Şimdi Ara

MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANINA GÖRE YATAY GEÇİŞ VE ÖRNEK DİLEKÇE - ANA KONU (403. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.415
Cevap
192
Favori
578.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 401402403404405
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün de açıklanmayacak galiba ya lanet olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • belki mesai sonuna denk gelir bir umut :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ForeverLazy kullanıcısına yanıt
    bekliyoruz bakalım

• Eylul ayinin ikinci haftasindan sonra diyorlar simdi de, yarin 15i umarim yarin aciklanir

• keşke kesin tarih verilse :/

• Gerçekten bokunu çıkardı ODTÜ artık, yönergeye göre açıklaması gereken tarihi çoktan geçti zaten şimdi yönerge kayıt tarihini de geçiriyor. Bu kadar lakayt bir tutumun bu kadar iyi bilinen bir okuldan gelmesi gerçekten ülkedeki diğer kurumların da kalitesinin ne durumda olduğunu gösteriyor.

• Harbiden, cuma gunu sonuclar belli oldu oysa ki, degerlendirme sonuclarinin oidbe geri gitmesinin tarihi 11 eylul idi, 14u pazartesinde aciklanmamasi buyuk sacmalik

• ankara üni de hala hiçbir acıklama yapmadı sonuç ilan tarihi sitede 30 eylül yazıyor umarım yanlıştır öğrenci işlerine de ulaşılmıyor
  • I am Ras al Ghul I kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı durumdayım marmarayı bekliyorum öğrenebildiniz mi acaba kayıt alınıyor mu?

• Sonuçların ilanı kayıtlar derken ders seçimini geçecek tarih o nasıl iş be.

• Hedonn H kullanıcısına yanıt
    Vallaha ben de bekliyorum ancak 21'ine güncellemişler. Sadece Ek Madde 1 bugün açıklanacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atnonal -- 15 Eylül 2020; 9:29:22 >
  • bugün de açıklanmayacak gibi duruyor, iletişim formundan tekrar sordum, cevap gelir umarım.
  • ankara uni bekleyen ses versin beyler telefonları askıya almışlar inanılır gibi değil

• ODTÜ de de durum aynı birkaç farklı numaradan aradım hepsi askıda.

• hocam ben de ankara üniyi bekliyorum ama çarşamba veya perşembe açıklanacak dediler,myp kontenjanları ne kadar oluyo biliyor musunuz? Benim puanım 4 puan fazla başvurduğum bölümden,kesin gelir değil mi? Bölüm tyt ile alıyor zaten,tıbbi görüntüleme teknikleri.Yks ile 65 kontenjanı var myp ile geçişte kaç kontenjanı oluyor 18 mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerviax -- 15 Eylül 2020; 17:10:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerviax

hocam ben de ankara üniyi bekliyorum ama çarşamba veya perşembe açıklanacak dediler,myp kontenjanları ne kadar oluyo biliyor musunuz? Benim puanım 4 puan fazla başvurduğum bölümden,kesin gelir değil mi? Bölüm tyt ile alıyor zaten,tıbbi görüntüleme teknikleri.Yks ile 65 kontenjanı var myp ile geçişte kaç kontenjanı oluyor 18 mi?
    kontenjan %30 kadar oluyor yani bölümün 90 kişi alıyorsa 30 kontenjan oluyor dolmasına pek ihtimal yok muhtemelen seninki de dolmaz yerlesirsin. Çarşamba persembyi öğrenci işleri mi dedi hocam kayıt online mi olacak o belli mi peki

• evet ben aradım öğrenci işlerini onlar dedi,kayıtlar online mı olacak onu bilmiyorum hocam.
  • ankara üniversitesi ve odtüye başvurmuştum, ikisi de açıklanmadı
  • hugeduck1818 H kullanıcısına yanıt
    ben de iletişim formunu doldurup sordum ama eskiden yazdıgımın kopyasını bana mail olarak atıyordu o sistem, şimdi gelmedi, onu da mı askıya almışlar acaba
  • Eğitim uzaktan olacağı için geç açıklamalarında bir sakınca olmadığını mı zannediyorlar acaba? Normal zamanda kayıtlar yüz yüze yapılıyordu ama bu sene online oluyor.

• 
Sayfa: önceki 401402403404405
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.