Şimdi Ara

MERSİN Playstation 4 Sahipleri (ANA KONU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
4.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akdeniz Bölgesi olaydı iyiydi. Bende Hatay / Erzin
  • Şu anda Mersin' de nerede bulabiliriz. Almayı düşünüyorum lakin Mersin gibi bi yerde oturunca bu tip şeyler ''dert'' olmaktan öteye geçemiyor. Bilgisi olan hemşerilerimin yorumlarını bekliyorum
  • ben de mersindeyim.ps3 salonum var.buradaki paylaşımları takip edicem.
  • doctreus kullanıcısına yanıt
    Forum MediaMarkt ve Sony Center da var. Yalniz bundle olarak satiyorlar. 2000 civari fiyatlari. Sony'nin bundleini tam olarak bilmiyorum ama media ps4+kill zone sf+2.ds4+kamera seklinde 2.200-2.300 e satiyordu en son.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ejdragzpk -- 18 Şubat 2014; 12:50:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgilendirme için teşekkürler. Fiyatların biraz düzelmesini bekliyecez sanırım.
  • Tarsus varsa haberleselim :)

• Konuyu hortlatayım bari

Mersin'de spotçular nerede birisi tarif edebilir mi? Kredi kartına taksitle almak istiyorum. Mediamarkt, Teknosa gibi mağazalar pahalıya satıyor. İnternetten almayı da düşünüyorum ama bir arıza durumunda gidip direk yüz yüze konuşmak daha iyi olur gibi sanki.
  • Mersinde GAMEBOX var kusimato sokakta dostum Zeynel beyden alabilirsin

• Mersinde ds4 icin analog bulabulecegimiz bir yer biliyor musunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: jakin33

Mersinde GAMEBOX var kusimato sokakta dostum Zeynel beyden alabilirsin

Kesinlikle tavsiye etmiyorum o arkadaşı.4-5 sene önce bir olay yaşamıştık.Ülkedeki son satıcı olsa 1 kuruşumu vermem.Zihniyeti müşteriden alabildiğim kadarıyla para alıyım mantığı ile iş yapan,13 yaşındaki çocuktan oyun siparişi alıp,parasını peşin alıp sonra çöplükten çıkardığı dvd yi verip,kardeşim o haldeki dvd yi almak istemeyince de parasını vermeyen,biz gidince de 'bi yanlış anlaşışma olmuştur' falan filan yapan moron asosyal bir tip.

@ibarut8907 HızlıAl gibi sitelerden alabilirisin.Fiyat olarak uygunlar.Hemde güven olarak spotçulardan daha güvenilirler.

• Öneriler için teşekkürler. Araştıracağım :)

Oyun takası için sağlam bir yer lazım aslında. Gamebox gibi yerler kullanışlı olabilir. Hizlial.com'a bakacağım ama. FIFA15 bundle çıkarsa kaparım bir tane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: F355 Berlinetta

quote:

Orijinalden alıntı: jakin33

Mersinde GAMEBOX var kusimato sokakta dostum Zeynel beyden alabilirsin

Kesinlikle tavsiye etmiyorum o arkadaşı.4-5 sene önce bir olay yaşamıştık.Ülkedeki son satıcı olsa 1 kuruşumu vermem.Zihniyeti müşteriden alabildiğim kadarıyla para alıyım mantığı ile iş yapan,13 yaşındaki çocuktan oyun siparişi alıp,parasını peşin alıp sonra çöplükten çıkardığı dvd yi verip,kardeşim o haldeki dvd yi almak istemeyince de parasını vermeyen,biz gidince de 'bi yanlış anlaşışma olmuştur' falan filan yapan moron asosyal bir tip.

@ibarut8907 HızlıAl gibi sitelerden alabilirisin.Fiyat olarak uygunlar.Hemde güven olarak spotçulardan daha güvenilirler.

Valla hocam siz öyle bir sorun yaşamiş olabilirsiniz ben 13 senedir hiç bir sorun yaşamadim. Ama tabi sizede saygi duyarim. Sonuçta kendi adima diye bilrim sağolsun her konuda yardimci oldu, bugüne kadar hiçbir sorunla karşilaşmadim o yuzden önerdim herkese hayirli oyunlar

• Yazın beni de kekolar
  • arkadaşlar beni de ekleyin .

ps4 sahibiyim 1 aydır second son ı oynamaktan bıktım.

Mersin icinde guvenilir ve durust saglıklı bir sekıilde takas yapabilecegim arkadaşlar ariyorum..

Psn : Pentha33
  • Bende varim :)

• Pentha P kullanıcısına yanıt
    Hocam satmayı düşünüyor musun second son'ı?

Last of Us ve Killzone Shadow Fall var elimde. Ama last of us'ı bitirmedim henüz baya götürür şu an. Killzone oyunu da cihazı ikinci el aldığım arkadaş yolladı ama çizik olduğundan mıdır nedir bir türlü çalıştıramadım. :)

Bu arada PSN : ibarut

Ekleyin isterseniz ilerde oyun paslaşırız. Mersin için pek adam bulamıyoruz forumda. :)
  • merhaba ibarut mersindeyim bende. second son u verdim. last of us aldım :( mesajını yeni gordum. keske onceden haberim olsa senle takas ederdim ...
    bendede su an last of us var. takas etmek istiyorum...

bende ayrıca 4 oyun daha var. takas etmek isteyen arkadaslar. ve birlikte oyun oynamak isteyen arkadaslar. beni eklesin ıd : pentha33
    sacma sapan seyler istemediginiz surece her oyuna gelir. her ortama sızarım oyun konusunda. oyun manyagıyım :)

ayrıca elinde cronuxmax olan varsa satın almak istiyorum bana ulasabilirsiniz.

cep numaram : 5325003510 sabah 10 gece 1 e kadar. ps4 hakkında ve oyunları hakkında her turlu konusup beyin fırtınası yapabiliriz. whatsapp kullananlar tercihim . hatta whatsappda grup kurmak lzm mersinli ps4 culer olarak .
  • yazmayı unuttum. oyun takası icin istanbulda saglam bir yer buldum .. adam muthis calisiyor her turlu oyun var adamda ister 2.el ister 0 oyun takaslayabiliyorsun ve cizik oyunlarda kesinlikle gondermiyor ve almiyor.
    tek sıkıntımız Kargo arkadaslar. atiyorum bir oyunu 20 liraya takas ediyorsak . bide ustune 10 lira kargo parası veriyoruz. gidis gelis 10 ardan kargo bize 20 liraya patliyor. oyunun takas parası kadar kargo ucreti ediyoruz. icimizde bu parayı odemeye zorlanacak arkadaslar olabilir . daha dogrusu 2-3 gunde bir oyun bitirip takasa girecek olan oyun manyakları olabilir. bunların kendi şehrinde kendileri gibileriyle takas yapmaları en azından o 20 liradan kurtulmalarını saglıyacaktır.
    biz ticaret yapmiyoruz oyuncuyuz. istedigimiz oyun konusunda iki tarafda anlasiyorsa, kafa kafaya hicbir ucret talep etmeden takas yapmak biz oyuncular acısından en iyi yol diye dusunuyorum . bu konuyu neden dile getirdim sunuda soylim mersinde oyuncu olup , oyunlarını takas etmek isteyip bu oyun once cıktı bu oyun sonra cıktı bunun arasında fark var deyip para talep eden bazı arkadaşlarımız varmış.
    arkadaslar bu tarz seyler ayıp bence eger sen o oyunu oynamak istiyorsan, senın verdigin oyun ne olursa olsun bu once cıktı bu sonra cıktı davasına girmeden takası yap bitir... veya senın oyunun sonra cıktıysan o oyunla takasa girme . mersin gibi bir yerde bu tarz seyler duymak gercekten ayıp kaciyor bence. cunku yarın birbirimizin yuzune bakacaz birlikte oyun oynicaz hatta belki birden fazla takaslar yapacaz . yani bu meseleye ticari kafayla degil arkadas olma kafasıyla yaklasmak daha uygun bizler icin . haaa ticaretini yapana lafımız yok , Allah bol kazanç versin ama oyuncu ise tek amacın oyun oynamaksa lütfen bu tarz seylerden uzak duralim ...

• Arkadaşlar merhaba. PSN im : gunaysahin33

şu an oynadığım oyunlar;

DIABLO 3
    FIFA 2014
    WATCH DOGS
    LAST OF US

bu arada bu işin ticaretini yapan değil sadece oyuncuyum. elinizde güzel oyunlar var ise takas edelim.

herkese keyifli oyunlar diliyorum.
  • Shadow of mordor var ve şifreleri hiç kullanılmadı . Diablo 3 ile takas yapmak istiyorum duyrulur

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.