Şimdi Ara

MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANINA GÖRE YATAY GEÇİŞ VE ÖRNEK DİLEKÇE - ANA KONU (306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.415
Cevap
192
Favori
578.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ysjodyy

Arkadaşlar ben merkezi yatay geçiş ile başvurumu yaptım kabul edildim şimdi benim lise diplomamın aslı eski üniversitemde ben bu diplomayı nasıl alabilirm üniversiteden? tecrübesi olan varsa bilgilendirirse çok sevinirim.
    e devletten lise diplomanı çıktı olarak al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • başvurum kaubl edildii 2 gün sonra kayıt olmaya gidicem ama muafiyet belli değil kayıt olunca sistemde görürsün dedi öğrenci işleri. Dersler sayılmazsa ne yapacağım ben okul uzamasın diye geçtim zaten
  • Yatay geçiş yapmayı kabul ettiğine dair dilekçe istiyormuş okul örneği olan var mı elinde

• s.a. hayirli geceler.

yatay gecis icin basvurdugum okullardan olumlu cevap geldi allaha sukur. bir tanesinin kayit suresi 1 gun( yarin son) kalan 2 tanesinin 14une kadar. kesin kayit icin tam tesekkullu heyet raporu isteniyormus. 1 gun icinde almam mumkun degil sanirim okulun bu belge olmadan kaydimi yapmasi mumkun degil mi? kaydim alinsa 2-3 gun icinde teslim etsem olmaz mi? bilen biri allah rizasi icin yardim etsin

• bunu okula, öğrenci işlerine sorsana delikanlı

ha fikrim galiba izin veriyolardı. okuduğumu hatırlıyorum öle bişe

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.anadolu.edu.tr/uploads/anadolu/files/duyuru/2018-2019-Yatay-Gecis-Kabul-Listesi.pdfx

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÖF MERKEZİ YERLEŞTİRME YATAY GEÇİŞ SONUÇLARI.
  • http://oidb.ksu.edu.tr/default.aspx?DId=36270

MERKEZİ YATAY GEÇİŞ SONUCLARI.

• 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.