Şimdi Ara

MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANINA GÖRE YATAY GEÇİŞ VE ÖRNEK DİLEKÇE - ANA KONU (334. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.416
Cevap
192
Favori
578.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üniversite sitesinden hazırlık yönergesini oku ya da öğrenci işlerini ara evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmirden memleketim olan kayseriye donmek istiyorum burs aliyorum bursum kesilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam hakkimizda hayırlısı olsun cok zor bir durum bende okul hocalar ve yurt sıkıntısı oldu birde istemedigim okul geldiği icin inan aciklandigi günden beri pisman oldum sonra biraktim geldim ama evde de vakit geçmiyor:)

• quote:

Orijinalden alıntı: bykeskin38

İzmirden memleketim olan kayseriye donmek istiyorum burs aliyorum bursum kesilir mi?
    dilekçe yazman gerekiyor
  • akks_ A kullanıcısına yanıt
    Benimde😂Ben bide ailemle tasindim o yuzden tek bi universiteyi beklemek zorundayim o da sene sonu aciyor.Evde durmak sıkıcı

Neresi geldi nereyi istiyosunuz acaba?

• Ilkay1244 I kullanıcısına yanıt
    Ailemin yasadiği sehir oldugu icin sikinti cikar mi ya da kredi ye doner mi?

• bykeskin38 B kullanıcısına yanıt
    Hayır dönmez ama dondurduğunu ve tekrar kayıt olduğunu geçiş yaptığını hepsini bildirmen gerekiyor

• naleynas17 N kullanıcısına yanıt
    Ben bu bildirme işinden kurtulmak için sene sonu gecşler acilana kadar sadce zorunlu turkce tarih derslerine gidecegim geriye kalan bolum derslerinden devamsizliktan kalicam bi sıkıntı cikar mi?Kredi aliyorum bende

• Ben bi hukuk fakultesindeyim fakat selcuk hukuka geçeceğim ama dönem arasi acmiyor ne yazik ki diger unilerdeki hukuklari da ben istemiyorum o bakımdan bekliyorum bakalım

• Hocam hic olmazsa bizim esnaf dukkanimiz var oraya gidiyorum çalışıyorum falan ama hicbir sey tatmin etmiyor okul sinif ortami vs olmadigi icin

Doğrudur.Bide kazanıp gitmemek etraftan çok twpki cekiyor

• Sanırım kredide devamsızlık sorun teşkil etmiyordu ama bursta devamsızlık olursa krediye dönüyor diye biliyorum

• Offf hem de nasil yaa sırf bu yuzden akrabalarla falan konuşmuyorum çoğuyla herkes her seye burnunu sokmasa ne iyi olurdu

• naleynas17 N kullanıcısına yanıt
    2019-2020 guz icin sordum ayni bolumden ayni bolume kayit dondurma vs.yok diye biliyorum o isler universiteler arasi yazismayla oluyor diye yaziyor

• Evandevan hocam öğrenci ve yerleştirme belgesini biz çıkartıp mühürleteceğiz öğrenci işlerine değil mi bir de kimlik fotokopisi sanırım

• kolerak9 K kullanıcısına yanıt
    transkript önemli değil.
    merkezi ek 1 için sıralama değil puan önemli.
    hangi üniversiteye başvuru yapıcaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ilkay1244

Evandevan hocam öğrenci ve yerleştirme belgesini biz çıkartıp mühürleteceğiz öğrenci işlerine değil mi bir de kimlik fotokopisi sanırım
    BÜTÜN EVRAKLAR MÜHÜRLÜ OLACAK MÜHÜRLÜ OLMAYAN EVRAKI GEÇMEK İSTEDİĞİNİZ ÜNİVERSİTE ALMAZ
    DERS İÇERİKLERİ EVRAKININ ÖZELLİKLE HER SAYFASI MÜHÜRLÜ OLACAK

-----
    334-335,SAYFALAR DA MERKEZİ EK 1 İLANA ÇIKAN ÜNİVERSİTELERİ YAZDIM ARKADAŞLAR DİKKATLİ BAKIN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evandevan5a1 -- 7 Ocak 2019; 9:51:34 >
  • bykeskin38 B kullanıcısına yanıt
    BURS KESİLMİYOR MERKEZİ EK1 DEN YARARLANINCA,
  • Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Sağlık Meslek Yüksekokuluna gitmek için meslek lisesinden mezun olmak gerekmiyor değil mi, veya herhangi bir şart

• 
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.