Şimdi Ara

MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANINA GÖRE YATAY GEÇİŞ VE ÖRNEK DİLEKÇE - ANA KONU (331. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.415
Cevap
192
Favori
578.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hangi bölüme geçiş yapıcaksın? Daha üniversiteler açmaya devam ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul üniversitesi var mı arkadaşlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

İstanbul üniversitesi var mı arkadaşlar
    yok dostum
  • sarikayisi S kullanıcısına yanıt
    Şuan tek bir üniversiteye gecme durumum var o da bu dönem arasi acmadı.Yazdıklarıma baktığınızda aksi bir durum oluşur mu?Cevaplarsaniz sevinirim.

• Kredi alma durumu hakkında bilgim yok. Ama devamsızlık tan kalsanız da yatay geçiş yapmanızda bi mahsur yok.

• Kredi alma durumu hakkında bilgim yok. Ama devamsızlık tan kalsanız da yatay geçiş yapmanızda bi mahsur yok.

• Diyelim iki üniversiteye başvuracağız biri belgeleri elden kabul ediyor diğeri online başvuru alıyor online başvuru alan için ayrı belge almamıza gerek var mı

• Ilkay1244 I kullanıcısına yanıt
    Hayır. Elindeki belgeleri tarattırıp bilgisayar ortamına geçirmen yeterli.
  • sarikayisi S kullanıcısına yanıt
    Tarattır derken PDF'e dönüştürmekten mi bahsediyorsunuz

• Arkadaşlar benim canım çok sıkkın bir yil mezundum bir yılda yanlış daha dogrusu saglikli olmayan tercih yaptim fakat myp ile istedigim yere gecebiliyorum yazın benim gibi evde kendi haline üzülen var mi sanki hayatim mahvolmus gibi hissediyorum

O üniversitenin isteğine bağlı. Ben pdf nasıl yapılıyor bilmiyorum. Benim başvurduğum okul jpeg kabul ediyordu. Öyle yaptım bende.
  • akks_ A kullanıcısına yanıt
    Canını sıkma dostum ben de aynı durumdayım kafam bozuluyor bazen gerçekten kötü bir durum ama yeni yıla girdik yaza da az kaldı bu sefer iyi düşünüp ona göre hareket et ben de seninle aynı durumdayım o kadar çalıştım tercihte hata yaptım her şey mahvoldu gibi bir şey isterdim ki devletimiz bu konuda kolaylık sağlasın erken geçiş imkanı sağlasın vesaire ama yok işte. Sabır edip bekleyeceğiz mecbur.

İstersen özelden mesaj at numaramı vereyim whatsapptan dertleşiriz. Yatay geçiş konusunda soruların varsa onları da cevaplarım.

• Uludağ Üniversitesi açılmadı galiba daha. 12 puanla kaçırmıştım geçen sene. Şimdi aynı yere yatay geçiş istesem giremez miyim?
    Bende aynı şekildeyim..yaza kadar cok zaman varmış gibi geliyor.Bir de derslere gitmemek her ne kadar bisey olmayacagini bilsemde rahatsiz ediyor😂😂

• AnondraX kullanıcısına yanıt
    Aynı yılın puanıyla başvuracağın için giremezsin.

Şuan zorunlu derslere (matematik tarih gibi) ilk 2 ay girdim.Yani vize sınavlarını verdim sizce finallere de girmelimiyim?Bölüm derslerime devam etmiyorum seneye gecis yaptigim bolunde ne gibi katkisi olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-31EAEC541

Şuan zorunlu derslere (matematik tarih gibi) ilk 2 ay girdim.Yani vize sınavlarını verdim sizce finallere de girmelimiyim?Bölüm derslerime devam etmiyorum seneye gecis yaptigim bolunde ne gibi katkisi olur?
    verdiğin derslerden muaf olursun.
    Bazı yerlerde devamsizliktan kayit silinme muhabnetleri falan var.Bu donem gitmedim 2. Donem ders kaydimi yapip gitmezsem kaydimda sıkıntı olmaz artık dimi?1. Sınıfım.

• dertleselim hocam da nasil mesaj atılıyor anlayamadim

• 
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.