Şimdi Ara

MERSİN de HD/UHD OTEL tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Önümüzdeki haftasonu havaların yanmaya başlaması sebebiyle 2-3 günlük Mersin'de kısa bir tatil düşünüyorum. Fakat internette çok denk gelemedim. Mersin'de her şey dahil, ultra her şey dahil ya da deniz kenarı butik güzel oteller mevcut mudur? Tavsiyeleriniz nedir? Teşekkürler.

• Merhaba konuya cevabım yok ancak aynı arayış benim içinde geçerli konuyu güncel tutalım. Mersin merkez ya da ilçeleri için her şey dahil aile ile gidilecek bir otel tavsiyesi verecek olursa süper olur.
    Normalde ben direk uygulama üzerinden alacaktım ama bazı yorumlar da Suriyelilerin çok olduğu yazılmış açıkcası o konu biraz rahatsız etti. İyi günler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuammA_

Merhaba konuya cevabım yok ancak aynı arayış benim içinde geçerli konuyu güncel tutalım. Mersin merkez ya da ilçeleri için her şey dahil aile ile gidilecek bir otel tavsiyesi verecek olursa süper olur.
    Normalde ben direk uygulama üzerinden alacaktım ama bazı yorumlar da Suriyelilerin çok olduğu yazılmış açıkcası o konu biraz rahatsız etti. İyi günler

Hocam sanırım tek alternatif Altın Orfoz Otel

• konuyu hortlatacağım ama merak eden olur diye yazayım: gülnarda ulu resort hotel var, geçen sene orada kalmıştım üç gün, çok geniş havuzları aquaparkları olan bir otel. sahipleri doğulu olduğu için et, kebap ve mezelere özenmişlerdi. bir de yakınlarda gilindire mağarası, yanışlı sahil mağarası, aydıncık/soğuksu havuzu gibi güzel görülmesi gereken yerler de var. soğuksuya geçen sene yangınlardan önce gitmiştim, yangından sonra fotoğrafları görünce çok üzüldüm.

• kahvebira K kullanıcısına yanıt

Hocam 5 gecesi 15 bin tl o kadar olsun kebap. :)

• -PoseidoN- kullanıcısına yanıt

ben gittiğimde diğer otellere göre çok uygundu yaa, neredeyse yarısıydı. şimdi antalyadaki otellerle aynı fiyata gelmiş :(

• kahvebira K kullanıcısına yanıt

Mersinde normal bir otel oda kahvaltı bile 6.5k olmuş cılkı çıkmış.

• Mersin resmen Paris olmuş arkadaş. Mersinde otele fln gidilmez

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.