Şimdi Ara

MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANINA GÖRE YATAY GEÇİŞ VE ÖRNEK DİLEKÇE - ANA KONU (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.416
Cevap
192
Favori
578.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her üniversitenin kendi duyurularında belirtilmiştir ve her üniversite kendine göre kurallar belirlemiştir, lütfen konu bitmiş demeden önce biraz araştırın yukarıdaki arkadaşta herkese yetişemez ki
  • Merkeziyle geçtikten sonra kyk kredisi devam ediyor demi ek olarak bişey yapmamıza gerek varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3nmy 3 kullanıcısına yanıt
    Bildigim kadariyla evet ama yatay gecis yaptiginizi belirten bir dilekce yazmalisin

• Rezilliğe bak yök atlası bakıma almışlar başvuruların bitmesine 3 gün kala. Alternatifi ne bunun?
  • Puanım istediğim yerden 1 puan aşağıda başvuru yapamam mı? Kabul etme gibi bir olanakları yok mu?

• uçan_adam kullanıcısına yanıt
    Yok esit ya da yuksek olmali.0,1 puan dusuk bile olsa olmuyor.Belki gno ile yatay geciste deneyebilirsin sansini

• Selamlar Kocaeli üniversitesi okul öncesi öğretmenliği kazandım henüz kaydımı yapmadım daha okumadan merkezi yerleştirme puanı ile yatay geçiş yapılabiliyor diye duymuştum puanım Sakarya üniyi de tutuyordu kayıt öncesi veya okul başladıktan biraz sonra Sakarya'ya geçiş yapabiliyor muyum lütfen yardım
  • Arkadaslar iyi forumlar ben üniversitemde ikinci seneme girecegim ancak bölümden pek menmun degılım. Arkadasım geç oldugunu söylüyor hala geçiş yapabılır mıyım veya 2.sınıfın sonunda geçiş yapabılr mıyım lys puanımla ?

• RAY VELCORO68 kullanıcısına yanıt
    Son sinifta bile yapabilirsin.Puanin tutuyorsa sorun yokk

• Nimphadora N kullanıcısına yanıt
    Anladigim kadariyla bu yaz yerlesmissin en az bir donem o okulda kalman lazim en erken bahar doneminde gecis yapabilirsin

• Mouveon M kullanıcısına yanıt
    Hiç okumadan saüye yerleşen birine rastladım saüye başvurup koüden belgeleri alıp hemen yerleşmiş ama daha ben koüye kayıt yaptırmadım.15inde de bitiyor yatay geçişler sizce hızlıca kayıt olup yatay geçişe başvurabilir miyim ?
  • Beyler merkezi yatay geçiş için başvuru yaptıktan sonra kazanırsam ama oraya gitmekten vazgeçip kesin kayıtı yaptırmazsam ne olur?Normal geçen seneki gittiğim üniversiteden devam edebilir miyim? Yoksa açıkta mı kalırım?
  • Nimphadora N kullanıcısına yanıt
    Dedigim gibi en az bir donem orda kalman lazim.Hic okumamis buyuk ihtimalle devamsizlik anlaminda demistir.Istersen kaydol bahar donemine kadar gitme okula bahar doneminde yatay gecis yap.Ama simdi yapamazsin

• Arkdşlar yurt başvurusu nasıl olacak bilen var mı başvurmayacak mısınız ?
  • Mouveon M kullanıcısına yanıt
    Peki ben 2.sınıfın sonunda yapmayı dusunuyorum aynı puan türünden alıyor ancak güzel sanatlar fakultesınde, kacıncı sınıftan baslıyorum gectıgım yerde ? Sagolun.

• quote:

Orijinalden alıntı: shapeofyou

Arkadaşlar geçmiş senelerdeki yerleşmelerim sayılmıyo di mi? 2013, 2014 ve son olarak 2016'da yerleştim. 2013 sıralamam hepsinden iyi.

Cevabini bilen var mı bende birden fazla kez yerleştim de yarın son gün acil öğrenmem lazım

• efesliefe E kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim 2016 'daki işleme konulur.

• Arkadaşlar ben yatay geçiş için başvurdum ve 29 unda açıklanacak sonuçlar. O zamana kadar kyk başvuruları bitiyor sanırsam. Nasıl yapıcaz ki şimdik biz?

• Merhabalar.Yatay geciş ile baska bir üniversiteye kaydımı yaptım.Sadece dosyamı tamamladılar.Sisteme ne zaman girerler bunun bir mevzuatı var mıdır?

• efesliefe E kullanıcısına yanıt
    Su an kayitli oldugun gecerli diye biliyorum ama acikcasi cokda emin degilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mouveon -- 15 Ağustos 2017; 12:2:58 >
  • 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.