Şimdi Ara

MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANINA GÖRE YATAY GEÇİŞ VE ÖRNEK DİLEKÇE - ANA KONU (405. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.416
Cevap
192
Favori
579.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, e devlet öğrenci belgesinde eski üniversitemde aktif, yeni üniversitemde ise pasif olduğum yazıyor. Hatta parantez içinde kayıt yenilememiş yazıyor. Acaba bu kayıt işleri devam ettiği için mi, düzelir mi? Ve kayıt işlemlerinde benim yapabileceğim bir şey yok diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12galatasaray12

Arkadaşlar, e devlet öğrenci belgesinde eski üniversitemde aktif, yeni üniversitemde ise pasif olduğum yazıyor. Hatta parantez içinde kayıt yenilememiş yazıyor. Acaba bu kayıt işleri devam ettiği için mi, düzelir mi? Ve kayıt işlemlerinde benim yapabileceğim bir şey yok diye biliyorum
    bilgileri yeni okulun çekince düzelir diye düşünüyorum hocam

• Teşekkür ederim hocam

• Baska üniversiteye yatay geçiş yapmasına engel bir durum yoktur belgesini online alma şansımız var mi acaba kütüphane için falan imza isteniyor online veriyorlar mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F8B3665B5 -- 17 Eylül 2020; 11:30:56 >
  • hocam okuldan okula değişiyor galiba, benimkini direk onaylı öğrenci belgesi şeklinde verdiler, sadece altında yatay geçiş yapmasında engel yoktur yazıyor ve bunu online aldım. (Kütüphane ile ilişiğim kesildikten sonra aldım)
  • reforcan R kullanıcısına yanıt
    bekliyoruz hocam yakında yayınlanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fekloooo

Puanının yettiği istediği yere geçer.
    Teşekkürler bilgilendirme için. Geçmez diyenler vardı ancak üniversiteden birine sordum mümkün dedi geçmesi.
  • birkez merkezi puan ile yatay geçiş yaptıktan sonra iyi bir ortalama ile diğer bir üniversiteye bu kez ortalama ile geçiş yapılabilinir mi?
  • İTÜ, ODTÜ veya BOUN 'a dönem ortasında merkezi geçiş yapabiliyor muyuz? Bilgisi olan var mı?
  • üniversiteliiühf Ü kullanıcısına yanıt
    hocam spesifik olarak bilmiyorum ama devlet okulları genelde bahar dönemi için açmıyor ek madde1 kontenjanı

• Bu MYP ile yataya güvenip ek tercih listesini doldurdum iyice seneye Bolu Abant Bilgisayar Muhendisliginden kabul alamazsam (puanim dort puan ustte) cok icime oturur

MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANINA GÖRE YATAY GEÇİŞ VE ÖRNEK DİLEKÇE - ANA KONU

• abdrhm kullanıcısına yanıt
    %99.9 geçersiniz hocam, sıkıntı olmaz. En iyi okullarda bile nerdeyse hiç dolmuyor kontenjan, ben de 4 puan önünde olduğum yere geçtim bu yıl.

• Oyle dusunuyorum ben de umarim %0.01lik ihtimal beni bulmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • anladım hocam, eyv.
  • Arkadaşlar merhaba forumda yeniyim önemli bir sorum var. Ben bu sene merkezi yerleştirme puanı ile yatay geçiş yaptım. Yeni universitemde bir lisans bölümüne kaydımı yaptım ancak halen e devlete yansımadı. Ben bu sene üniversite sınavına da girmiştim, bu seneki puanımla aynı anda bir önlisans bölümü de okumak istiyorum ve ek tercihlerde bulunmayı düşünüyorum. Yatay geçiş yaptığım sene ikinci bir üniversiteye tercihte bulunursam acaba bu durum yatay geçişim için bir sorun oluşturur mu? Yatay geçiş yaptığım üniversite bana öğrenci numarası filan verdi ancak dediğim gibi halen e devlete yansımadı. YÖK'ü aradığımda bir sorun olmayacağını söylediler ama işin açıkçası ben bu durumdan tatmin olmadım. Net bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olursa çok sevinirim.

• öğrenci belgesi güncellenen var mi benim hala eski üni gözüküyor kimi arkadaşlarda çift olmuş ama bende o da yok

• bende de yok, hala eskisi görünüyor
  • Benim güncellendi.daha doğrusu her iki üniversite de görünüyor.

• Bende de şu anda öyle. İkisinden birinin kalkması gerekmiyor mu?
  • Arkadaşlar aranızda merkezi yatay geçiş yapıp daha sonrasında kyk burs nakli yapan var mı? Bu süreç hakkında bilgiye ihtiyacım var.

• 
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.