Şimdi Ara

MerkürNet - 100 Mbps 150TL / 12 Ay Taahhüt ## Taahhütsüz / 140TL (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
29
Favori
38.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

12 Saat içinde kurulum gerçekleşti sadece kimlik gönderdim. sonra kargoyla evrakları neyse kurulum aşaması hızlıydı hızlı aksiyon aldılar

Gelelim Performansına Ping Takıntısı olan varsa bir kere uzak dursun. istanbul vb 15-20 ms ping var VDSL için! Eski Kullandıgım ISP 7-6 Arası pingti. Ping ile fazla işim Yok diyene güzel

Altyapınızı biliyorsanız sorun yok. aynı hizmeti alacaksınız.

whatsapp üzerinden testek talebi yok. en saçma sistemi online işlem harici destek talebi bakmıyorlar.

VE EN KÖTÜSÜ! TELEFONDAN TEKNİK DESTEK ALAMIYORSUNUZ! BİLDİRİM BIRAKIP 1 2 SAAT SONRA SİZE DÖNÜŞ SAĞLIYORLAR. KENDİLERİ. DİREK ARADIGINIZDA TEKNİK DESTEK OLARAK DESTEK YOK.

Oyunlarda Guild wars 2 warzone vb sorun yaaşamadım ping konusunda

DPI Mevcut! Dns değişsseniz bile yasaklı siteler vb VPNsiz giremiyorsunuz. Warp ve Kaspersky VPN ile sorun yok.

Modeme 1.1.1.1 -* 1.0.0.1 gibi dns denedim yine giriş sağlamıyor. Çok Sağlam Sansür Uyguluyorlar.

MerkürNet - 100 Mbps 150TL / 12 Ay Taahhüt ## Taahhütsüz / 140TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xantiave -- 16 Mayıs 2023; 21:17:37 >

• https://1fichier.com/ dosya paylaşım sitesi sizde de SSL_ERROR_RX_RECORD_TOO_LONG hatası veriyor mu?

• Xantiave X kullanıcısına yanıt

Şöyle bir cevap eklemek isterim; Teknik destek telefon ile olmaktadır whatsapp ile satış-satış sonrası gibi düşünün. Hızlı aksiyon aldıkları doğru türkiyenin en alakasız yerinde 1-2 günde sıfır kurulumu yaptılar. Pingte fena değil istanbul için. Altyapı biliyorsanız bundan önce herhangi iss kullandıysanız aynı hızı alırsınız. Oim veya telefon ile teknik destek bakılıyor. Whatsapp evrak gönderme veya evrak alma satış veya fatura vs. iletme yeri. Teknik destek bir müşterinin bilgisayarına bağlandılar hız dalgalanmasında uzaktan hattı modemden kontrol ettiler ve gerektiği durumda telekoma yönlendirdiler sorunu giderdiler. Oyunlarda bu hız ping yaşatmaz sizin için. Vpn programı ile sorunu yok. DNS atamıyorsunuz sadece. Hız kısıtlaması hiç yok dijital platformları izliyorsunuz eğitim toplantı hiç sorun olmadı. Dedikleriniz çok yerinde olmuş bu ara aşırı geçiş oldu firmaya yetişemiyorlar oimdeki ve whatsapptan kaç talep attıysam hem cevap verdiler.

• feedyourhead. F kullanıcısına yanıt
  • WhatsApp tarafından cevap alamıyorum sanırım müşteriye doydular.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • fuuby kullanıcısına yanıt

Whatsapp ön abonelik-abonelik evrakları gönderme ve alma vb. için kullanılıyor 08504410303 ve bilgi@merkurnet.com.tr e-mail atabilirsiniz dün firma tarafından teyit edildi iletişim kanalları.

Firmaya bu konu iletildi bu hafta bu ay millenicom,netspeed vb. diğer internet sağlayıcılardan geçiş yoğun olduğunu düşünüyoruz yoksa gayet iyiydi bu konuda aksiyon ve alternatif iletişim kanalı üzerinde planlama yapacakları aktarıldı.

*"5OQDRRBAA9= Referans kodu "*

• Xantiave X kullanıcısına yanıt
    Ping takıntısı olan varsa uzak dursun demişsiniz ama iki oyunda da sorun yaşamamışsınız. Ping iyi mi kötü mü, ben de geçmeyi düşünüyorum. Forumu okuduğum kadarıyla ping konusu olumlu gibi geldi

• Az önce sitelerine baktım ve feci zamlanmışlar. Ben taahhütlü olduğumdan halâ ucuz kullanıyorum ama yeni geçeceklere geçmiş olsun. Yeni taahhütlü ve taahhütsüz tarife ve tarifeleri ekledim. Sitesinden de kontrol edebilirsiniz tabii ki.

• özggür Ö kullanıcısına yanıt

ping konusu göreceli. dedigim gibi 20-25 ms gibi takıntı varsa için dedim önceki ısp 6-7 ms pingim vardı burada 20-22 arası oyunlarda 70-90 arası. tercih sizin

• Taahhütsüz fiyatı düşmüş. Geçtikten sonra kaç ay daha böyle devam eder bilemem. Millenicom'a benzememeleri umuduyla. Millenicom'da yeni gelenlere ucuz taahhütsüz fiyat verip habersiz 2-3 ay sonra zamlı fatura kesiyo'lardı habersiz. Millenicom'dan da çıkış sebebim buydu.

• yakın zamanda geçen kullanan var mı ? eski kullancılar ne alemdesiniz geçmeyi düşünüyorum

• Made IN Darende kullanıcısına yanıt

Sorun yok hocam. Kullanıcı sayısı da az olduğundan mı artık, bir kez destek işim düştü, hızlıca halloldu.

• Kullanmaya devam ediyoruz herhangi bir sıkıntı yok

• Şuan bende dsl ışığı var ama internet yok. Sorun yasayan var mi yoksa bana has bir durum mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiber 500 mbps kullanıyorum ,gayet memnunum sizde eğer geçmeyi düşünürseniz davet kodum.

Davet Kodunuz

JUJ7HGZD7B

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakimolacakadam -- 7 Eylül 2023; 11:17:30 >
  • Altyapınız ttnet ise sorunda yaşamıyorsanız gönül rahatlığı ile geçiş yapabilirsiniz şimdiye kadar nasıl kullandıysanız yine öyle devam ediyorsunuz.

Geçiş yapacak arkadaşlar ( QWFNI6781N )davet kodunu kullanabilirler

• Hakimolacakadam kullanıcısına yanıt

Speedtest atabilir misiniz?

• YildirimMusa Y kullanıcısına yanıt

Macbook Wifi ile.

• Teşekkürler güzel sonuç. Router telekomun verdiği mi?

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.