Şimdi Ara

MerkürNet - 100 Mbps 150TL / 12 Ay Taahhüt ## Taahhütsüz / 140TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
29
Favori
38.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merkur.net vdsl kullanıcları ping ve tracer test paylaşabilir mi?

• Bugün açılması planlanıyor. Açıldığında GıbırNet ile karşılaştırmalı Ping ve Tracert testlerini atacağım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Antocio kullanıcısına yanıt

Ben bi inceleyeyim bakalım. Eğer kafama yatarsa internet kutusu telekom dan buraya geçeyim davet kodunuz ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuanda merkürnete ulaşabileceğim bir numara vs. var mı? Akşamları personelleri yok mu ?

• Anlık kesinti sorununyaşayan var mı?

• SpartaliKratos kullanıcısına yanıt

Sonuç ne oldu hocam? Tracert ve ping testlerinizi bekliyoruz.

• 1 yıllık taahhütle 100 mbps VDSL pakete geçiş için bugün başvurdum. Konu başlığı da keşke güncellense 10 sayfa olmuş zaten bir nevi ana konuya dönmüş.

• Bende başvurdum 1yiliik taahutle bakalım Turknet ten çıktım Merkurnet geçtik Geçiş işlemi çok hızlı oldu whsatsap evrak gönderdiler modem kullanıcı adı ve şifresi verilmedi pazartesiye kaldı

• oyunda pingler nasıl

• ogulcanbb kullanıcısına yanıt
    Hocam net bugün açıldı şuan tracert ve ping testi sonuç vermiyor hiçbir sunucudan değer alamadım. Yarın mh ile görüşüp bir baktıracağım. Onun dışında genel kullanımda sorunsuz şuanda.

• MerkürNet - 100 Mbps 150TL / 12 Ay Taahhüt ## Taahhütsüz / 140TL

Herkese yeniden merhabalar foruma çok girmiyorum, hazır girmişken güncelleyeyim istedim. Kullanım bilgilerim fotoğrafta mevcut.. Türk Telekom altyapısıyla internet veriyolar, türk telekom internet kullananlarla ping olarak 3-4ping oynuyor.. Türk telekom altyapınız kötüyse adsl varsa oturduğunuz bölgede tavsiye etmem fakat vdsl varsa f/p olarak bence geçilebilcek en iyi servis sağlayıcılardan..Kurulum genelde 2gün içerisinde oluyor.. Referans kodumla kayıt olursanız dilediğiniz gibi yardımcı olmaya çalışırım.. Referans kodu size bişey kaybettirmiyor fakat bana 1aylık bedava internet sağlıyor..Referans kodumla kayıt olan herkese teşekkür ediyorum.. Referans kodum : FPXF3O62E1

• Geçiş tamamlandı hız vs iyi de DNS adresiyle Sputnik TR internet sitesine girilmiyor. Bunların sistemi farklı demek ki Netspeed giriyordu.

Düzeltme: Twitter uygulama üzerinden Sputnik linklerine giriş yapamıyordum bilgisayarda herhangi bir problem yok DNS adresi de girmemişim hiç. Telefondaki DNSyi de sildikten sonra şu an giriş normal. Savaş başladığı sıra sorun oluyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feedyourhead. -- 9 Şubat 2023; 19:58:56 >
  • ENGELLİ İNDİRİMİ VARMI

• Yukarıda bazı sitelere TT gibi engel uyguladığı yazılmış. Turknet ve İnternet Kutusu’nda böyle şeyler yoktu. Geçmeyi düşünüyorum. Bu sansür devam ediyor mu?

• Super Ray kullanıcısına yanıt
    MerkürNet - 100 Mbps 150TL / 12 Ay Taahhüt ## Taahhütsüz / 140TL

Dnsleri değiştirmedim ve herhangi sorun olmadan sputnik vb. sitelere girebiliyorum..herhangi bir engel yok.. Referans kodum : FPXF3O62E1 ... bunla kayıt olup bana destek olabilirsiniz teşekkür ederim

• Arkadaşlar sansür benzeri her hangi bir engel yok.Benim referans kodunu verirseniz ilk ay faturanızın yüzde 50 sini size ödüyorum. Referans kodum: AWLS7ZYHDL

• Referans ödemelerim devam ediyor. 2.5 aydır aboneyim herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

Davet kodumla üye olanlara 50 tl ödeme yapıyorum (Dilerseniz deprem bağışı yapıyorum) . Kod:

GP55N2K57S

• Fiyatlara güncelleme gelmiş

• Modem herhangi bir sebeple resetlendikten sonra internet geç bağlanıyor IP adresi gelmiyor. Sizde de var mı bu? Netspeed'te yoktu da.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.