Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANINA GÖRE YATAY GEÇİŞ VE ÖRNEK DİLEKÇE - ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gungnirtr Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
7.593
Cevap
187
Favori
430.640
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora >> Devlet Üniversiteleri >> MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANINA GÖRE YATAY GEÇİŞ VE ÖRNEK DİLEKÇE - ANA KONU
Giriş
    0 Mesaj
    Kredi alma durumu hakkında bilgim yok. Ama devamsızlık tan kalsanız da yatay geçiş yapmanızda bi mahsur yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Hayır. Elindeki belgeleri tarattırıp bilgisayar ortamına geçirmen yeterli.
    |
    |
    Ilkay1244 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tarattır derken PDF'e dönüştürmekten mi bahsediyorsunuz

|
    |
    sarikayisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar benim canım çok sıkkın bir yil mezundum bir yılda yanlış daha dogrusu saglikli olmayan tercih yaptim fakat myp ile istedigim yere gecebiliyorum yazın benim gibi evde kendi haline üzülen var mi sanki hayatim mahvolmus gibi hissediyorum

O üniversitenin isteğine bağlı. Ben pdf nasıl yapılıyor bilmiyorum. Benim başvurduğum okul jpeg kabul ediyordu. Öyle yaptım bende.
    |
    |

Canını sıkma dostum ben de aynı durumdayım kafam bozuluyor bazen gerçekten kötü bir durum ama yeni yıla girdik yaza da az kaldı bu sefer iyi düşünüp ona göre hareket et ben de seninle aynı durumdayım o kadar çalıştım tercihte hata yaptım her şey mahvoldu gibi bir şey isterdim ki devletimiz bu konuda kolaylık sağlasın erken geçiş imkanı sağlasın vesaire ama yok işte. Sabır edip bekleyeceğiz mecbur.

|
    |
    akks_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İstersen özelden mesaj at numaramı vereyim whatsapptan dertleşiriz. Yatay geçiş konusunda soruların varsa onları da cevaplarım.

|
    |

Bende aynı şekildeyim..yaza kadar cok zaman varmış gibi geliyor.Bir de derslere gitmemek her ne kadar bisey olmayacagini bilsemde rahatsiz ediyor😂😂

|
    |

Aynı yılın puanıyla başvuracağın için giremezsin.

|
    |
    AnondraX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şuan zorunlu derslere (matematik tarih gibi) ilk 2 ay girdim.Yani vize sınavlarını verdim sizce finallere de girmelimiyim?Bölüm derslerime devam etmiyorum seneye gecis yaptigim bolunde ne gibi katkisi olur?

|
    |

Orijinalden alıntı: suada_12

Şuan zorunlu derslere (matematik tarih gibi) ilk 2 ay girdim.Yani vize sınavlarını verdim sizce finallere de girmelimiyim?Bölüm derslerime devam etmiyorum seneye gecis yaptigim bolunde ne gibi katkisi olur?
    verdiğin derslerden muaf olursun.

Bazı yerlerde devamsizliktan kayit silinme muhabnetleri falan var.Bu donem gitmedim 2. Donem ders kaydimi yapip gitmezsem kaydimda sıkıntı olmaz artık dimi?1. Sınıfım.

|
    |

|
    |

Sen silmediğin sürece kimse senin Kaydını silemez sadece pasif öğrenci olursunuz o da yatay geçişe engel değil nerde varmış bu muhabbetler?

|
    |
    suada_12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam çok fazla arastirmaktan midir nedir heryerde ayri ses cikiyor.Bende okula devam etmedigim icin sormak istedim.Zorunlu derslerime gidip digerlerini birakacagim muhtemelen pasif ogrenci dahi olmam dimi?.Bölüm dersi olmasa da tarih turkce gibi derslere devam ediyorum.

|
    |

|
    |

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ MERKEZİ EK 1,İLAN TARİHİ 16 OCAK 2019 SON GÜN

adnan menderes üniversitesi MERKEZİ EK 1 BAŞVURU TARİHİ 17 OCAK 2019 -21 OCAK 2019 SON BAŞVURU TARİHİ

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MERKEZİ EK 1 İÇİN SİNİRLİ İLAN VERMİS İSTEDİĞİNİZ BÖLÜM VAR Mİ WEB SİTESİNDEN BAKABİLİRSİNİZ.

İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ MERKEZİ EK 1 YATAY GEÇİŞ BAŞVURU TARİHİ 24 ARALIK 2018-18 OCAK 2019 SON BAŞVURU GÜNÜ.

GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ MERKEZİ EK 1'BAŞVURU TARİHİ 21 OCAK2019 -26 OCAK 2019 SON GÜN

HAKKARİ ÜNİVERSİTESİ MERKEZİ EK 1 BAŞVURU DÖNEMİ 7 OCAK 2019- 18 OCAK 2019 SON GÜN.

KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ MERKEZİ EK 1 BASVURU TARİHLERİ 14 OCAK 2019 -17 OCAK 2019 SON GÜN.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MERKEZİ YERLEŞTİRME İLE YATAY GEÇİS İLE ÖĞRENCİ ALMAYACAK KURUM İÇİ VE KURUMLAR ARASI YATAY GEÇİŞ İLE ÖĞRENCİ ALACAK.BAŞVURU TARİHİ 14 OCAK 2019 -25 OCAK 2019 SON GÜN

Şişli Meslek Yüksek okulu yatay geçiş başvuru tarihi 7OCAK 2019

KAVRAM MESLEK YÜKSEK OKULU MERKEZİ EK 1 BAŞVURU TARİHİ 28 OCAK - 6 ŞUBAT 2019 SON BAŞVURU GÜNÜ.İLGİLENEN ARKADAŞLARA DUYRULUUR

AVRUPA MESLEK YÜKSEK OKULU 27;ARALİK 2018 İLAN TARİHİ

ALANYA ALAADDİN KEYKUBAD ÜNİVERSİTESİ MERKEZİ EK 1 BAŞVURU TARİHİ 14OCAK 2019- 25 OCAK 2019 SON GÜN

KARAMANOGLU MEHMET BEY ÜNİVERSİTESİ BAŞVURU TARİHİ 7 OCAK 2019 -14 OCAK 2019 SONGUN MERKEZİ EK 1 İCİN BAŞVURU YAPABİLİR SİNİZ.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ MERKEZİ EK 1 BAŞVURU TARİHİ 20 ARALİK 2018 -25 OCAK 2019 SON GÜN
    fatih sultan mehmet üniversitesi merkezi ek 1 başvuru tarihi 13 aralik 2018 -8 ocak 2019 son gün
    İstanbul bilim üniversitesi merkezi ek1 ilana ÇİKMAYACAK SADECE KURUMLAR ARASİ YATAY GECİS VE KURUM İCİ YATAY GEÇİS BAŞVURU TARİHİ 7 OCAK 2019- 18 OCAK 2019 SON GÜN

KÜLTUR ÜNİVERSİTESİ MERKEZİ EK 1 BAŞVURU TARİHİ 2 OCAK 2019-18 OCAK 2019 SON GÜN AYRİCA ÜNİVERSİTE YABANCI ÖĞRENCİ ALMAK İÇİN DE İLANA ÇIKMIŞTIR İLGİLENEN ARKADASLARA DUYRULUR.

İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ SADECE KURUM İÇİ YATAY GEÇİS İLANİ VERMİS BASVURU TARİHİ 1,OCAK 2019 -18 OCAK 2019 İLGİLENEN ARKADAŞLARA DUYRULUR

Haliç üniversitesi merkezi ek 1 başvuru tarihi 14 ocak 2019- 16 ocak 2019 son gün

İstanbul ticaret üniversitesi lisans bölümleri için merkezi ek 1 başvuru alacak 7 ocak 2019 -18 ocak 2019 son gün

29 Mayıs üniversitesi merkezi ek 1 başvuru tarihi 2 ocak 2019- 7 ocak 2019 songun ilgilenen arkadaşlara duyurulur.

başkent üniversitesi merkezi ek 1 başvuru tarihi 21 ocak 2019 -25 ocak 2019 son gün

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MERKEZİ EK 1 BAŞVURU TARİHİ 2 OCAK 2019 -11 OCAK 2019 SON GÜN

NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ MERKEZİ EK 1 BAŞVURU TARİHİ 24 ARALİK 2018 11 OCAK 2019 SİN GUN

İSTANBUL AYVANSARAY ÜNİVERSİTESİ MERKEZİ EK 1 BAŞVURU TARİHİ 2 OCAK 2019-18 OCAK 2019 SON GÜN

TRABZON AVRASYA ÜNİVERSİTESİ MERKEZİ EK 1 BADVURU TARİHİ 2 OCAK 2019-31 OCAK 2019 SON GÜN

MERSİN TOROS ÜNİVERSİTESİ MERKEZİ EK 1 BASVURİ TARİHİ 2 OCAK 2019-25 OCAK 2019 SON GUN.

TÜRK HAVA KURUMU MERKEZİ EK 1 İLANA ÇİKMAYACAK KURUMLAR ARASİ YATAY GEÇİŞ İLAN TARİHİ 28 ARALİK 2019 -31 OCAK 2019 SON GÜN

Antalya bilim üniversitesi merkezi ek 1 başvuru tarihi 7 ocak 2019 18 ocak 2019 son gün

kütahya dumlupınar üniversitesi merkezi el 1 ile öğrenci ALMAYACAK.. SADECE KURUM İCİ YATAY GEÇİŞ İLE 21 OCAK 2019 -28 OCAK 2019 DA ÖNLİSANS ÖGRENCİ ALACAK

kocaeli üniversitesi merkezi ek 1 başvuru tarihi 7 ocak 2019- 18 ocak 2019 son gün

zonguldak bülent Ecevit üniversitesi merkezi ek 1 basvuru tarihi 2 ocak 2019 -25ocak 2019 son gün

uşak üniversitesi merkezi ek 1,başvuru tarihi 7 ocak 2019 -23 ocak 2019 son gün

NEVŞEHİR HACİ BEKTAS ÜNİVERSİTESİ MERKEZİ EK 1 BAŞVURU TARİHİ 21 OCAK 2019 -25 OCAK 2019 SON GÜN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evandevan5a1 -- 2 Ocak 2019; 15:12:21 >
    |
    |
son dakika
Mobilya Takımları
Bey Azura
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.