Şimdi Ara

merkezi puanla gecis ve ortalama sorunsali

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2014 girisliyim.1 sene hazirlik okudum su an 1.sinif bitmek üzere.Ortalamam 1.60larda.Ve farz edelim ortalamam 1.80 tutmadi.Okudugum okulda 1.80 baraji var tutmazsa dönem uzuyor yani capraza kaliyor.Farkli bir üniye gecmek istiyorum Ygs/lys puanimla.Gectigim okulda ben hangi siniftan devam edecegim.Ortalamam 1.80 tutmadigi icin 1 i tekrar mi verecegim yoksa 2 den devam mi edecegim.Ogrenci isleriyle iletisime gectim hic bir bilgileri yok.Gecmek istedigm okul Katip Celebi Uni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Puanin tutuyorsa sikinti yok, MYP ile gecisin tek kriteri zaten puan tutmasi... not ortalaman onemli degil, eger dersin F ise orda da F olur, dersin DD 52 ortalamaysa orda da 52 ortslama ve okulun harf karsiligi olur.. sikinti yok puan tutuyosa ogrenci islerini ara gececgin okulun ve yatay gecis hangi aralikta olur de, tarihi kacirma hocam

• startrekx S kullanıcısına yanıt
    Hocam benm okulda Çan sistemi var ama gecmeyi dusundugum okul normal sistem.Notlar ve harfler birbirini karsilamiyor malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: emre4335

Hocam benm okulda Çan sistemi var ama gecmeyi dusundugum okul normal sistem.Notlar ve harfler birbirini karsilamiyor malesef

o onemli degil. O okulda 50 DD 'dir. DD ise 2.0 ortalamadır... Senin okulda 50 yine DD'dir ama 1.0 ortalamadır.. Oraya gecersen orantılı olarak harf karsılıgını alır, ya ortalaman 2.0dan cıkar 3lere ya da düşer, sıkıntı yok yani
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.