Şimdi Ara

MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANINA GÖRE YATAY GEÇİŞ VE ÖRNEK DİLEKÇE - ANA KONU (371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.416
Cevap
192
Favori
578.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Test

Hayda. Mobilden mesaj yazamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 5 Eylül 2019; 9:34:46 >
  • Merhaba arkadaşlar, ben daha bugün kayıt yapım. Kyk burs transfer işlemini ne zaman yapacağım tam olarak bilgisi olan var mı? E devlete girdiğimde hala yatay geçiş yaptığım okul gözükmüyor burs hakkım yansın istemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheMechanicalEngineer kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam okula gidince bölüm sorumlusuna durumu açıkladım, silmedi kaydı ve belgeyi aldım dün de kayıt yaptırdım bir sıkıntı çıkmadı. Teşekkürler

• Merhaba kaydım kayıt oldum ancak şu anda hem eski programda hem de yeni kayıt olduğum yerde aktif öğrenci olarak gözüküyorum ne yapmam lazım ?
    Ayrıca geçen sene hazırlıkta kaldım bu sene myp yatay geçiş yaptım bursu nakil ettireceğim burs yanar mı ?
  • Ben YTÜ ye yatay geçiş yaptım. 9unda şifremi alacakmışım. Ancak belgede ders seçiminin dilekçe ile yapılacağı yazıyor. O iş nasıl oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evandevan5a1

http://www.sbu.edu.tr/FileFolder/Dosyalar/eb408a43/2019_9/hamidiyeyasambilimlerifakultesiyataygecissonuclariekmadde1-0f50cfc4.pdf
    http://www.sbu.edu.tr/FileFolder/Dosyalar/eb408a43/2019_9/hamidiyetipfakultesiyataygecissonuclariekmadde1ekmadde2-8576a1c9.pdf

SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ.
    Hocam merkezi yatay geçiş yaparken aynı zamanda herhangi bir yerde yaz okulu yapma şansımız var mıdır?Bunu sormamın sebebi merkezi yatay geçişte başarı şartı aranmıyor.Örneğin ben başvuru yaptım temmuz ayından ağustos 15 e kadar yaz okulu aldım 1 Ağustosta da belgelerle yataya geçiş başvurusu yaptım.Yatay geçiş yaptığım okula kesin kayıt yapacağım süreden önce yaz okulum bitti ve notlar transkripte girildi.Bu durumda yaz okulunda zayıftan orta ya da iyiye çevirdiğim notlar geçeceğim okulda sayılacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sickle Hammer -- 7 Eylül 2019; 14:7:29 >

• Herkese merhaba,
    Benim bir sorum olacaktı, bilen ve yanıtlayan biri olursa çok mutlu olurum.
    Kardeşim merkezi yerleştirme puanına göre yatay geçiş için Hacı Bayram Veli Ü. (Gazi Ü.), Pamukkale Ü. ve Ankara Ü.'ne başvurdu. Hacı Bayram Veli Ü. ve Pamukkale Ü. sonuçları açıkladı ve asil listesinde. Son kayıt günü de 10 Eylül. Ancak bu tarihte Ankara Ü. hala sonuçları açıklamamış olacak. Ankara Ü. olursa aslında oraya gitmek istiyor ancak olmazsa şu anda kayıtlı olduğu okuldan hazırlıktan geçememiş olması nedeniyle (2 yıldır) kaydı silinecek. Açıkçası kararsız ve bilgisiziz.Hacı Bayram Veli Ü.'ne kayıt yaptırıp Ankara Ü. olursa oraya kaydolabilme gibi bir imkanı var mı? Öneriniz olur mu? Şimdiden teşekkürler.
  • Sickle Hammer kullanıcısına yanıt
    geçmek istediğiniz üniversite ye kabul alip kayit olana kadar kayitli oldugunuz üniversite nin herşeyinden faydalanabilir siniz

• arkadaşlar kayıt oldum ama yöksisde ve e devlette hala eski okuluma kayıtlı olduğum gözüküyor bu normal mi?
  • Arkadaşlar, yatay geçiş başvuru sonuçları açıklandıktan bir gün sonra mevcut okulum başlayacak yani ders seçimi yapmış olmam gerekiyor ders seçimi yapsam bir sorun yaratır mı ? Bilgisi olan yazarsa sevinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hedonn H kullanıcısına yanıt
    Bilen var mı?????

• arkadaşlar esogü ye kayıt yapabilen varmı? kayıt olurken sistem tanımsız hata diye bir hata alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hedonn

Arkadaşlar, yatay geçiş başvuru sonuçları açıklandıktan bir gün sonra mevcut okulum başlayacak yani ders seçimi yapmış olmam gerekiyor ders seçimi yapsam bir sorun yaratır mı ? Bilgisi olan yazarsa sevinirim
    Yap ders seçimini hocam. Ne olacak yani ders seçtin bırakmayız diyecek halleri yok ya.
    kaydını alırsan da listeden adın silinir sonradan. hatta genelde sene başındaki liste sene sonuna kadar kalıyor sistemde, adın sınıf listesinde görünmeye devam edebilir de. bizim sınıfta kaydını alan arkadaş sene sonuna kadar listede görünüyordu ama problem olacak bişey değil tabi.
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam sağol

• arkadaşlar ben bu sene elektrik elektronik mühendisliği hazırlık sınıfına başladım ancak başka bi üniversiteye geçmek istiyorum. istediğim üniversitede İngilizce bilgisayar mühendisliği tutuyor. yatay geçiş hakkında hiçbir fikrim yok. yaz döneminde yatay geçiş yapabilir miyim?

• Kyk burs için transfer için eski okulumuza gitmemiz mi gerekiyor gerçekten

• yöksisin güncellenmesi için eski okulumuzla ilişki kesmek mi gerekiyor?
  • kötü kız kullanıcısına yanıt
    Öğrenci işlerini arayıp sorun bi, belki yaparlar gitmeden.

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Aradım Öğrenci belgesi verdik sana dediler onunla bütün işini halledersin dedi telefondaki. Kartta bir ara basılır alırsın dediler anladım yarın gideceğim fakülteye bakalım

• 
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.