DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
MERKEZİ KİLİT MONTAJI
4
Cevap
0
Favori
2.303
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Elektronik ve Mekanik >> Elektronik >> MERKEZİ KİLİT MONTAJI
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      27 Mesaj
      26 Nisan 2005 18:57:44 Konu Sahibi
      İYİ GÜNLER ARKADAŞLAR. GEÇEN HAFTA BASCUDA.COM DAN 30 MİLYONA BİR UZAKTAN KUMANDALI MERKEZİ KİLİT SİSTEMİ ALDIM (MODACAR MEA UZAKTAN KUMANDA SİSTEMİ). MONTAJA GİTTİĞİMDE İSE 35 MİLYON İSTEDİLER. DEVRE ŞEMASINI VERMİŞLER VE MONTAJI KENDİM YAPABİLİRMİYİM. BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR YARDIMCI OLABİLİRSE SEVİNİRİM.

|
      |

• Binbaşı
      1272 Mesaj
      26 Nisan 2005 19:30:41
      Arkadaşım seni tanımıyoruz ki.Yapıp yapamıyacağın senin kabiliyetine,becerine o işe yatkınlığına bağlı.
      |
      |

• Yarbay
      14854 Mesaj
      26 Nisan 2005 22:04:03
      [Deleted by Admins]
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      26 Nisan 2005 22:26:13
      devre şemasını görebilirsek tarif ederiz sana nasıl olucagını çünki basit bir şeydir merkesi kilit olayı araba aküden besleme alıyor sun kilit sistemine ,ve arabanın merkez klit sistemine dahil ediyorsun onu bu kadar ama devrenin şemasını görmek gerek
      ayrıca elektrik elktorinik bilgin pek yoksa riske girme derim dikkat et arabayı bile yakarsın
      |
      |

• Onbaşı
      27 Mesaj
      27 Nisan 2005 09:56:08 Konu Sahibi
      ZATEN DEVRE ŞEMASI ELİMDE. 7-8 TANE BAĞLANTI VAR. İKİSİ ZATEN +12V -12V, İKİ TANESİ ANAHTARIN LOCK GİRİŞ ÇIKIŞI, 2 TANESİ UNLOCK GİRİŞ ÇIKIŞI, BİRİSİ SİNYALLERE BAĞLANIYOR SONUNCUSU DA KONTAĞA BAĞLANIYOR. AMA BU KABLOLARIN HANGİGİ OLDUĞUNU NASIOL BULACAĞIM. MESELE DE O ZATEN...
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
SEO
izmir havalimanı transfer
modasor
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,206
1.2.165

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.