa Face

AMAN DIKKAT ET KENDİNE HOCAM UMARIM ÖNEMLİ BİR ŞEY DEĞİLDİR

Hocam yerımızden sarsıldık , umarım kımseye bırsey olmamıstır , 20 tane ambulans gidiyordu
  • Arkadaşlar evet patlama oldu sesi bende duydum güzelim ülkeyi ne hale getirdiler! ölü ve yaralılar varmış!
    ev ile forum arası tam tamına 10 kilometre ama ben sesi duydum allah bilir ora nasıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luglio -- 17 Ekim 2017; 17:32:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Voidian

Her yerden ambulans sesi geliyor.Ne olmuş net bi bilgisi olan var mı?

polis arabasına saldırı , umarım kimsenın canına zarar gelmemıstır , oç abd ve onlara canak tutanların yüzünden ülke ne hale geldı
  • Ambulanslar gidip geliyor ilk başta çok gürültüsü sandim. Allah korusun

• ne oldu ??
  • Son Dakika… Mersin’de patlama!
    Mersin'den son dakika haberi geldi. Mersin'in Yenişehir mahallesi Okan Merzeci bulvarında polis aracının geçişi sırasında patlama meydana geldi. Patlamada yaralılar olduğu bildirildi.

http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/son-dakika-mersinde-patlama-2053072/
  • Amerika'nın iş birliğimiz sonucu 10 aydır Türkiye'de patlama olmuyor diye bir açıklaması vardı sanırsam son kriz sonrası bu açıklamadan sonra patlama olması uluslararası siyasetin ne kadar iğrenç olabileceğinin göstergesi olabilir mi?

Muhtemelen çok şehidimiz var servis aracı doluymuş. (Edit: Patlama zayıf olmuş sanırım sadece yaralılar var şehid yok umarım yaralıların durumu ciddi değildir hayatları eski haline dönebilir.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 17 Ekim 2017; 18:21:29 >
  • Şerefsiz köpekler, güzelim Mersin'i ne hale getirdiniz kanı bozuk itler

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerika terör fabrikasıdır her ülkeden terör alır terör ihraç eder.Ben şahsen amerikalı olsam bu yazılanları görünce kendimden utanırdım
  • Sinirlari sonuna kadar acip ne oldugu belli olmayan milyonlarca potansiyel teroristi ulkeye sokarsan, teroristi tanik orduyu sanik yaparsan, teroristi koruyup istedigin gibi silahlan dokunmayacagim dersen bu olaylar yetmez daha fazlasi da olur.

• elçiliğin o açıklamasından sonra bekliyodum.
    umarım ölen yoktur yada sayı azdır mersin gibi sakin bişehrimize yazık oldu geçmiş olsun bölgedeki arkadaşlara
  • Made in USA
  • Abd konsolosu kaç aydır bombalı etlem olmuyor diye tehdit etmişti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antalya,Mersin,İzmir,Adana

Kürt nüfus her geçen gün artıyor şimdi hümanistler basar burayı.

• http://www.mersin.gov.tr/basin-aciklamasi-patlama

quote:

İl Emniyet Müdürlüğümüze ait personel servis aracı Yenişehir ilçesi Dikenliyol mevkiinde seyir halindeyken meydana gelen patlamada 12 Polis Memurumuz yaralanmış olup hayati tehlikeleri bulunmamaktadır.

Neyse ki ölü yokmuş.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.