Şimdi Ara

MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANINA GÖRE YATAY GEÇİŞ VE ÖRNEK DİLEKÇE - ANA KONU (326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.415
Cevap
192
Favori
578.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ilkay1244

Geçen sene kaç kişi yatay geçiş başvurusu vermiş onada bak bir de bu 340 taban puan ytu dan bahsediyoruz adam onun 20-30 puan üzeri ile başvurur
    http://www.egf.yildiz.edu.tr/duyurular/2018-2019-Eğitim-Öğretim-Yılı-Merkezi-Yatay-Geçiş-Değerlendirme-Sonuçları/648

Hocam geçen yılın sonuçları bunlar,sınıf öğr başvuran herkes kazanmış kontenjan dolmamış bile

Sen biraz sallıyorsun gibi geldi hocam yanlış anlamada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ilkay1244

Geçen sene kaç kişi yatay geçiş başvurusu vermiş onada bak bir de bu 340 taban puan ytu dan bahsediyoruz adam onun 20-30 puan üzeri ile başvurur
    Hocam onun 20 30 puan üzeri zaten hukuk kazanıyor

• EZİKMAN E kullanıcısına yanıt
    SAllama değil kardeşim olasılıklar ben sana başvurma diye söylemiyorum bunları her türlü git başvur büyük ihtimal geçersin üste yazdıklarım olasılık kesin değil yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ilkay1244 -- 19 Aralık 2018; 0:44:15 >
  • KREDİ YURTLAR KURUMU KISMINI BİLMİYORUM.
    YURT KISMINDA TEK BİLDİĞİM ŞEHİR DEĞİŞİKLİĞİNDE YURT KUR. YENİ KONTENJAN AÇIYOR TARİHİNİ BİLMİYORUM.VEB SİTESİNE BAKIN.
    BANA PUANINIZI SÖYLERMİSİNİZ BİDE GEÇMEK İSTEDİĞİNİZ ÜNİVERSİTENİN İLGİLİ BÖLÜMÜN PUANINI .

GEÇEBİLİRSİNİZ YADA GEÇEMEZSİNİZ DİYECEĞİM GERÇEKLER İNSANI SARSAR.
    YILDIZ TEKNİK ÜN. ARALIK MERKEZİ EK 1 İLANI VERMEMİŞ
    SİZ NEREDE GÖRDÜNÜZ MERKEZİ EK 1 İLANINI BANA LİNK VEREBİLİRMİSİNİZ.?
  • online başvuru için ek belge almama gerek var mı evandevan hocam bir de bu sene sınava girip terchi yapmam sıkıntı yaratır mı yatay geçiş için

örnek 2 üni başvuracağım biri elden diğeri online online için ek belge almama gerek var mıdır??*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ilkay1244 -- 19 Aralık 2018; 12:49:21 >
  • naleynas17 N kullanıcısına yanıt
    Ogrenci isleri daire baskanligina mesaj atmistim şube muduruydu galiba cevap geldi bu donem myp yatay gecis acilmicakmis diye

• neyden bahsediyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: evandevan5a1

YILDIZ TEKNİK ÜN. ARALIK MERKEZİ EK 1 İLANI VERMEMİŞ
    SİZ NEREDE GÖRDÜNÜZ MERKEZİ EK 1 İLANINI BANA LİNK VEREBİLİRMİSİNİZ.?
    Seneye geçeceğim hocam 2019 2020 güz döneminde
  • quote:

Orijinalden alıntı: evandevan5a1

BANA PUANINIZI SÖYLERMİSİNİZ BİDE GEÇMEK İSTEDİĞİNİZ ÜNİVERSİTENİN İLGİLİ BÖLÜMÜN PUANINI .

GEÇEBİLİRSİNİZ YADA GEÇEMEZSİNİZ DİYECEĞİM GERÇEKLER İNSANI SARSAR.
    Hocam benim puanım 346,91 geçmek istediğim ise 340,02 puan (ytü sınıf öğr.)
    Kontenjan 18 kişi
    Gerçekleri bekliyorum
  • herkesin kontenjanı geçmek istediği yıla göre mi belirleniyor yoksa 4 yıl için ayrılan toplam kontenjanı mı bu ayrılan kontenjanlar .
    örneğin ben 2016 yılı yerleşe puanım ile sakarya hukuk fakültesine geçmek istiyorum o yılki taban puanı 431 benim puanım 439 şimdi bu sene geçecek olanlar da kendi yerleştiği yılın puanı ile tercih yapacak bu mesele nasıl işliyor bilen varsa açıklayabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *sharku* -- 19 Aralık 2018; 16:23:21 >
    puanınız geçmek istediğiniz yere yetiyor başvuru yapabilirsiniz 18 kişi kontenjan az. sizden daha yüksek puanlı olan 18 kişi başvuru yaparsa ret alma ihtimaliniz yüksek.
    bide bide istediğiniz ün. yıldız teknik se iki kere temkinli olurum ben.
    siz puanınızın yettiği başka üniversiteleri göz ardı etmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *sharku*

herkesin kontenjanı geçmek istediği yıla göre mi belirleniyor yoksa 4 yıl için ayrılan toplam kontenjanı mı bu ayrılan kontenjanlar .
    örneğin ben 2016 yılı yerleşe puanım ile sakarya hukuk fakültesine geçmek istiyorum o yılki taban puanı 431 benim puanım 439 şimdi bu sene geçecek olanlar da kendi yerleştiği yılın puanı ile tercih yapacak bu mesele nasıl işliyor bilen varsa açıklayabilir mi?
    HANGİ YIL ÜNİVERSİTE SINAVINA GİRİP ÜNİVERSİTEYE YERLEŞTİĞİNİZ YIL HANGİSİ İSE O YIL Kİ PUANI KULLANICAKSINIZ.
  • quote:

herkesin kontenjanı geçmek istediği yıla göre mi belirleniyor yoksa 4 yıl için ayrılan toplam kontenjanı mı bu ayrılan kontenjanlar .
    arkadaşlar ben üniversiteyi arayıp sordum her yıl için genel kontenjanın yüzde 10 u şeklinceymiş. misal ben 2016 yılı puanına göre geçis yapacağım o yıla 24 kontenjan 2017 yılı giren ce geçiş yapmak isteyenler için 24 kontenjan

Not:Saü hukuk 240 kontenjana sahip olduğu için 24 kontenjan denilmiştir.
    Okula devam edicekmisin yoksa gitmicekmisin?

• quote:

arkadaşlar ben üniversiteyi arayıp sordum her yıl için genel kontenjanın yüzde 10 u şeklinceymiş. misal ben 2016 yılı puanına göre geçis yapacağım o yıla 24 kontenjan 2017 yılı giren ce geçiş yapmak isteyenler için 24 kontenjan

Not:Saü hukuk 240 kontenjana sahip olduğu için 24 kontenjan denilmiştir.

Alıntıları Göster
    Hocam yök kılavuzunda her güz döneminde yüzde 30u diyordu

Sizin dediğiniz yüzde 10 bahar dönemi olmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-31EAEC541

Zaten bir dönem bitti hocam 2. dönemde devam ederim herhalde

• Siz hangi üniversiteye başvuracaktınız Trakya mıydı?

• 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.