Şimdi Ara

MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANINA GÖRE YATAY GEÇİŞ VE ÖRNEK DİLEKÇE - ANA KONU (321. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.416
Cevap
192
Favori
578.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağolun hocam bakacağım, onun dışında bir takip yolu yok sanırım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef yok başvurmak istediğin üniversitenin sitesine girip duyurulara bak kontenjan vs açıklarlar zaten Aralık'tan ocağa kadar bazıları Aralık'ta bazıları Ocak'ta ilana çıkıyor siz hangi üniden hangi üniye geçeceksiniz

• Ilkay1244 I kullanıcısına yanıt
    İstanbul medeniyet veya Akdeniz üniversitesi hocam ama kontenjan açacağını hiç sanmıyorum bir umut işte.

• Bahar dönemi açmasalar bile güz döneminde %30 kontenjan açma zorunluluğu var en kötü güz döneminde geçiş yaparsınız.

Daha Eylüle kadar evde kalacağım tek sıkıntı bu bir yıl çöp oldu gitti bir yılda mezunundum bakacağım artık yapacak bir şey yok.

• kötü kız kullanıcısına yanıt
    Malesef ben de aynı durumdayım

Geçmek istediğiniz üniversitenin veb sitesi _öğrenci isleri daire başkanlığı kısmına bakicaksiniz

• Her üniversite bölüm için farklı belge mi almamız gerek evandevan hocam yoksa bir belge alıp fotokopi mi çektirmemiz lazım mühür olayı var diye soruyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ilkay1244 -- 3 Aralık 2018; 17:59:7 >
    Maalesef bende aynı durumdayım :/

Hepsi için ayrı ayrı almak gerekiyor

• naleynas17 N kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim cevap için sizin durum ne acaba istemediğiniz yer mi geldi tercihte? :/

ben hazırlıtkayım bu sene %100 ingilizce bölümü dondurmadım türkçe bölüme geçmeyi düşünüyorum umarım sıkıntı olmaz. sözelden 22 bine girdim türkçe öğr geçmek istiyorum normalde ingilizce öğr istiyordum tercihte edebiyat geldi :s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ilkay1244 -- 3 Aralık 2018; 20:31:4 >
    Hazırlık öğrencisiyim bende mecburen dondurdum hiç gitmedim baharı bekliyorum yine ingilizce bir bölüme geçiş yapacağım bu yıl sıralamalar hiç belli olmadığı için tahmin edemeden yazdık sonuçlar böyle oldu

• evandevan5a1 E kullanıcısına yanıt
    Hocam önümüzdeki yaza Myp ile baska universiteye gecmek istiyorum. Puanim 393, istedigim bolum 390. Ek olarak birden fazla bölüme başvurabiliyor muyuz ?

• benedictayraci B kullanıcısına yanıt
    puanınız geçmek istediğiniz bölüme yetiyor 2-3 yere başvuru yapabilisiniz.yanız kayıtlı olduğunuz üniversite öğrenci işleri personeli sıkıntı yapacak cinsten se yanınızda dilekçe bulundurun. merkezi ek 1 evrakı istiyorum gereğini yapılmasını arz ve talep ederim şeklinde.
  • evandevan5a1 E kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim çok ilgilisiniz. Bir universitede 2 - 3 bölüme birden başvuru kabul ederler mi ? Çünkü olurda 393 puanla 390 lık yere giremessem 387 lik baska bir bolumede basvurabilir miyim? Ayrıca youtube videonuzu da özelden gönderirseniz cok sevinirim.

Bende aynı durumdayım yatay gecis için transkrpit falan isterlerse devamsizlik sıkıntı olur mu?2. Dönem kaydimi yapip gitmicem sadece bu donem 2 ay gittim.

• benedictayraci B kullanıcısına yanıt
    Ayni okulda birkaç farkli fakülteye başvuru yapabilirsiniz onada evrak hazirlattircak ssiniz öğrenci islerinden .vidyo yyu özelden gönderdim bide ......

215.sayfalarda merkezi yerleştirme yatay geçiş sonuçlarını yayınlayan üniversitelerin linklerin koydum eylül ayında linkler çalışıyordu şimdi açılıyor mu bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: evandevan5a1

Ayni okulda birkaç farkli fakülteye başvuru yapabilirsiniz onada evrak hazirlattircak ssiniz öğrenci islerinden .vidyo yyu özelden gönderdim bide ......

215.sayfalarda merkezi yerleştirme yatay geçiş sonuçlarını yayınlayan üniversitelerin linklerin koydum eylül ayında linkler çalışıyordu şimdi açılıyor mu bilmiyorum.
    hocam banada gönderin
  • Ben hiç okula gitmedim, kayıt oldum 30 gün filan devamsızlık vardı 2 hafta sonra da kayıt dondurma dilekçesi gönderdim online bir hafta sonra kabul oldu. Yani hiç sorun değil okuldan transkript alınıyor.

• Bakicaz artik bu sene umarim cabucak atlatilir

• 
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.