Şimdi Ara

Merkezi uydu sistemi sorunu, yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen ay yeni bir siteye taşındım, apartmanda merkezi sistem kullanılıyor. İlk günden itibaren sorunsuz tv izleyemedik sürekli sinyal gidiyor parazit oluyor donuyor vs. Ve ne zaman bu durumu bilirsem tek şikayet sizden geliyor diyorlar. Lg dahili uydu alıcılı tv kullanıyorum. Özellikle rüzgarlı havalarda sorun artıyor, bence antenlerinde sorun var ama başka kimse sorun yaşamıyor sanırım şikayet gelmediğine göre. Ne yapabilirim bu konuda, yardımlarınızı bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir yerden harici uydu alıcısı bulup, sitenin yayınına bağlamaya çalışın. Bakalım nasıl sonuç alacaksınız?

Ayrıca terlevizyonunuzun dahili uydu alıcısını daha önce kullanmış mıydınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cinquanta kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam, daha önce teledünya kullanıyordum, burada altyapı yokmuş o yüzden ilk defa televizyonun alıcısını kullanıyorum.

• gsad1905 G kullanıcısına yanıt
    O zaman başka bir uydu alıcısı ile denemek lazım.

• gsad1905 G kullanıcısına yanıt
    Merkezi sistemden itibaren kablo ekleride problem yapabilir öncelikle onları kontrol ettirin .
    Temassızlık olabilir .
  • bence tv nizden turksat uydu kanllarını silip tekrardan tv nizi otomatik veya kör tarama ile tarayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: bursalı963

bence tv nizden turksat uydu kanllarını silip tekrardan tv nizi otomatik veya kör tarama ile tarayın

Otomatik ve kör tarama arasındaki fark nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: cinquanta

quote:

Orijinalden alıntı: bursalı963

bence tv nizden turksat uydu kanllarını silip tekrardan tv nizi otomatik veya kör tarama ile tarayın

Otomatik ve kör tarama arasındaki fark nedir?

kımı cihazlarda otomatik derken kimisindede kör tarama yazar bu nedenle her ikisinide yazdım
    bazen bizim uydu cihazlarında bu tür sorunlar da oluyor hazır kanal sıralamasını yüklüyoruz ve kimi kanallarda kırılmalar oluyor
    bu nedenledir ki sizinde tv nizin uydu hafıza sındaki kanal sinyalleri belkide sizin merkezi sistem sinyallerinizle uyusmuyor olabilir
    bunun için kanalları silip tekrardan arama yaptırın dedim
  • bursalı963 kullanıcısına yanıt
    Bunu denedim malesef sonuç alamadım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.