Şimdi Ara

Mersin Kazanli kavsagi PO Motorin 4.03 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
322
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar geçen gün maximum kapmanyasindan yararlanmak için po dan mazot aldim. 100 tl cektirdim bi baktim pompada 4.03 tl yaziyor litre fiyati euro dizel koymadinmi dedim. Euro dizel vmax mi.ne dedi eleman. Rekabet var %10 indirimli veriyoruz dedi. Neyse.bir kac gündür kullanıyorum araci sorun yok gibi. Faydalanmak isteyen olursa. Mersin tarsus arasiersin tarafina giderken polis arama noktasini gecer gecmez.sagdaki po.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam birkaç günde belli olmaz
    ikinci defa depoyu fulledikten sonra belli oluyor kalitesi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitlis te de bir PO istasyonu bu fiyat civarında veriyor motorini. Kaçak köçek değil demi dedim, orjinal faturasız gibi birşey söyledi.

Nedir ne değildir bilmem.
  • kaçağın diğer adı orjinal faturasız

• Adana konya yolunda 3.99 a veren doğu petrolleri çok. Üstelik yüklü miktar alırsanız iskontoda yapıyorlar. Genelde tır traktör için kullanılıyor. Rivayete göre gazyağı 10numara yağ karışımı gibi bir şeylermiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zartzurt petrollerden almadiginiz surece guvenilirdir. Po, tp, aytemiz bu 3une gozu kapali guvenebilirsiniz.

• Antalyada da Alpet var ucuz satan.Bu firma güvenilir midir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitlis - Van yolunda yakıt almadan çıkmışım. Yakıt bitmek üzereyken adı sanı olmayan bi istasyona girdim, işimi görsün diye 50,00 TL'lik motorin aldım. Ekrana baktım 3,50 gibi bir fiyat yazıyordu. Kart çekimi için %1 de (0,50 TL) komisyon aldı. Neyse Van'a varınca Opet'ten tamamladım üstünü ama yolda bir problem hissetmedim arabada. Çekiş falan aynıydı. Düzenli alsan sorun olurmu bilmem tabi.
  • mazota 4 liradan fazla vermeyin abi. kırıkkalede 3.90'ları görüyor Türk Petrol hem de kaliteli
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital90

mazota 4 liradan fazla vermeyin abi. kırıkkalede 3.90'ları görüyor Türk Petrol hem de kaliteli

mazota 4 liradan fazla ödememek için istanbulun trafiğinde 50-60 km yol katetmek de mantıklı gelmiyor
  • Bizim için 4 lira Hayal, Şehir içinde 4.35 ler den başlıyor.
  • bence sıcak fırsat değil çünkü mersin davultepe sonrasında aynı fiyatlar tarsusu geçtikten sonra çoğu yer 3.95

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuLK559 -- 24 Mart 2017; 10:38:14 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.