Şimdi Ara

Merko Hisse

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 ay
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 57 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Noxy77 (3 mesaj) Vanished Man (1 mesaj) ozbey08 (1 mesaj) PalabıyıkRocky (1 mesaj) CheckVizoR (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    11 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Farewell7

Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar merhaba , birkaç ay önce merko hissesi aldım 11.500 parça . Yaklaşık 200 bin ödedim . Şuan yarı yarıya düşmüş durumda . 17.50 den almıştım şuan 8.09 . Mart ayı için ongorunuz var mı ? Yatırım tavsiyesi olarak algılamayacagim . Teşekkürler

|
    |
  • Yüzbaşı
    633 Mesaj

Ne denir ki? Borsada 20 hissede param var ama toplasan 90 bin etmez. Nasıl oldu da böyle bir hisseyi bu kadar yüklü aldınız? Borsaya yeni girdiniz herhalde. Aldığınız hissenin pek umut vaat eden bir grafiği yok ama bu kadar zarar varsa satmayıp yükseliş bekleyin. Gıda hisseleri için iyi konuşuyorlar ben olsam elimde tutardım.

• Er
    11 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Farewell7

Konu Sahibine Özel

Hocam bunu almak aptallık , üstelik 17.50 den almak daha büyük bir aptallık . Babam beni dinlemeyip almış şimdi depresyonda . Birkaç aydır bekliyoruz satma dedim . Konuyu bilen borsacı arkadaşlarin bir önerisi var mı?
    |
    |
    Vanished Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5161 Mesaj
    1. tek bir hisseye yatırım yapma.
    2. tek bir sektöre yatırım yapma
    3. tek bir ülke borsasından hisse alma.
    4. tüm paranı borsaya yatırma
  • Er
    11 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Farewell7

Konu Sahibine Özel

Arkadaşlar lütfen bu tür boş yorumlar yapacaksınız yazmayın . Senden iyi biliyorum tek hisseye herşeyin yatirilmayacagini . Babamın yaptığı bir hata için konu uzmanlarından öneri istiyorum bu tür yorumlar değil
    |
    |
    ozbey08 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1445 Mesaj

Hocam uzman değilim ama şahsi kanaatım spekler girene kadar bu seviyelerde devam eder. Sermaye arttırımı sonrası lot sayısı da çoğaldı. Daha önce 28lere çıkması da bildiğin gibi spek olması sebebiyleydi. Tabi bu da ytd.

|
    |
  • Binbaşı
    1609 Mesaj
    Oncelikle gecmis olsun.
    Belli ki hisse büyük bir spekulasyona uğramış. Simdi ben olsam ne yapardım,

Oncelikle benzer şekilde spekülasyon uğrayan hisselere bir
    bakardım, acaba bu hisselerde durumda ne kadar sure beklemiş. Cok net gorunuyor ki 2 3 ayda o sevilesi bir daha gorme OLASILIGI cok dusuk. En iyi ihtimal 2 yil, en kotu ihtimal hiç. Daha sonra paranin zaman maliyetini hesaplardim. Kabaca 100 bin zarariniz var, eldeki 100 bini diğer yatirim yöntemleri ile ne kadar zamanda 200 yapabilirsiniz. Eger bu zaman dilimi makul ise çıkıp yolunuza bakmalısınız, bir daha da dönüp bu hisseye bakmalısınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    714 Mesaj

Hocam o hisseyi neden o fiyata aldınız ki hemde büyük meblağda,muhtemelen hisse sürekli çıkarken aldınız,düşüşe geçerken de satmadınız.Öncelikle sağlık olsun,çok önceden bende böyle bir spek kağıdını aynen sizin gibi üst seviyeden almış fakat düşüşe geçince sürekli taban yediği için satamamıştım ve bayağı bir zararım olmuştu.Allah tan yüzde 40 zarala sattım ve daha sonra o hissenin tahtası kapanmıştı,bayağı bir mağdur bırakmıştı hisse.Adı varlık yatırım dı.Bu tür hisselerin nereden satış yiyeceğini bilemediğimiz için çok büyük risk.Hocam tavsiyem şu dönemde halen primlenmemiş hisselere yönelmek.Onlardan da pek kalmadı.Allah sabır versin.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.