Şimdi Ara

Mersin Adliyesi Zabıt Katipliği TORPİL SKANDALI 2019 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
8
Favori
30.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
240 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fluox

Adamın abisinin hakkını çalmışlar lakin hala partisini korumaya çalışıyor.Bu kafayla daha çok hakkınız yer, umarımda yenmeye devam eder.

Alıntıları Göster
    neyin kafasını yaşıyorsun sen?

yazdıklarımda parti içerikli bir söylem mi var? durumu izah ettim.. kafanız ancak saçma sapan işlere çalışsın millete bok atmakla uğraşın başka bir işe yaramayın.
  • o hayvanmı sana bişey yaptı sanırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadircitak -- 10 Ocak 2019; 12:53:59 >
  • kadircitak kullanıcısına yanıt
    bana değil ülkeye bişey yaptı...

sizin gibileri neden çayırlarda barındırmıyorlar anlamıyorum... burası insanların alanı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sizin gibiler çayır bırakmadı rant uğruna beton yığdı. kendii insan sıfatına sokman manidar, tosbağadan kim hangi prens öptüde kurtuldun.
  • Akahpe gitmeden iş yok.

• Mersin Adliyesi Zabıt Katipliği TORPİL SKANDALI 2019
  • Siyasiler islami sadece propaganda araci olarak kullaniyorlar. Icraate gelince tum islami degerlerin yerini menfaatler aliyor. Sadece seccade dini degil ki bu din. Namaz kil ardindan her halti yap. Ama yapiliyor ve kahrolarak izliyoruz. Bende hakkimi helal etmiyorum. Yuzde 60-70 civari enflasyonu önleyemeyen ve ardındanda yuzde 20 deyip kandirip birde başari sagladik diyen siyasilerede hakkim haram olsun. Misliyle cıksin inşaallah.

• Böyle şeylere hala şaşıran var mı yaa? Günaydın, günaydın uyanında balığa çıkalım. Son 10-15 yıldır hangi ülkede yaşıyorsunuz veya yaşadığınızı zannediyorsunuz?
    Atı alan üsküdarı geçti...
  • kvadankpakal kullanıcısına yanıt
    Bu çok iyidi
  • bu sınavın aynısını istanbul anadolu yakasında girdim. herşeyimle kesin atanarım diye beklerken sözleen

56 aldığımı gördüm başarısız olmuşum. niye elendiğinizde yazılmıyor ki anlamıyorsunuz.

özel sektörde zaten çalışıyorum ama bu işe kendini adamış ümidini buraya bağlamış o kadar insan varki.

ben birşekilde çalışmaktayım düzenim kurulu çok şükür.

ama hak yeniliyorsa ve bunu kim yerse yesin gerçekten çok büyük vebali var. ama bu dünyada ama diğertarafta

çok rahat ederim denilecek bir işte değil aslında zor bir iş.

nerde ve nasıl olursa olsun hak yiyen cezasını bulacaktır.
  • Bu olayları görünce neden şaşırıyorsunuz anlamıyorum. Bu her yerde var. Bugün AKPARTİ belediyesinde ya da CHP belediyesinde işe girmek için partilere en azından üye olmanız gerekiyor. Çok gizli saklı bir durum değil yani. Benim 55 alıp zabıt katibi olan arkadaşım var. 4.400TL maaş alıyor şu an.
  • Ya oda bir şey mi ??!!!

yıl 2014 Trabzon adliyesi icra katipliğini kazandım. 27 mayıs 2014 tarihinde sabah önce göreve başlayın telefonu geldi aynı günün gecesi ankaradan bir teleofon daha
    atamanız iptal edildi ..

sonra öğrendiğimiz bu komisyona verilen 12 kişilik listenin 12 kişilik kadroya yerleştirilmesi talep edilmiş. İçlerinden bir tane yanlış oluyor oda benim ...
    neyse atamamı iptal edip yerime el altından bu kişiyi aldılar.
    2014 yılından beri mahkemelerde sürünüyorum.

Ankarada idare mahkemesine açtığım iptal davasında polis memuru olamaz gerekçesiyle red ettilere.
    Konu danıştaya taşındı oradasıda merkezi atamaya yeterli puanın yok dendi.
    Danıştayda karar düzeltmeye gidince düzeltip bozma kararı verdiler.
    Bu seferde ankara idare mahkemesi kararında israr etti.
    Dosyam danıştay idari davalar genel kuruluna gitti ve onlarda red etti ve gerekçesiz bir şekilde ...
    Şuan yine danıştay idari davalar genel kurulunda karar düzeltmede bekliyor.

Yerime atanna torpilli arkadaş fetöcü çıktı ... Görevde
    Atamamı iptal eden zaat fetöcü çıktı hapiste
    İlk açtığım davada icra katibiyken polis memuru olamazsın deyip davayı red eden hakimler fetöcü çıktı hapiste
    danıştayda merkezi atama puanın düşük deyip red eden hakimler fetöcü çıktı hapiste
    darbe sonrası değişen hakimler kararı bozup göreve iade dediler görevdeler
    ankara idare mahkemesinde kararda ısrar kararı veren hakimler fetöcü çıktı hapiste
    danıştay idari davalardakilerde ne var ne yok bilgi alamadım ...

• quote:

Müslümanlıkta kul hakkı yemek yoktur diye biliyordum ama herhalde yanlış biliyorum.

Ne zamandan beri Ak partililer dinimizde muslumanlik kriteri oldu?
  • Kul hakkı, filan yazıp durmuş millet, aklıma geldi.

Al Capone ye atfedilen bir söz vardır:

"Çocukken her akşam yatmadan önce tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim.
    Bir gün tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım.
    Ertesi gün gittim, kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim."

Yeni Türkiye ye hoşgeldiniz. Sistem bu. O yüzden Allah, Din, Secde eksik olmaz bunlarda.
    Bize normal ahlak eğitimi lazım. Normal Bilimsel eğitim lazım. Adam akıllı lise lazım. Her yer imam hatip olmuş. Çıkan nesil konudaki torpil örneği.
  • Akp dönemimde yapılan torpil kadar hiçbir dönemde torpil yapılmamıştır. Sorsan müslümanım derler ama bir kafirin tırnağı etmez bu mendebur deyyuzlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Bu olayları görünce neden şaşırıyorsunuz anlamıyorum. Bu her yerde var. Bugün AKPARTİ belediyesinde ya da CHP belediyesinde işe girmek için partilere en azından üye olmanız gerekiyor. Çok gizli saklı bir durum değil yani. Benim 55 alıp zabıt katibi olan arkadaşım var. 4.400TL maaş alıyor şu an.
    edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EditörünSeçimi -- 10 Ocak 2019; 17:40:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shaftman

Ya oda bir şey mi ??!!!

yıl 2014 Trabzon adliyesi icra katipliğini kazandım. 27 mayıs 2014 tarihinde sabah önce göreve başlayın telefonu geldi aynı günün gecesi ankaradan bir teleofon daha
    atamanız iptal edildi ..

sonra öğrendiğimiz bu komisyona verilen 12 kişilik listenin 12 kişilik kadroya yerleştirilmesi talep edilmiş. İçlerinden bir tane yanlış oluyor oda benim ...
    neyse atamamı iptal edip yerime el altından bu kişiyi aldılar.
    2014 yılından beri mahkemelerde sürünüyorum.

Ankarada idare mahkemesine açtığım iptal davasında polis memuru olamaz gerekçesiyle red ettilere.
    Konu danıştaya taşındı oradasıda merkezi atamaya yeterli puanın yok dendi.
    Danıştayda karar düzeltmeye gidince düzeltip bozma kararı verdiler.
    Bu seferde ankara idare mahkemesi kararında israr etti.
    Dosyam danıştay idari davalar genel kuruluna gitti ve onlarda red etti ve gerekçesiz bir şekilde ...
    Şuan yine danıştay idari davalar genel kurulunda karar düzeltmede bekliyor.

Yerime atanna torpilli arkadaş fetöcü çıktı ... Görevde
    Atamamı iptal eden zaat fetöcü çıktı hapiste
    İlk açtığım davada icra katibiyken polis memuru olamazsın deyip davayı red eden hakimler fetöcü çıktı hapiste
    danıştayda merkezi atama puanın düşük deyip red eden hakimler fetöcü çıktı hapiste
    darbe sonrası değişen hakimler kararı bozup göreve iade dediler görevdeler
    ankara idare mahkemesinde kararda ısrar kararı veren hakimler fetöcü çıktı hapiste
    danıştay idari davalardakilerde ne var ne yok bilgi alamadım ...
    Sonuçta sen ne oldun kardeşim,iş buldun mu, memurluğa alındın mı?

• Zamanında fetonun fem dershanesine gittim 2. haftada dershaneden atıldım sebebine gelirsek.
    İlk hafta rehberlik veriyordular tek başına konuşuyorsun rehber öğretmenle öğretmen dediğinde bir numaralı abi dedikleri gavatus.Neyse ne olmak istiyorsun dedi polis dedim.Bana referansın varmı dedi yok dedim o zaman nasıl olacaksın referansız polis olamazsın dedi.Sonra bende nasıl olucaz peki diyince biz referans olucaz sınavı dert etme diyince torpili çaktım hemen dedim torpil günah değilmi hocam?Biraz geveledi sonra kardeşim şimdi şöyle düşün biz iyi insanları seçip iyi mevkilere getiriyoruz ya o mevkilere kötü insanlar geçse ne olur biliyormusun dedi.Öyle diyince bende kusura bakmayın hocam güneh değilmi yani ne olursa olsun hak yeniyor sonuç olarak günah olmaz dedi.Sonra zaten tartışma başladı aramızda birkaç kötü laf söyledim o gün tutanak tuttular.Birgün sonra dershaneye gittim almadılar içeri derhaneden atılmışım.

İşte ne olursa olsun fetocuda olsa felan partide olsa bir yere gelmek için belli bir örgüte mensup olmanızı istiyorlar yoksa benim gibi 7 yıldır memur olmazsınız halade özel bir şirkette çalışıyorum..Memur olmak isteyen olursa torpil bulmadan olamayacagını bilsin.Ben kpssden aldıgım puanla memur olamadım benden 20 puan az alan adam torpille memur oldu.Polis özel hareketa girdim mülakatlarda torpil diz boyu ak parti referansı şart olmuş.Mahalle bekçiliğine başvurdum adam açık açık referans istiyor.Yani ülkenin durumu torpille dönüyor.

Hakkımı yiyenin 7 sülalesinden Allah hesabını sorsun aldıkları paranın hayrını görmesinler inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 10 Ocak 2019; 18:15:13 >

• Ben hale süren davam nedeniyle noldum belli değil.özelde ilk başlarda iş bulamadım. Sonra bir kaç iş yaptım. Şuan yeni bir firmadayım.

Bu süreçte 2 kere idari hakimlik sınavını kazandım. Mülakatta aaa sen bize dava açmışsın deyip mülakat aşamasında elendim.

Fetöcüler mal mülk sahibi oldu. Olan yine bizlere oldu. Ne fetöcüler varken ne onlarsız yine bir yere varamadık.

Bu arada yerime alınan kişi rize güneysudan... Anlayın yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shaftman -- 10 Ocak 2019; 19:16:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EditörünSeçimi

Sonuçta sen ne oldun kardeşim,iş buldun mu, memurluğa alındın mı?

Alıntıları Göster
    Davam hala sürüyor.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.