Şimdi Ara

MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANINA GÖRE YATAY GEÇİŞ VE ÖRNEK DİLEKÇE - ANA KONU (353. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.415
Cevap
192
Favori
579.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yatay geçiş için gereken evrakları ne zaman toplamak gerekiyor
  • Merhaba marmara hukuk 1. Sınıf öğrencisiyim merkezi yerleştirme puanımla iü psikolojiye geçmek istiyorum başvuru tarihleri nerede açıklanır hangi belgeleri vermem gerekli ve en önemlisi şuan burs alıyorum burs düşer mi geçersem düşmemesi için ne yapmalıyım çok teşekkürler:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8646DB36B

yatay geçiş için gereken evrakları ne zaman toplamak gerekiyor
    15-16 temmuz gibi siteleri takip edin 16-17 gibi alın apustosta belgeleri teslim edin geçmek istediğiniz üninin sitesini 15 temmuzdan sonra takip edin.
  • ‎WhatsApp grubuma katılmak için bu bağlantıyı aç:https://chat.whatsapp.com/G6mB6TfQRBqGyIc9VdtjTR

Her türlü sorunuzu burda anlık cevaplayabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, itu de yüzde 30 İngilizce olan bir bölüme geçiş yapacağım.( Bulundugum okulda yüzde 30 ing.) Gördüğüm dersleri saydırmam için tr-tr veya ing-ing uyuşması mı gerekir. cevaplar için şimdiden sağolun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • koü mekatronikteyim baü matematige geçmek istiyorum çok pişman olur muyum bölüm hiç benlik degil sınava hazırlanırken de hedefim gsü matematik idi ne yapmalıym kafam çok karışık
  • arkadaşlar ben şu anda 2. sınıftayım hazırlığın zorunlu olduğu bi okula yatay geçiş yaparsam muafiyet sınavını geçemessem yatay geçiş yapamıyorum öyle mi?Hazırlık okuma şansım yok yani?
  • memoaltayy M kullanıcısına yanıt
    bazı okullar o şekilde hocam. hazırlık ve 1. sınıftan geçişlerde okutuyorlar. okuluna bağlı yönetmeliklerinde aratın bulursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmfalper -- 8 Haziran 2019; 19:36:16 >
  • iyi akşamlar beyler, her bölüme kontenjan acılması zorunlu değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BorulceReceli

iyi akşamlar beyler, her bölüme kontenjan acılması zorunlu değil mi?
    evet
  • Ilkay1244 I kullanıcısına yanıt
    Hocam ben hazırlık hariç 2 yıl okudum sonra tıp fakültesine 1.sınıftan başladım tıpın azami süresi 7 yıl değildir değilmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: bugerri63

Hocam ben hazırlık hariç 2 yıl okudum sonra tıp fakültesine 1.sınıftan başladım tıpın azami süresi 7 yıl değildir değilmi?
    bilgim yok lisans bölümlerinin 7 yıl öğrenci işlerine danışıp ona göre hareket edin.
    Tıpta 9 yıl diş hekimliği ve eczacılıkta 8 yılmış bilgi olarak burda kalsın

• Merhaba arkadaşlar ben bu sene Erü mekatronik okudum 1.sinif bitti ganom 0.30 ben hemsirelik bölümüne gecen seneki puanim yetiyordu başvursam bir sıkıntı cikarmi birde bu sene yks ye girmem myp ye engel olustururmu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: XXXSniperXXX

Merhaba arkadaşlar ben bu sene Erü mekatronik okudum 1.sinif bitti ganom 0.30 ben hemsirelik bölümüne gecen seneki puanim yetiyordu başvursam bir sıkıntı cikarmi birde bu sene yks ye girmem myp ye engel olustururmu acaba?
    puanınız yetiyorsa başvuru yapabilirsiniz merkezi ek 1 kapsamında geçmek istediğiniz üniversite hangisi =? çok popüler bir ün.ise çok başvuran olabilir o sebeple bir kaç ün. daha bakmanızı önerebilirim
  • Bu konuda beni yeşillendirecek bilgili kişilere ihtiyacım var. Kafamda çok soru var . Sorulardan biri şu; 2017 yılında girdiğim için geçiş yapacağım puanlara 2017 yılında ki yerleştirme puanlarından bakıyorum. Ösym'nin açıkladığı ve sitesinde bulduğum tablo da ki puanlara göre puanım yeterli, ama üniversitenin kendi İnternet sitesi olmak üzere birkaç kaynaktanda baktığım puanlara göre puanım yetersiz. Hangi veri yanlış hangi veriyi ciddiye almalıyım bilemiyorum. Niye böyle bir puan değişkenlşiği var anlamadım. Ekstra olarak hazırlık öğrencisi olarak başvuru yapacağım başvuru sırasında istediği belgelerde 'Ayrıntılı ders tanım ve içerik bilgileri', 'daha önce yatay geçiş yapmadığını gösteren belge' si gibi belgeleri nereden teyit edeceğim bilmiyorum

• evandevan5a1 E kullanıcısına yanıt
    yatay geçiş hakkında sorularım olacaktı

1-) ders içerikleri ortalama kaç sayfadır

2-) yatay geçiş için tüm evrakları zarf içine mi koyacağız
    ben normal yatay geçiş yapacağım başvurular ortalama temmuzun 2. haftasında başlıyor istenen belgelerde başvuru tarihinde yayımlanıyor.

ben belgeleri erken alabilir miyim zaten her sene aynı belgeleri istiyorlar
  • iyi günler beyler, ortalama hangi tarihlerde başlar başvurular?
  • transkprit i okuldan mı almak gerekiyor ?
  • 
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.