Şimdi Ara

MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANINA GÖRE YATAY GEÇİŞ VE ÖRNEK DİLEKÇE - ANA KONU (369. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.416
Cevap
192
Favori
578.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SORUNUZUN CEVABINI YUKARDAKİ METİNDE KIRMIZI İLE İŞARETLEDİM. DİKKATLİ OKUYUN.
  • Arkadaşlar yatay geçiş yapacaklar kyk başvurusu yaptı mı? Malum çoğu okul Eylül'ün ilk haftası açıklıyor sonuçları.
  • Ekimin ilk haftası yatay geçişliler dgsliler ve ek yerleştirilenler için ayrı bir başvuru yapılıyormuş
  • Hedonn H kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler hocam.
  • yatay geçiş başvurusu yaptım henüz açıklanmadı yurt başvurusu da yaptım yatay geçişim kabul edilirse aynı il içinde geçiş olmuş olacak kyk yurdu çıkarsa kayıt yaptıracak mıyım yoksa üniversitem değiştiği için tekrar mı başvuru yapmam gerekecek bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
  • https://www.acibadem.edu.tr/duyuru/2019--2020-egitim-ogretim-yili-guz-yariyili-merkez

açıbadem üniversitesi merkezi ek 1 sonuçları sayfası.
  • https://ogrenci.atu.edu.tr/PagesTR/HaberDetay.Aspx?id=40055

adana alpaslan türkeş bilim teknoloji ün.
  • İstanbul üniversitesi daha yayınlamadı galiba sitesinde göremedim.
  • Gazi de başvuru listesi yayınladı ama mimarlik ve mühendislik fakültesi sütununda neden bir değerlerndirme sınıfı yer almıyor ? Ben kabul mü edildim yoksa red mi nereden anlayacğım yahu. Saçma sapan şeyler yapıyorlar anlamadım gitti.
    http://ogris.gazi.edu.tr/posts/view/title/gazi-universitesi-2019-2020-egitim-ogretim-yili-guz-donemi-merkezi-yerlestirme-puani-ile-%28ek-madde-1%29-yatay-gecis-sonuclari-230451

• Aynen hocam ben de takip ediyorum hala yayınlanmadı.
  • VR_27 kullanıcısına yanıt
    Rahatladım hocam, yanlış başvuru filan yaptım ondan gözükmüyor diye düşünüyordum.
    Hocam bir bilginiz var mı, hâlâ yayınlanmadı galiba bende bir şey gözükmüyor. Sitede duyurular bölümünde de bir şey yok.

• Maraş açıkladı Tıp fakültesine asıl listeden girmişim. Mersin daha yakın diye onu istiyorum ama onlar pazartesi açıklanacak diye duyuru yapmış.

Tıp fakültesine kayıt yapıp dondursam puanım tutmayan yere memur olduğum şehirde diye geçiş istesem kabul ederler mi acaba? Ders not ortalaması olmak zorunda mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 30 Ağustos 2019; 17:41:47 >
  • TheMechanicalEngineer kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam sen olmazsan bulamazdım, tekrar teşekkürler.
    Hocam çok teşekkürler inanın biz de bekliyorduk bulamayıp. İlahiyata baktım açıklandı görünüyor ama güncel 2019-2020 listesi yok. Eski yıllar var anlamadım gitti. Nasıl iş yapıyorlar böyle anlamadım.

Bu arada 1 hafta önceye kadar başvuru kısmında "Onaysız" yazan kısım "Onaylı" Duruma geçmişti. Acaba bu kabul edildiği anlamına mı geliyor. Tıp Fakültesinde öyle yazmışlar çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 30 Ağustos 2019; 21:34:40 >
    Hocam aslında sistemdeki onaylı durumu hemen hemen kabul edildi denebilir çünkü ek madde 1 kontenjanları yüksek ve kontenjan kadar başvuru olmuyor. Pazartesi günü zaten kayıtlar başlıyor sanırım yakınsanız gidip öğrenirsiniz kabul edildiyse kayıt olursunuz, yakın değilseniz arayarak öğrenir öyle gideriniz. Maalesef çok amatör bir iş yapmış İstanbul Üniversitesi.
    Orayı bilmem ama kontenjandan az başvuru eskide kalmış sanırım hocam. Maraş bana geçen yıl çok az başvuru oluyor zaten puan tutuyorsa kesin gelirsin demişti ama bu sene hem Maraş hem Mersin özellikle de Tıp için çok fazla başvuru var dedi. Yedek liste falan yapmışlar o kadar yani.
  • 
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.